Safari 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 59 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61350
    stn001
    Účastník (Participant)

    Stiahli ste si ho? Ako ho hodnotíte? História je naozaj pekne spravená, len si stále neviem zvyknúť na nové tabulátory (záložky), ktoré mimochodom vyzerajú ako má Chrome.

    #149494
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    Mne sa zatial pozdava, treba si zvyknut a ta historia je super, tak isto ako oblubene polozky….

    #149497
    Beiju
    Účastník (Participant)

    :) no…zda sa mi to dost podobne ako google chrome-aspon tie top pages..a taktiez aj tabs su navrchu ako v google chrome..windows native look moze byt pozitivum…aspon si takto chce apple pribrat ks ebe aj win userov… ikedsi myslim ze ti mco safari pouzvat nebudu cize zbytocnost…. nitro engine…no nespozoroval som ziadne zrychlenie v prehladavani…. ale moze byt..
    cover flow hodnotim super…

    #149498
    stn001
    Účastník (Participant)

    no a už som ho aj odprášil preč z disku, hrozne hrozne mi padal :-/

    #149499
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    Neviem ako vyzera chrome ani som ho este nepouzival, ale dufam, ze ta rychlost bude viditelna v normalnej verzii, lebo sa mi stava, akokeby safari zmrzol a zas sa rozbehol

    #149500
    stn001
    Účastník (Participant)

    to sa stáva aj mne a preto som dúfal, že sa mi to s tou beta verziou už diať nebude. no ale smola, bolo to ešte horšie :-(

    #149502
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    No celkom sa mi zapacil a zatial ani nespadol….

    #149504
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ved vyzera presne ako Chrome :D:D

    #149506
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Dost mi schazi prubeh nacitani v adresnim radku a to jako dost!

    #149509
    Anonymný
    Neaktívny

    tiez som ho dnes nainstaloval, vyzera super, tabs navrchu mi vyhovuje, rovnako ako aj top sites. stvu ma ale dve veci a te ze cooliris a inquisitor nemaju v novej verzii podporu

    #149511
    pepa007
    Účastník (Participant)

    dá se to nainstalovat vedle stabilní trojky prosím?

    #149512
    scoiatael
    Účastník (Participant)

    mne to rovno prehodilo z 3.2.1 na 4… Ale ked nebude vyhovovat, tak odinstalujes a nahras 3

    #149514
    titinius
    Účastník (Participant)

    mne jedine co trosku vadi je ze Taby su hore,, je to menej pohodlne (treba vykonat dlhsiu cestu na trackpade) ako predtym,,,
    inac zatial to je umna v stadiu testovania :D

    #149517
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    mne sa nahodou tie taby hore neskutocne pacia a davam im zato +100 bodov. usetri to vpodstate jeden riadok

    #149519
    stn001
    Účastník (Participant)

    nikomu to naozaj nepadlo? to len mne? :-D padalo mi to asi každých 5min.

    #149521
    herczegh
    Účastník (Participant)

    mne to ide už asi 30 minút žiadné padanie,dobré rýchle

    #149526
    pepa007
    Účastník (Participant)

    už safari podporuje 3rd party pluginy? to je jedinej důvod proč používám Firefox místo Safari.

    Jinak beta verzi Safari4 jsem už měl nainstalovanou asi před 2 měsíci – to ještě nebyla public. Ale vzhledově byla totožná s verzí 3, akorát v Acid3 testu měla 100%. Je vidět že novinky v UI si Apple nechal na poslední chvíli.

    #149531
    vitoo
    Účastník (Participant)

    :-( Mne sa Safari 4 ani nezapne. Padne pri štarte… (MBP unibody s napojenym iPhonom)

    #149535
    Guess
    Účastník (Participant)

    no Safari 4-ka celkom ujde :)
    nato ze je to beta mi pride dost stabilne (apson u mna), zatial hodnitim kladne skoro vo vsetkych ohladoch, zatial ho pouzivam asi jednu hodinu.

    #149536
    Milu8
    Účastník (Participant)

    Chlapi mne ani nezapne,asi tiez ako vitoo-vi,zapnem,padne tak dookola., som zufali,pomoccccc prosim?!@!?
    Aj ja chcem vyskusat :)
    MB white

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 59 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.