Safari 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 59 )
  • Autor
    Príspevky
  • #149537
    Michachal
    Účastník (Participant)

    slape v pohode uz dve hodiny ….stabilne a rychle…neviem ci lepsie ako 3 (to asi nie), ale ide … cover flow je paradicka, a paci sa mi aj uvodne Top Sites … na to sa da prijemne zvyknut

    #149538
    vitoo
    Účastník (Participant)

    Milu8 no aspon sa mi ulavilo ze nie som sam. joj taky som ajja zvedavy:) nezapne mi ani na iMacu čim to môže byt?

    #149539
    Topanky
    Účastník (Participant)

    mne spadla po 5 min ked som dal minimalizovat.. vsetko je fajn az na tie taby tam mohli inak vyriesit lavy horny roh.. inak da sa nejako nastavit Top Sites ako homepage?

    #149541
    Beiju
    Účastník (Participant)

    KEbyze sa prepnete do ineho profilu..tak vam to pojde…. skuste….. A nejde vam to pravdepodobne koli tomu..ze mate nainstalovany nejaky plugin v safari 3.. skuste odinstalovat…malo by pomoct..
    ale je to zatial len beta…cize nepohorsujte sa ked vam to bude padat. :)

    #149543
    Milu8
    Účastník (Participant)

    vittoo>>teraz som cital na macupdate ze,niekto pred instalaciou odstranil Glims tabs,ale nepise ze ci mu
    tu s Glims slo.Ja to idem skusit lebo ja tiez mam Glims,neviem ci to ma suvis,uvidim.
    potom sa ozvem

    #149544
    stn001
    Účastník (Participant)

    Áno, aj mňa napadla hneď ako prvé, že to bude nejakým pluginom.

    #149545
    stn001
    Účastník (Participant)

    Inak, ako sa mažú pluginy? :-D

    #149547
    vitoo
    Účastník (Participant)

    No presne aj ja mam plugin Glims a nemam šajnu ako ho odstrániť.

    #149548
    Beiju
    Účastník (Participant)

    chodte do User/library/ application support a user/library/input manager a tam to je…hodte si oba subory do kosa….ale pravdepodobne bude nutny restart systemu aby vam tto z kosa vysypalo.

    Edit: to “user” som myslel ako meno vasho pocitaca :) Nie ako Users zlozku..
    Edit2: no myslim ze by bolo najlespei odsstranit aj tu druhu zlozku…to len kvoli tomu aby neostavali na pc zbytocnosti.

    #149549
    vitoo
    Účastník (Participant)

    je to aj v Mac HD/Library/Application support/Glims/Plugin (teda ak sa jedna o Glims).
    z kosa to sa to vysipalo bez restartu a v Safari prefernces to uz tiez nie je. skusim znovu tu 4.

    #149552
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Uz to ide huraaaa,Glims bol ten problem.
    Front Row je super,parada,.
    A este ako pridat 1password?,to mi tu chyba,da sa to vlastne do tejto verzie?

    ako odinstalovat Glims TU >>> http://www.machangout.com/faq

    #149554
    vitoo
    Účastník (Participant)

    Jes! ide to.. je to fakt cool:-)

    #149564
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ja som dal system update a vraj je vsetko nainstalovane , a to som ho ani neinstaloval…WOW….operacny system buducnosti….

    #149574
    stn001
    Účastník (Participant)

    macblogger, asi si trochu mimo.
    System Update ti preto novu verziu nenahlásil, pretože je to len BETA verzia.

    #149578
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    “Safari 4 Public Beta – 1Password a Tabs Dole”

    http://jablicka.com/uvodni-strana/safari-4-public-beta-1password-a-tabs-dole

    Mne sa osobne nové Safari 4 páči tak, ako je default. Top Sites mi chýbalo z Google Chrome. Obsahuje to presne to, čo mi vždy na safari chýbalo. Dosť som sa potešil fulltext vyhľadávaniu v histórií. Plugins 3d part. developerov sa odľadia na novú verziu Safari a všetko bude dokonalé :)

    Používam vždy najnovší engine – Webkit – http://nightly.webkit.org/ k tomu next-gen UI zo Safari, pecka!

    #149594
    pepa007
    Účastník (Participant)

    jen pořád nechápu proč adresní řádek neumí vyhledávat jako ve všech ostatních browserech :-(

    #149607
    vojtacz
    Účastník (Participant)

    jj, toho hledání v adresním řádku je škoda, stejně jako zavírání tabů middle clickem. to by bylo potom úplně perfektní

    #149613
    zero0x
    Účastník (Participant)

    ten developer bar okopceny z firebug je totalna pecka :)

    #149626
    matelo
    Účastník (Participant)

    neviete niekto na kedy je naplanovany final release?

    #149631
    ervin11
    Účastník (Participant)

    :-) To tu teda cumim… V praci som tento tyzden konecne povolil userom updatovat Internet Explorer na verziu 7, ked ale vidim, ako to stihate vy, tak sa asi pojdem rovno zahrabat do hrobu :-D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 59 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.