Prosím o pomoc iPhone 5 sa nedá aktivovať !

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Prosím o pomoc iPhone 5 sa nedá aktivovať !

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #397630
    strycek2
    Účastník (Participant)

    zase viem o niečo viac, som prostý amatér…ale čisto teoreticky keby spraví reset cez DFU tak by sa číslo objaviť mohlo

    #397658
    iTuxx
    Moderátor

    mohlo, ale len vtedy ak majitel zapol ten lost rezim, do ktoreho si mozes zadat vlastnu spravu, ktora sa na takto oznacenom iPhone po restore objavi. A je jedno ci je to restore z DFU alebo recovery. Ono sa to objavi aj ked je uz aktivovany, staci sa s nim pripojit na internet hned potom ako ho dotycny v iCloude prepne do lost modu.

    #397729
    Lenka96
    Účastník (Participant)

    No práve to že nieje zo SVK. A cez DFU som to už resetovala a nepomohlo. A práve to že sa k tomu majiteľovi neviem dopracovať.

    #397731
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Nechapem naco si taky telefon kupovala. Ak je z Ebaju tak ti vratia peniaze ale ak nie mas smolu. A ked si ho kupovala si si nevsimla ze je zamknuty?

    #398429
    Lenka96
    Účastník (Participant)

    Ten telefon som nekupovala ale dal mi ho kamarát keďže ho taktiež nevedeli aktivovať a mysleli si že len preto nejde lebo nieje odblokovaný. A hovorím to už tretí krát ak by som vedela tú mailovú adresu tak sa skontaktujem s pôvodným majiteľom. Takže ak by ste ju niekto vedeli zistiť bola by som rada ak by ste mi ju napísali.Ďakujem

    #398441
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ten iPhone bol strateny alebo ukradny. Bud ho vratis povodnemu majitelovi alebo ho mozes rozobrat na nahradne diely. Maticna doska je nepouzitelna ako nahradny diel.

    Iba v Apple by mohli zistit skutocneho majitela. Mozes napisat na helpdesk Applu alebo sa mozes opytat v Apple Store, co s nim.

    #402043
    Lenka96
    Účastník (Participant)

    dfx … telefon nebol ani stratený ani kradnutý je ocheckované imei nieje ani na black liste ani nikde.. je len proste zabudnuté heslo … a dá sa to odblokovať síce to stojí 170€ na slovensku ale dá sa to.. sice pri 5-tke sa to už neoplatí ale pri výšších radách sa to oplatí

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.