Windows 7 vs. iMac

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Windows 7 vs. iMac

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67822
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Zdravim Vas,
    potreboval by som mensiu pomoc ohladom instalacie windows 7 na iMac 21,5″, je tam nejaky problem so zvukom a funkcnymi klavesami…cital som, ze update na bootcamp by to mal vyriesit, ale stiahne mi ho cez apple software update vo windowse, restartuje a nic, a stale bootcamp ostava na verzii 3,0, vie mi s tym niekto pomoct?, je to dost dolezite..

    diki

    #197064
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    chod na http://www.apple.com a stiahni si to z tade

    #197067
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Boot Camp (apple.com)

    Priamo k stiahnutiu:
    http://support.apple.com/kb/DL996

    #197081
    n3lson
    Účastník (Participant)

    diki chlapi, je to sice pekne, ale ja to neviem velmi instalovat, ja som trosku do windowsu debil…vyskocila mi nejaka tabulka a chcelo to odo mna cestu…ja mam skor opacny problem…netusim co je to windows dokopy…
    a dokonca ani nikto u nas

    #197091
    mha
    Účastník (Participant)

    Inštalácia Windows 7 nie je až taká zložitá vec. Ak nemáš skúsenosti s tým ako sa inštalujú programy, čo sú to oddiely na disku, radšej niekoho požiadaj o pomoc…

    #197092
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Nainstaloval som windows 7 bez problemov, to som este zvladol, nakoniec som updatol aj bootcamp na verziu 3.1, vsetko slo hladko a bez problemov po tento krat, len stale nefunguje zvuk ba dokonca ani funkcne klavesy na hlasitost a podobne veci…rad by som vedel ako dalej…

    #197097
    ondrej
    Účastník (Participant)

    skusil si uz nainštalovať ovladače z OSX instal DVD vo Windowse? Tym sa vyriesi zvuk aj funkcne klavesy a aj ostatny hardware bude fungovat

    #197103
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    ondrej – tie ovládače, to je bootcamp installer a môj link je už novší než bundle v snow leoparde…

    #197108
    n3lson
    Účastník (Participant)

    Skusil som vsetko, samozrejme po instalacii som tam strcil Leopard Install Disk ako to byvalo u XPcka, po nainstalovani som pocitac odovzdal zakaznikovi a nestaral sa a nikdy nebol problem, toto ma trosku zaskocilo, ze to nejde…moze to byt tym, ze je to 32bit verzia??, mam v plane este skusit 64bit verziu…ja som do windowsov strasne lavy..:D :D :D Mal som notebook asus a vymenil som ho za iPhone, takze tak nejako…:)

    #213698
    sie65
    Účastník (Participant)

    Ludia, mam tento isty problem, skusal som vsetko mozne, zvuk hra iba pri pripojeni sluchadiel do nich, ale nie cez vstavane repro, dal som boot camp 3.1, original ovladace z dvd instalacneho, skusal som aj cez inovacia z visty, pricom som nepochodil, ale ani tak, ani cez cistu instalaciu mi ten zvuk za nic nejde, pritom na MBP mi ide bez najmensich problemov a mam tiez Win7 32-bit

    #213700
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    original ovladacae z DVD nestacia. Musis naisntalovat aktualizaciu windows ovladacov. Najlepsie stiahnut priamo z apple.com.

    #213702
    sie65
    Účastník (Participant)

    a to ako stiahnem ? ked dam cez spravcu hardwaru, tak mi ukaze ze ma najaktualnejsie, tak potom som z toho trosicka blby :D

    #213715
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #213716
    sie65
    Účastník (Participant)

    to som uz pisal, ze ten mam stiahnuty a nahraty a nefunguje mi to, zvuk ani tak nejde

    #213717
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    pisal si ze ovladace si dal z instalacneho DVD takze mas starsie ako su na staihnutie z apple.com

    EDIT: tiez by bolo dobre spustit apple software update na windowsoch.

    #213719
    sie65
    Účastník (Participant)

    a tiez som pisal, ze mam nahraty Boot Camp 3.1 a aj tak mi zvuk mlci

    #213720
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    proste na MBP som bratovi instaloval windows 7 (ale 64 bit). V OSX som spustil Boot Camp assistant a odklikal som next. Pak sa nainstaloval Win. Pak sa z DVD nainstalovali drivre – nesiel zvuk. Stiahol som binarku z linku vyssie a spustil po restarte fungovalo uplne setko ako malo.
    Ako som spomenul toto bolo na 64bit win ale myslim ze 32 je viac kompatibilny s kadecim ako 64 takze to proste musi fungovat.

    #213721
    sie65
    Účastník (Participant)

    praveze 64bit v tomto funguje uplne bez najmensich problemov, ale 32bit nejde a na MBP mi zvuk ide, po hentom nainstalovani, ale ak si si aj nevsimol nazov temy, tu ide o iMac, nie o MBP

    #213722
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    kamos ma tiez problem, bol sa pytat v predajni a mu povedali ze nikdy mu to nepojde, lebo ma slovensky windows. tak mozno ked mas slovensky windows tak asi v tom bude problem..

    ja osobne som sa s tym tiez nikdy nestretol, cize ani neviem ci je to fakt pravda.

    #213725
    maCher
    Účastník (Participant)

    Ja som mal tiez podobny problem,obcas mi siel niekedy nie,ale ked som mal spusteny boot camp program vo windowse, tak sa tam uz dal nastavit a hralo to.popripade ked som zapol iMac tak bud som mal dole tu ikonku boot campu,vtedy to slo a ked nebola,tak som si to nasiel v program files a tam to spustil a hotovo.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.