tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes tak a je tu Software Updat 2.2 pre iPhone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 87 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59784
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    tak som zvedavy, co vsetko pridali a ako to doladili…

    inak vcelku dost toho pomenili alebo pridali, aspon podla toh, co som odklikol, ze s tym suhlasim…

    #137530
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    už ho mam, nic moc teda, přidali kraviny…

    #137532
    baloo
    Účastník (Participant)

    pre mna 3 podstatne zmeny:
    – moznost auto correction: OFF
    – regional settings: SLOVAKIA
    – zlepsena stabilita SAFARI

    #137533
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    presne ako pises baloo, zatial to len tak testujem a na kadecom a je to stabilne a okamzite som vypol auto correction, a bluetooth pocitaca mi nasiel iPhone, ale este sa to nesparovalo, bude v tom este nejaky hacik, tak som zvedavy…

    #137535
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    pri installacii update pasik , ktory signalizuje ako daleko je installacia, tie mapy , to akoze nic nove tam nevidim.. ze vraj ma ist ovela rychlejsia hra trism :), taktiez auto correction hned off, regional settings slovakia je fajn, ked sa zadavaju cisla alebo ukazuju tak je to s medzerami na spravnych miestach. stabilitu uvidime casom :) dufal som ze bude aj slovencina ako jazyk. to je trosku sklamanie.

    btw.: tie emoji icony nevidim vobec.
    btw2.: neviem ci sa mi to len zda, ale crash bandicoot ide noramlne ze bez sekania. fu :) tak to je pokrok
    btw3.: ten streetview je pekna vecicka, akurat ze fotky ktore podporuju streetview a su tak upravene su len v zadapnej europe, amerike a japonsku :) zhruba co pozeram na google earth na pocitaci.

    #137547
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    no mne bohate staci Auto-correction off :))))
    musim pozriet ci to vlastne nieco stalo, mam ipod totiz

    #137549
    raul
    Moderátor

    JUPÍ… ale ma prekvapilo, ze to nieje hned na titulke :(((

    #137550
    bawy
    Moderátor

    Chvíľku som sa motal po MACBLOGU na iphone a zázračne nepadol :) teším sa. Ešte nech povolia tethering a upustím úplne od myšlienok na JB :P

    #137551
    raul
    Moderátor

    podla mna je super vec aj to, ze ked si na ploche iphone na hociktorom screene, napr poslednom, nemsuis sa trepat na prvy pretahovanim, ale stlacis home button.. To som presne chcel :)
    A este uvidime, ako bude fungovat to hladanie spojov hromadnej dopravy na slovensku..

    Chvalabohu, autocorrection je prec :-D

    A keby nahodou, tak tu je “vsetko” : http://www.apple.com/iphone/softwareupdate/

    #137553
    bawy
    Moderátor

    No neviem, mne píše, že unavalibe in this Area myslím, že u nás to fungovať nebude… :(

    #137556
    raul
    Moderátor

    grrr

    #137557
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    raul joooj tak to s tym home buttonom je super!

    #137558
    durotrulo
    Účastník (Participant)

    pre ipod:
    It’s free if you have version 2.0 or later,
    and only $9.95 if you don’t.

    no tak pohoda

    #137560
    raul
    Moderátor

    tak takk. super :D

    #137561
    jveres
    Účastník (Participant)

    Mam 2 otazky:

    1. V google street view sa da pohybovat aj naklananim phonu?

    2. Co v tom pripade ked mam jailbreak? Stiahnut 2.2 a prehnat to cez quickpwn? Alebo si treba pockat na novy quickpwn.

    #137564
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    jveres:

    1. neda sa..
    2. …

    #137566
    Kamenosaurus
    Účastník (Participant)

    ja ten street view nejak nedokazem v iphone najst a to pozeram napr. LA, kde to zapnem? diky

    #137573
    bawy
    Moderátor

    Neviem, nejak sa nad tým musím pozastaviť :) toto robili 3 mesiace ? :o) ako tu už niekto poznamenal, toto by spravili šikovný študenti za pár hodín..možno odladiť safari dá prácu, ale ostatné fakt nemohlo trvať ako pár hodín, tak sa pýtam, začo berú plat tie stovky expertov, ktorý makajú na iphone v APPLY : )

    #137575
    pepa007
    Účastník (Participant)

    jestli přestalne padat safari tak je to all I wanted…

    #137577
    Zatkovski
    Účastník (Participant)

    to jveres: streetview zapnes takto http://www.youtube.com/watch?v=VKrJGZ0luIc

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 87 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.