nejde Iphone restore

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68295
    matkod7
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    vcera sa mi z nicoho nic vypol iphone, myslel som ze sa len vybil. Dnes som ho ale chcel pripojit k pc a na iphone sa zobrazila ikonka s usb kablom a logom itunes. Pripojil som k itunes a ten mi ponuklo restornut iphone, avsak to prebehlo neuspesne s chybou “The Iphone could not be restored. An unknown error occurred (28)”.

    Mate s tym niekto skusenosti? Ako ste to vyriesili?

    Jedna sa o iphone 3G

    Dakujem

    #200742
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Skus ho restornut v DFU mode:

    1. Vypni iPhone
    2. Pripoj k iTunes
    3. stlac naraz Home button a power button
    4. ked sa na displayi zjavi logo Apple pust Power button ale home button drz dalej bez pustenia
    kym ti iTunes nezahlasi ze iPhone sa nachadza v recovery mode
    5. Restorni iPhone (nic ine sa nim ani nebude dat robit len restornut)

    #200765
    matkod7
    Účastník (Participant)

    xRiCky:

    dakujem za rady, ale toto samozrejme moj problem neriesi.
    Kedze sa na iphone zobrazuje ikonka s itunes a usb to znamena ze v recovery mode je, ani itunes mi uz nic ine ako recovery neponukne. Problem je v samotnom recovery, ktore stiahne novy firmware, pokusi sa ho nahrat, ale neuspesne.

    #200793
    dubak
    Účastník (Participant)

    stiahni blackra1n daj make it rain a iphone by mal ist aspon si myslim

    #200855
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mimochodom su dva “recovery” mody. Neviem presne nazvy ale jeden je ked sa ti zobrazuje ta iTunes ikona na display a druhy – “lepsi” – ked je display vypnuty/cierny.

    #201020
    erikses
    Účastník (Participant)

    Počuvajte mam vazny problem s iphonom ked ho zapnem objavysa mi USb a logo itunes tak pripojim iphone k počitaču a v itunes mi nabehne ze mam iphone restore to kliknem a za chvilu sa mi zjavi ze iphone sa nemoze restorovať lebo je tam daky problem čislo 13 prosim o pomoc s tymto problemom reštartovať iphhone som uz skusal a nič aj počitač vypinal som zapinal stale a nič nepomahalo proim o pomoc :D !

    #201021
    fredo7
    Účastník (Participant)

    D jasné skús odinštalovať itunes aj všetko čo je k tomu čiže aj apple dervice či tak nejak a potom reštart pc potom nainštaluj i tunec a znovu reštartuj pc zapni itunes a malo by to ísť

    #201022
    fredo7
    Účastník (Participant)

    sleepwalk3r neviem či netrepnem blbosť ale tuším sa volá ipsw

    #201173
    erikses
    Účastník (Participant)

    dakujem iphone mi uz funguje :D ale aj tak mam problem lebo ked sa mi iphone synchronizuje s pc tak to pri synchonizovani aplikacii sekne a protom nemam aplikacie :D

    #201229
    dubak
    Účastník (Participant)

    mam taky pocit ze to vsetko predsa iesi blackra1n nie nahodou pokial mate JB na telefone

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.