Vymena HDD za SDD na macbook late 2008 ale

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Vymena HDD za SDD na macbook late 2008 ale

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85735
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    chcel by som si hp vymenit za nieco navsie hlavne koli rychlosti, ma s tym niekto skusonosti? … aky SDD by ste mi odporucali, a este mam otazku viem ze rad o tom bola diskusia, nakolko oficialne maju tieto macbook podporu pamate up to 4gb a potom bol nejaky clanok ze je to v skutonosti 8Gb.. da sa tam dat teda 8 gb?

    #310215
    hatto
    Účastník (Participant)

    o ssd sa toho uz viac pisalo, aj minuly tyzden, crucial m4.
    ohladom ram, checkni wikipediu, tam je napisany aj neoficialny udaj – ak mas mbw tak 6gb, pre mb pro 8gb. ja som sa riadil podla toho a na mojom mbw 2010 mam 8gb a funguje bez problemov

    #310219
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Mlxií11, odkial si_ Pripadne mi napis na mail v profile…. :)

    #310225
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    mam Macbook late 2008 .. Bol to prvy hlinikovy macbook 13″ optom ho premenovali na MBP … som z kn, byvam brne, ale velmi cato v ba.. mail : mixino11@gmail.com… ja osobne som rozmyslal nad http://www.alza.sk/patriot-8gb-kit-so-dimm-ddr3-1333mhz-cl9-signature-line-pro-apple-d248440.htm
    http://www.alza.sk/ocz-vertex-3-series-120gb-d229502.htm bolo mb ma uz pekne sere ako blbne na lion-ovi

    #310226
    wings400
    Účastník (Participant)

    @mixi ja mam prvy macbook pro 13 z 2009 a pred tyzdnom som nainstaloval naspat snow leoparda lebo to co robil lion bolo uz neznesitelne. Bol pomaly, mrzol, padal mi mail atd. a bol to clean install, nie upgrade. Teraz je to uz v pohode, zase fici ako kedysi. Mam 8gb ram a 160gb hdd.

    #310228
    MIxi11
    Účastník (Participant)

    no prave preto chcem prejst z HDD na SDD.. je to neporovnatelna rychlost

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.