Sekanie

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68988
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    Zdravim. Nedavno som si naistaloval na MacBooku Air (1.6) WoW. Neviem preco ale po istej chvili mi zacne nehorazne sekat a pri tom samotna hra nevyzaduje nejake extra poziadavky. Ono zo zaciatku bezi v pohode a po 15tich minutach zacina sekat. Nie nie su to urcite lagy. Prosim viete nejako pomoct?

    #206713
    wlamik
    Účastník (Participant)

    MBA sa prehreje a podtaktuje

    #206714
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    no a neda sa to nejak tak sikovne urobit aby sa to nestalo? neviem hocico on mi to robi aj pri videach na utube

    #206715
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    to hras pod OS X? pri WoWku som tento jav nepozoroval, len pri hrani pod Boot Campom, presne to iste, spolu so zvysenim otaciek vetracika sa hra spomali o 80%… podla mna to suvisi s podtaktovavanim ako ochraneniu proti prehriatiu, ale nikto mi nepomohol s tym..

    #206717
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    no na OS X samo. na leoparda som nestihol prejst a asi ani neprejde normalne wowko supstam cez wowinstaler som instaloval takze malo by to byt v poho. fakt ma to sere este aj dnes som menil tu tekutinu co odvadza vzduch som myslel ze to pomoze a ono nic

    #206719
    bawy
    Moderátor

    Mňa by skôr zaujímalo ako Ťa vôbec môže napadnúť založiť tak zbytočnú tému…MBA 1.6 je dobrý akurát tak na iWork, internet (bez flashu), dokumenty, PDF, messangery, emaily..na to je určený..všetko ostatné je nad jeho sily..tieto fakty trebalo zvážiť pred kúpov..a nie teraz sa čudovať prečo nestíha..

    #206720
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    dobre tak premna zamna nech aj wowko nebude ale tak ked si pozriem 5 videi na youtube a zacne sekat? tak ako pardon ale toto je moc. hru este pochopim ale par sprostych videi?

    #206722
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    to nech na krabicu rovno pisu ze na tom nerozbehas ani obycajny animovany subor

    #206724
    bawy
    Moderátor

    rayman0000: videá na youtube sú vo flashy..ten je Mac napísaný úplne na nič..najnovší update FLASH-u, ktorý príde by ale mal zacať konečne využívať akceleráciu GPU, takže len počkaj na update verím, že to potom sekať nebude..ale aj tak..flash… :)

    #206725
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    to som rad ze aspon nejaka ta nadej pre mna svitla :D a nevies kedy by mal vyjst? a inak MBA som nekupoval ale dostal som ho takze na vyber som nemal :Da inak bawy ti dakujem za radu a mensie postipnutie

    #206726
    R
    Účastník (Participant)

    Ten Flash je už aj dostupný, ale len BETA ak sa nemýlim, bolo o tom písané na Macblogu v niektorom príspevku.

    #206729
    rayman0000
    Účastník (Participant)

    tak teda poradte (ti skusenejsi) co take “zabavne” sa da na MBA robit (umieram nudou)

    #206766
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    to automaticke podtaktovavanie sa da vyriesit cez program CoolBook.
    Da sa tam osobitne nastavovat ktore frekvencie sa maju pouzivat ak je na baterke alebo napajany zo siete, pripadne sa da uplne vypnut skalovanie.
    Navyse sa da menit (znizovat) aj napatie CPU co mierne znizi teplotu.

    #206769
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    sleepwalk3r ten CoolBook vyzera dobre.. nemas nieco aj pre win do boot campu? som skusal uz vsetko mozne, nvidia tuner ci ako sa to vola mi win7 padal do modrej obrazovky, a ostatne softy tiez nezabrali..

    #206774
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    na windowsoch (vista/7) by to malo byt trochu jendoduchsie… niekde v “advanced power settings” je daco ako cpu power management
    Presne nazvy neovladam lebo ja nemam dovod tahat mrvosoft na mac.

    #206804
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    To som skusal ako prve..

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.