sync kontakty medzi 2 iphon

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes sync kontakty medzi 2 iphon

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71907
    zmija
    Účastník (Participant)

    Mam nainstalovany Itunes v notebooku IBM/XP, mam iphone 3GS, dam synchronizovat vsetky veci, vsetko prebehne OK, potom dam novy Iphone 4, chcem aby mi presne to iste nahazdalo do neho s 3G, neda mi tam vsetky kontakty, proste niektore su tam neni…. Ako je to mozne ? Robim nieco zle ? Dam len proste sync dole co je dole. Dik za rady…..

    #228541
    termix
    Účastník (Participant)

    Skus synchronizaciu kontaktov s gmailom, teda pokial ho mas. Mozes to spravit priamo cez itunes alebo cez exchange server cez iphone. V obidvoch pripadoch by to malo fungovat.

    #228545
    zmija
    Účastník (Participant)

    praveze nemam a ani sa mi to nechce tak robit, musi to proste ist aj cez apple veci … neni tam mozno proste si vybrat ze chcem synchronizovat udaje s tym a tym mobilom ??

    #228550
    termix
    Účastník (Participant)

    No ono by sa ti vsetko malo zosynchronizovat do itunesov a nasledne vsetok obsah z itunesov do noveho iphonu. Skus spravit este complete backup terajsieho iphonu a potom novy iphone restornut s tymto backupom.

    #228552
    Benne
    Účastník (Participant)

    A nemas niektore kontakty na sim ? Tie asi itunes nebacukupuje.

    #228554
    zmija
    Účastník (Participant)

    skusim to pozret a dam vediet vecer…..

    #229198
    zmija
    Účastník (Participant)

    no takze dal som imoportovat vsetky kontakty zo SIM na telefon, potom som dal synch a nepomohlo, dnes som zapojil STARY apple do itunes dal som urobit BACK UP, potom si pripojil novy IP4 a dal som pravym tlacidlom a z ponuky som vybral dat Restore from BACK UP a zase nic proste mi tam vobec neda polovicu kontaktov ani mailove konto vobec nic, iba par aplikacii. Uz som proste z toho na nervy. Nemozem mat nieco pokazene ? Toto vsetko robim pre sestru na jej notebooku IBM XP PRO . Ja som si vsetko robil na mojom macbook 13″ a vsetko prebehlo OK.Nemoze byt niekde tu chyba ale tomu by som dako neveril ? Pls help lebo sa obesim uz :-(((

    #229206
    cicolably
    Účastník (Participant)

    porzi sa v outlooku či ich tam maš všetky , skus ich všetky presunuť ako mobilne čísla
    a najlepšie je fakt gmail alebo potom v itunes aplikacia 360
    tam sa prihlasiš z 3GS synchneš prihlasiš sa z iP4 a zas synchneš a ma by si mať všetko

    #229207
    zmija
    Účastník (Participant)

    no cez outlook som to nerobil lebo segra pouziva iny mail, skusim tu app 360 :-)

    #229209
    cicolably
    Účastník (Participant)

    presnejšie je to 360 people :-)

    #229211
    zmija
    Účastník (Participant)

    cicolably: prosim hod mi sem link na tu 360 aplikaciu, alebo na michal@msj.sk dakujem

    #229212
    cicolably
    Účastník (Participant)

    http://itunes.apple.com/ie/app/360-people/id348142885?mt=8
    písal som predtým post zabudol som dodať to people čiže 360 people

    #229214
    zmija
    Účastník (Participant)

    oki dakujem idem skusit :-)

    #229222
    J4r0
    Účastník (Participant)

    zdiela 360 ppl solocnu databazu s “Contacs”? alebo je to dalsis nezavisla databaza kontaktov? Ja len ci ju budu vidiet ostatne aplikacia ako Mail, Photos, Navigon,..

    #229249
    zmija
    Účastník (Participant)

    TO: cicolably kamo ty si uplne ze COOOOOOOOOOOOOL boha tak ja sa tu trapim ako vol cely tyzden a ty mi poradis uzasnu aplikaciu !!! Uplne ze super otazka 3 min a vsetky kontakty uplne presne mam tam. Dakujem ti velmi pekne kamo a odporucam vsetkym da sa to pravidelne upgreat cize netreba na kontakty ziadny itunes super !! dik….

    #229262
    hatto
    Účastník (Participant)

    podla mna je najlepsie na zdielanie pomocou google kontaktov

    #229316
    zmija
    Účastník (Participant)

    kazdemu ako je lepsie, toto je lepsie v tom ze nemusis byt vobec pri macu ale mozes si to robit hocikde na svete takze bomba :-)))

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.