kvalitny RAR

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software kvalitny RAR

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57000
    Anonymný
    Neaktívny

    Zdravim. Nech robím čo robím nemôžem nájsť kvalitný rar archivátor pre mac os x. Pod kvalitným si predsatvujem taký, v ktorom môžem archiví aj deliť a heslovať a ktorého inštalácia sa skladá z pretiahnutia do applications.
    Díky.

    #121100
    renad
    Účastník (Participant)

    RAR 3.7.1
    RAR is a compression and decompression program that allows you to save files, password protect them, or even take large files and break them up into many smaller parts. RAR is available for several platforms, and you can even download the decompression part for free.

    #121103
    Anonymný
    Neaktívny

    este som zabudol dodat ze s prijatelnym uzivatelskym prostredim.

    #121104
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Nejake archivery a hlavne unarchivery som hladal pri bliziacom sa prechode na Mac OS – existuju GUI pre command line rar pre mac ale nic co by sa nejako mimoriadne vyvijalo, vacsinou hodne zabugovane, nie prilis user friendly …

    Nechcel by si radsej nejaku free alternativu – ako napriklad 7zx ? 7z pouzivam aj na windowsoch dost dlho a som spokojny, jedine co som zatial nenasiel ci ma funkciu podobnu ako rar recovery info a repair archive – zrejme nie ale inak je to velmi schopny format s vysokym kompresnym ratiom.

    #121105
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Takze presne toto som riesil.

    Moj rebricek stupa s pouzitelnostou a jednoduchostou ako i s funkciami.

    iArchiver – nepacil sa mi ale dal sa, viacere archivy ani nebol schopny otvorit.
    StuffIt Archiver – komplikovane uzivatelske rozhranie, rozdelene rary – nepise status, len pri prvej casti archivu, plus asi 100 dalsich blbosti, co mi vadia.
    Springy – celkom rozumna alternativa, pouzivam uz len tento v poslednom case. Asi naj pre mac, integruje sa do findera cez prave tlacitko mysi..

    PS : dajte pokoj s Rar programom pre mac OS, je naozaj biedny

    #121116
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 Kompi – doporucil by si Stuffit Expander na rozbalovanie ? Len na rozbalovanie ? Resp. nieco ine ?

    #121131
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    Na zobalovanie pouzivam dva programy :)

    Najprv to skusim cez Unarchiver, lebo to staci iba kliknut. Ked to nejde, co je 50 a viac percent pripadov potom musim pracne zapinat UnRarX. Cez ten uz ide vsetko, ale cez neho to nie je az take user friendly – kliknut a hotovo.

    Jedine UnRarX mi funguje spolahlivo StuffIt ani Unarchiver toho vela neotvoria

    #121139
    Jalko
    Účastník (Participant)

    solzenic, na Mac nic take, co by idealne pracovalo s .rar a bolo user friendly neexistuje :)

    mrzo, Stuffit je drist
    ivan.m, nastav si primarne otvarat .rar v UnRarX a budes to mat tiez systemom “kliknem a rozbaluje”

    #121152
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    Problem iba ten, ze UnRarX nevie dopredu ci subor potrebuje heslo alebo nie.
    “Kde udělali soudruzi z NDR chybu?”
    I.E. polikanim UnRarX rozbaluje, rozbaluje a na konci zisti ze nema heslo…

    Unarchiver aspon vie, ze ma pytat heslo. Ina vec je, ze ani po zadani hesla subor nevie rozpakovat, hmm (asi je blby)

    A to hovorim iba o rozpakovavani, pakovanie, to je ina tragedia, ale osvedcil sa mi sposob Zbal a rozrez (Split&Concat). Zial prijemca na druhej strane musi mat to iste rasp. Total Commander

    #121166
    jurosik
    Účastník (Participant)

    Takze, s Unarchiverom nemam dobre skusenosti, zatial mi vsetko stuffit vsetko rozbalil, takze pouizvam ten…

    #121171
    scenic
    Účastník (Participant)

    Aj ja sa pripajam na stuffit, zatial bez problemov mi to otvorilo vsetko.

    #121185
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Pravdu povediac, ani ten stuffit neotvori vsetko, uz som mal tu cest, ale je daleko lepsi ako ostatne. Toto sa mi pri springy este nestalo, ze by nieco neotvoril…

    #121187
    mrzo
    Účastník (Participant)

    better zip nepouzivate niekto ? nie je to free (len ten ich quicklook plugin do leoparda) ale ak by to malo byt kvalitne – minimalne gui vyzera velmi dobre a aj popisane funkcie len ako to funguje realne…

    #121189
    sozi
    Účastník (Participant)

    Tiez pouzivam Stuffit na rozbalovanie, zatial rozbalil vsetko. Aj zaheslovane subory.

    #132249
    titinius
    Účastník (Participant)

    poznate Zipeg ?
    je to zadara, a je to dost jednoduche, len natiahnete archiv a ono ho rozbali ako vo finderi

    #295540
    Jarko
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Mám obdobný problém. Potrebujem rozbaliť rar archív, ale ktorý je poškodený. Neviete mi poradiť aj nejaký program rar, ktorý dokáže na základe záznamu opráv aj opraviť poškodený rar súbor. Ďakujem.
    Samozrejme je ešte jedno riešenie, používať winrar pod Win.

    #295590
    hatto
    Účastník (Participant)

    archiver – jednoduchy, prakticky ale plateny

    #301665
    krtko.
    Účastník (Participant)

    Mrzo/all, ja pouzivam BetterZip uz asi od doby ako vysiel, na rar v spojeni s oficialnou binary od rarlabs, a uplna spokojnost. Navyse cena na MAS je tusim polovicna oproti tej predtym.

    #301780
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    Pouzivam UnRarX a zatial nemam ziadny problem. Jedine co je trochu na figu, ze nevie zisti vopred, ci RAR subor chce heslo, vypise to az do logu hned pri pokuse o rozbalenie. Ale nevidim to ako zasadnu vadu.

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.