yosemite 10.10.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software yosemite 10.10.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102852
    msqe08
    Účastník (Participant)

    …vysiel update, a stale mam problem so safari….postrehol aj niekto iny, ze pri scrollovani na previous page gestami sa neda preniest cez viac stranok za sebou, ale musi cakat na kazdu jednu v poradi kym sa nacita a o5 musi scrollovat??? v mavericks som s tym nemal problem 3, 4x som potiahol dvoma prstami, a preniesol som sa o 3, resp. 4 stranky dozadu…
    .. popripade vsimol si niekto po update nejaku vyraznu zmenu v systeme??

    #396054
    majdy
    Účastník (Participant)

    Taktiež mi to trochu vadí, update nič nevyriešil u mňa…

    #396069
    howoarang
    Účastník (Participant)

    hold, iOS 8 a aj OSX 10.10 je stale viac a viac otvorenejsi a to prinasa vela chyb. Takymto smerovanim sa to bude len a len zhorsovat.

    #396070
    Kvothe
    Účastník (Participant)

    ano aj u mna to je tak. Trosku to vadi, nechcem sa obmedzovat pri prechadzani medzi strankami. Snad to opravia, aj s inymi podobymi “lagmi”

    #396090
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Myslim že 10.10.1 nepriniesol nič a 8.1.1 je update len pre 4S a iPad 2
    Ďakujem pekne za také :D

    #396112
    howoarang
    Účastník (Participant)

    najviac ma stve, ze som presiel na iCloud drive a v Maverick su mi potom Numbers a Pages na jedno velko h***o.
    S iCloudom spolupracuju len v Yosemite a to mi nehorazne laguje.

    #396139
    iTuxx
    Moderátor

    stoji vam toto yosemite za vsetky tieto problemy? nechapem…

    #396140
    howoarang
    Účastník (Participant)

    nestoji, preto som zostal verny 10.9. Ale mam aj 10.10 na druhom disku, budem skusat, len ak vydu aktualizacie, ci sa nieco zmeni..

    #396142
    iTuxx
    Moderátor

    OS X Yosemite changes how you see your Mac. Ani nevedia aka velka pravda je tento ich citat :-)

    #396144
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iTuxx nerob, lebo sa rozrevem do p…. :(

    #396149
    babo
    Účastník (Participant)

    ja sa strasne tesim sa na Yosemite… Vyjde ta 10.10.3 a sup, idem nan! :) :)

    #396150
    majdy
    Účastník (Participant)

    iTuxx: ja som s Yosemite spoojnejší ako s Mavericks :) Čo ma mrzí je len inak fungujúci Airdrop a síce som písal, že mám lagy ako JFK, ale tie som mal už pri Mavericks, len som si ich tak nevšímal, kým sa to tu takto neriešilo a bežne sa s nimi nestretávam, nakoľko kalendár zeleným pluskom nepoužívam a ani nelozím do Abou This Mac.

    Tieto mínusiky sú “akceptovateľné” vzhľadom na to, že sa dá s nimi žiť, sme len veľkí fajnšmekri ;) nieje to nič hrozné, čo by nebolo aj v Mavericks a plusy ich prevyšujú a šlape mi všetko čo predtým.

    Mňa skôr vytáčajú appky ktoré niesú ešte ani dnes prispôsobené Yosemite alebo Retine…

    #396166
    JFK.
    Účastník (Participant)

    majdy:
    toto som našiel na macrumors fóre dnes:

    “I’ve just installed 10.10.2 on my Mac Mini. Now, for the first time in Yosemite, the tab switching animation in the About this Mac window is finally smooth. ”

    “Animations are much smoother system-wide (especially in About This Mac!). Yay. This feels like Apple-quality animations again.”

    -keby to opravili asi sa poserem.

    BTW: som v Appleseed programe ale nemám v Mac App Store update na 10.10.2 .. ako ste na tom vy?

    #396227
    iTuxx
    Moderátor

    cize 10.10.2 opravuje lag v About this Mac? :-D prakticke, urcite bol na to vycleneny minimalne jeden clovek, ktory to riesil. Majdy nechapem preco tam nelozis, teba akoze nezaujima co je tvoj Mac zac? Co ked nahodne meni konfiguraciu? Hm? Toto nemozes vediet pokial pravidelne nelozis do About this Mac ako my ostatni (hned si to idem ceknut pre istotu kym toto dopisem) :-)

    #396267
    majdy
    Účastník (Participant)

    iTuxx, myslíš že by mohol byť niečo na štýl upgradovateľného transformera? :O

    To by ma zmenilo a aj môj doterajší život s About This Mac. :O

    #396268
    iTuxx
    Moderátor

    to nezistis ked tam nelozis :-)
    a zrazu najpouzivanejsia appka co? :-D

    #396269
    JFK.
    Účastník (Participant)

    aká Appka kua, to je samotný foundation celého docku a OS X !!

    #396648
    Marcel Polák
    Účastník (Participant)

    Chcem poprosiť o radu. Mám mac. Časť práce robím v OS X a niektoré programy mi bežia iba vo Windowsovom prostredí, preto mám Parallels Desktop s Win 7. Zakúpil som nový Parallels (10) a stiahol Yosemite – to ešte bolo fajn, no odkedy som nahodil 10.10.1, tak niekde došlo k chybe a veľmi sa spomalil windows. Tipujem, že chyba bude niekde tam, lebo na dvoch macoch som 10.10.1 naisštaloval a na jednon nie. Dva blbnú a ten jeden sa správa normálne.
    Predpokladám, že riešenie nie je v mojich silách a ostváva mi dúfať, že to nová aktualizácia vyrieši.
    Dá sa nejako odinštalovať update 10.10.1 tak aby som sa dostal späť na 10.10 ?- to by možno pomohlo…

    #396663
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Time Machine záloha asi

    #396706
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Ako pise JFK. Jedine obnovenie zo zalohy (otazne je, ci ju mas). Tu sa asi aktualizacie nedaju len tak odinstalovat, ako je to u Windowsu, lebo tam sa aktualizaciami nic neriesi, stale je ten system dodrbany :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.