RAM Do MB 13″ Unibody

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware RAM Do MB 13″ Unibody

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74092
    zdenikeee
    Účastník (Participant)

    zdravim chcel by som sa spytat ako je to s maximalnou ramkou do mojho macu
    je to Macbook aluminium unibody tusim 2009 model
    intel core 2 duo 2,4ghz, 2gb ram DDR3 1067mhz, Nvidia 9400M..

    oficialne udavaju maximalnu ram 2x2gb , na nejakych US forach som sa docital ze neoficialne (ale funguje to)
    da nainstalovat jeden 2gb modul a jeden 4gb modul cize 6gb ram… mate stym niekto skusenosti ?
    je to mozne ?

    dakujem .)

    #241837
    raul
    Moderátor

    Nie, nemam, ale tiez som o tom pocul. Isiel by som vsak asi radsej do 2×2.

    #242092
    zdenikeee
    Účastník (Participant)

    oukey. dakujem .)

    #243143
    kelso19
    Účastník (Participant)

    Mna by zaujimalo:
    – ci uz niekto skusal (ak ano, ci to funguje) dat do Macbooku white unibody DDR3 1333Mhz RAMku.
    – mozu nastat po upgrade RAMky hardwerove komplikacie typu zamrzania systemu, restartovania a pod.?

    Taktiez by som chcel upgradnut zo sucasnych 2GB na 4GB. Dakujem za odpoved.

    #243145
    raul
    Moderátor

    – neskusal som to, ale malo by to fungovat – lenze by ramky isli iba na ten povodny vykon, takze sa to neoplati (ja by som to ale radsej nerobil)

    – mozu, ak je ram poskodena, alebo sa nieco poskodi pri vymene. (ale nestava sa to)

    #243312
    pablos
    Účastník (Participant)

    Niekde som uz cital o niecom podobnom, ze chcel nahodit dve RAM s vyssou frekvenciou, ako podporoval MB. Vysledok bol taky, ze book nenastartoval. Ale… Ak tam dal jednu RAM staru, ktora mala podporovanu frekvenciu a jednu s vyssou frekvenciou, tak MB si uz vedel znizit frekvenciu u tej vykonnejsej a fungovalo to bez problemov. To znamena, bud kupit take ram ako book potrebuje alebo tam musis mat aspon jednu taku, ktoru ti book zoberie, lebo ak das obe co nesplnaju parametre, tak nenabehne.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.