Zamrzol mi Iphone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60548
    dusov
    Účastník (Participant)

    Caute vie mi niekto pomoct zamrzol mi kompletne prvy model Iphone .Skusal som aj reset ale nic objavý sa mi len logo Jablko a nic obcas este ako keby nieco robil prebiehaju dookola tie palicky ale stale nic neviem co mam robit. Ak niekto vie prosim poradte

    #143313
    patrick741
    Účastník (Participant)

    Dostan ho do restore modu a sprav to, co v teme: Ked mate problemy s ipod touch alebo iphone napiste mi

    #143316
    dusov
    Účastník (Participant)

    To myslis cez Itunes?

    #143319
    patrick741
    Účastník (Participant)

    nie, manualne hardwareovo….

    #143321
    dusov
    Účastník (Participant)

    a to je ako?

    #143330
    patrick741
    Účastník (Participant)

    To je tak, ze najprv odpojis iPhone od Compu a vypnes ho. Potom, ked budes mat v pocitaci otvoreny iTunes, pripojis vypnuty iPhone ku Compu, ale budes stale drzat tlacidlo Home, potom ti vyskoci v iTunese okno so zltym trojuholnickom a mas Recovery mode ;) Tu je nazorne video: http://www.youtube.com/watch?v=Jzyy4puapig&feature=related

    #143333
    dusov
    Účastník (Participant)

    Ok a este jedna otazka nezablokujem si takto telefon ? Lebo odblokoval mi ho kamarat a ja bojim sam do takej aplykacie aby som tam nieco nepokazil .Uz som si pozrel ten odkaz co si napisal hned na zaciatku

    #143335
    dusov
    Účastník (Participant)

    A pocuj musim si stiahnut aj ten program ci staci ako na tomto videu len cez itunes Restore

    #143341
    patrick741
    Účastník (Participant)

    A skusal si aj pockat a nechat ten proces, ci co to tam vtedy bezi? Lebo ked ti uz nic neide, toto je univerzalne riesenie… telefon sa dostane do vyrobneho stavu, akurat ti treba FW…

    #143343
    patrick741
    Účastník (Participant)

    Staci iTunes, lebo cez iTunes si budes FW instalovat….

    #143355
    dusov
    Účastník (Participant)

    Ano cakal ale nic stale bezalo to iste a ak sa stratilo tak zmizli tie palicky a jablko ostalo.
    A je to tazke odblokovat.

    #143357
    patrick741
    Účastník (Participant)

    Recovery mode je jedinym riesenim… A odblokovat si to mozes skusit aj sam… na YouTube si najdi nejaky navod, alebo tu vytvor temu… ;)

    #143362
    jveres
    Účastník (Participant)

    AppTappInstaller da vsetko dokopy (pomoze ti dostat sa do iTunes) a potom uz len restore

    #143366
    iDominica
    Účastník (Participant)

    2dusov:aj mne to zamrzlo raz a skoro nedopadlo dobre….

    #143392
    dusov
    Účastník (Participant)

    Ale nakoniec si to rozbehla zee, tak ak budem mat problem asi pridem do Pezinka “)

    #143394
    iDominica
    Účastník (Participant)

    jak vies ze byvam v PK??ale dopadlo dobre len mi furt vsetko padalo a potom apple vidal novy fw a ja som ho updatla a uz ficii

    #143395
    dusov
    Účastník (Participant)

    lebo som si cital podobnz problem a pýtal sa dotycný ze odkial si takze uz viem len ci budes ochotna mi to odblokovat lebo sam si asi netrufnem

    #143397
    iDominica
    Účastník (Participant)

    To asi ne lebo ti to nechcem pokazit ale v BA je plno opravarov….

    #143398
    dusov
    Účastník (Participant)

    no neviem bol som v Apple a tam nezaujem a ziadne rady kam by som mohol s tým ist, ale robi tam jeden chalan ktorý mi to raz odblokoval pre kamarata lenze ten tam už nebol “( ale odblokovat by si mi vedela alebo aspon nejaky jednoduchý manual kt.by som pochopil

    #143400
    iDominica
    Účastník (Participant)

    odblokovavala som asi 3x bratov iphone a asi 30 x JB moj ipod ale bratovi potom nesla wifina preto hovorim ze nechcem ti to pokazit a na YouTube mas manuaalov kopu…:)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.