tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 87 )
  • Autor
    Príspevky
  • #137755
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Já nevim já mam jabko, ale ten firewall na pár minut vypnout můžeš ne, nebo jsi na nějakym vládnim počítači boco? Zas to s tou bezpečností nepřehánějte…

    #137761
    Rikard
    Účastník (Participant)

    ,

    #137765
    raul
    Moderátor

    a po druhe, na xp vypnut firewall, to je ako .. ani neviem :-D – proste vladny, nevladny pocitac, netreba vypniat .-D

    #137768
    bawy
    Moderátor

    Mne kedysi nevedeli aplikacie nadviazat spojenie zo servrom ked som mal nainstalovany nokia pc suit a podobbne proggramy, ktore sa spajaju zo servrom za ucelllom napr. updateu

    #137853
    piggee
    Účastník (Participant)

    30b1: to iste robi vsetkym, co idu cez nejaku pridavnu kartu. JB tomu niako zatial nepomoze. skusal som aj jailbrakenutu verziu 2.2 aj naspat na 2.1. Nepomohlo.

    #137877
    30b1
    Účastník (Participant)

    to nie je mozne, stale sa neprislo na riesenie ako to obist? tazke teraz mam pekny iPod touch miest iPhonu…

    #137880
    piggee
    Účastník (Participant)

    hej hej, aj ja som na tom tak. si pustam z neho akurat mp3 v aute a hram asphalt a spore :)

    #150261
    Mathias
    Účastník (Participant)

    prosim poradte mi, nejaky link alebo odkaz na nejaku stranku kde si mozem zdarma stiahnut update 2.0, do mojho ipodu touch 1. gen. dakujem

    #150264
    iDominica
    Účastník (Participant)
    #150265
    Mathias
    Účastník (Participant)

    dik mooooooooooooc a ked si stiahnem 2.2.1 tak co potom normane nainstalujem …?

    #150266
    Mathias
    Účastník (Participant)

    prosim kto by ma vedel zaregistrovat na iTunes Store, nemam platobnu kartu a chcem free aplikacie a hry. A skusal som uz vsetko mozne no neda sa. Prosim pomozte mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #150268
    macblogger
    Účastník (Participant)

    vsak sa zaregistru na SVK store a stahuj free aplikacie , zvladne to kazdy

    #150269
    Mathias
    Účastník (Participant)

    Dominika dakujem velmi pekne za tvoju ochotu :) si zlata a nevedela by si mi poradit ako sa zaregistrovat na iTunes Store skusal som uz vela moznosti….. mno ale chcem sa zareg. bez platob. karty. Dakujem este raz pa

    #150270
    Mathias
    Účastník (Participant)

    no a nemusim mat platobnu kartu?

    #150271
    macblogger
    Účastník (Participant)

    kde tu vidis dominiku ????

    V SVK STORE SI DAJ SPOSOB PLATBY —-NONE—-

    #150272
    Mathias
    Účastník (Participant)

    oky vyskusam to ale ked mi to nepojde mohol by som ta poprosit keby si mi ten ucet zrobil?

    #150273
    Mathias
    Účastník (Participant)

    Domca na druhej strane :D

    #150274
    macblogger
    Účastník (Participant)

    jasne ze by som ten ucet zrobil , dam ti tam aj cislo mojej kreditnej karty ale nic nekupuj len FREE , dobre ?

    #150275
    Mathias
    Účastník (Participant)

    nie neberem na seba zodpovednost to fakt nemusis

    #150276
    macblogger
    Účastník (Participant)

    :D ani som nechcel , nepochopil , nevadi….

    daj si SVK store a sposob platby NONE , musis mat slovak store lebo inde to nejde !

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 87 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.