tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 87 )
  • Autor
    Príspevky
  • #137661
    piggee
    Účastník (Participant)

    Nemate niekto FW 2.1?? mne s 2.2 prestal fungovat, asi si nerozumie s i-smartphone sim unlock card. na zaciatku aj zadam pin, potom mi aj nabehne signal, ale po sekunde sa strati a vyhodi no service

    #137665
    piggee
    Účastník (Participant)

    Tak som nakoniec nasiel adresu, kde su vsetky FW, keby ste nahodou potrebovali http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=750

    #137690
    Matyas
    Účastník (Participant)

    Hoj, aj keď je to len taká hračka, ale tie náhľady ulíc sú SUPER!!! Celé poobedie sa len túlam po známych miestach :-P Myslel som, že blbosť, ale je to fakt fajn :-)))
    PS: Automatické dopĺňanie textu je vypnuté – život je krásny!!!

    #137693
    piggee
    Účastník (Participant)

    Fuu, tak musim sa podelit s vami o tuto neprijemnu skusenost. Co sa tyka FW 2.2 a i-smartphone unlock sim, tak to jednoducho uz nefunguje, takze kto fici cez nieco take, tak radsej naupgadovat, lebo potom moze dopadnut ako ja, ze nefunguje downgrade. vyhadzuje mi tam vzdy unknown error.

    #137695
    30b1
    Účastník (Participant)

    piggee:
    prisiel si na nieco nove, ja mam YesSim a tiez mi to neslape. podaril sa ti downgrade?

    #137697
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    A to sa neda cez: QuickPwn_2.2.dmg PwnageTool_2.2.dmg ??? to sa musi robit cez i-smartphone unlock a YesSim ? neveim, nikdy som necrackoval iphone, preto sa pytam..

    #137698
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    este nieco by som chcel dopisat. neviem ci sa mylim, ci sa mi to zda, ale teraz ked pripojit iphone k usb kablu normalne na itunes. tak mi ho nenajde vobec. nenacita mi ho , ako keby ani nebol pripojeny. Pripoji ho az ked ho odblokujem. Je to normalne ? :) nieje to nahodou len teraz novinka v 2.2 ? alebo ja mam niekde chybu ?

    #137699
    piggee
    Účastník (Participant)

    Nepomohol mi ani QuickPwn 2.2 ci PwnageTool 2.2. Este idem skusit uickPwn 2.1 ci PwnageTool 2.1. Uvidime. Aj ked sa zase crta dobra sprava, ze chlapci z dev teamu hackli 3g iphone softwareovo, takze je to otazka dni, kedy to bude vonku. dufam, ze skoro, lebo zatial budem asi bez iphone. po pripade som nasiel na ebayi jednu kartu, kde tvrdia, ze to je jedina unlock sim, co fici na 2.2 ale overene to neni

    #137702
    piggee
    Účastník (Participant)

    fuuu, dast dost pruuuser s tym fw 2.2. Dal som cez quickPWN 2.1 downgrade na 2.1 a ani tak to nefici

    #137703
    butthead
    Účastník (Participant)

    caute inak vidite nejake plnohodnotn e vyuzitie tych google street view?? mame vobec v ba napriklad aspon jednu takuto kamerku?

    #137704
    Rass
    Zablokovaný

    NAsiel som dalsiu novotu:
    pri vymazavani aplikacii sa po vymazani objavy okno rating kde mozete dat 1 az 5 hviezdiciek alebo no thanks

    #137706
    raul
    Moderátor

    pigee: to sa vyriesi softwareovo… Treba pockat v tvojom pripade.. Drzim palce.

    #137710
    30b1
    Účastník (Participant)

    to raul: ja mam ten isty problem, ale nechcem ho jailbreaknut. som zvedavy ako sa to vyriesi, je ale zvlasnte ze obcas chyti signal, nabehne ikonka orange a potom zas vyhodi NO SIGNAL…

    #137714
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    butthead: zapni si google earth na pocitaci a klikni si vlavo v stplci ze chces zobrazit iba miesta s street view. pomalicky zoomuj hore, az uvids celu europu. takto ti ukaze kde vsade je to .. ako som pisal. zapadna europa, japonsko a amerika.. only

    #137719
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    butthead: neni to o kamerce někde na ulici, ale o autě který má na sobě kameru (možná víc), která snímá 360°a pak se to teprve dá na web.
    mayoxy: ještě australský města

    mam novej poznatek, myslim, že iPhone vydrží nabitej o dost dýl než s 2.1 jakej máte pocit vy?

    #137727
    Rikard
    Účastník (Participant)

    ,

    #137736
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Rikard: windows? nebo mac, tipuju windows, protože bys nebyl první.

    #137744
    Rikard
    Účastník (Participant)

    ,

    #137747
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    protože bys nebyl první komu se to stalo :-) Problém s firewallem.

    #137752
    Rikard
    Účastník (Participant)

    ,

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 87 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.