problem s iTunes 10

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software problem s iTunes 10

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 61 )
  • Autor
    Príspevky
  • #224407
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    ja uz mam nainstalovany novy ajtuns…ale tááááá ikonka….achhhhh najprv som si myslel ze to iba tak akoze….ale niee PRE BOHA… hned som hodil naspat tu staru ikonku…idem otvorit novy ajtuns…uvidime co to da…

    #224408
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    updating library…to este chvylku potrvaaa pri 90 giga hudbe muhahahaha :D:D:D
    ale co vidim na pozadi vyzera to MEGA! zatial najkrajsiii iTunes…mohli by spravit black theme nato, a uz fakt WoW, ale tu ikonku posrali aj tak!

    #224409
    Kuka
    Účastník (Participant)

    Aj ja mam uz nejaku chvilu novy iTunes 10 a vyzera OK, ale mam trochu nostalgicky smutok :(

    Chyba mi stara ikona, jemna farebnost sidebarovych ikon, album list moc nepotesil… a celkovo je to take vysednute a vyblednute. Nehovoriac o “semafore”, ktoreho rozpolozenie zmenili na naozajstny semafor. LOL.

    A potom je tu Ping, ktory neviem vlastne co poriadne ma byt. Myslela som, ze sa posnazi trochu nahradit last.fm, resp. ze bude jeho priamym klonom (skoda, ze last.fm neintegrovali do iTunesu!) ale nakoniec je to len zosocialneny iTunes Store. Nic viac, nic menej. Vlastne len doplnili zopar malych features k Reviews profilom a doplnili moznost prezentovat sa muzikantom Artistom. Big deal… :/

    Clovek si na toto vsetko zvykne po par tyzdnoch, ale tento update vidim ako najvacsi a najbolestivejsi…

    #224412
    naconazov
    Účastník (Participant)

    Vsetko je otazka casu, ako sa hovori zvyknut sa da aj na gilotinu :), tak isto sa mi nepacila ikona noveho quicktimu.

    Co sa tyka socialnej siete, myslim ze pokial Ping nebude prepojeny s FB alebo TWT tak velmi velky uspech nezaznamena, apple mal kupit last.fm alebo TWT pred tym nez spustil Pinga, viem ze mal aj nejake jednania TWT ale nepodarilo sa ho kupit skoda.

    Steve spomenul ze iTunes music store bude dostupny pre aj dalsie krajiny v tomto roku, tak treba dufat ze zahrnie celu EU.


    @Kuka
    mrkol som na tvoje portfolio, ten logotype pre dbp bol moj druhy najoblubenejsi, dobra praca

    #224418
    PC alebo MAC?
    Účastník (Participant)

    ja tam nikde PING nevidím…

    #224420
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @naconazov
    ta zmienka o dalsich krajinach pre iTunes content ma tiez potesila. To ze by bola hudba a filmy dostupne na Slovensku sa mi zda dost ako scifi ale ked uz mame to euro …. no snad sa stane zazrak.

    #224429
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    preco tam ani ja nevidim ping?

    #224431
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    mayoxy: lebo nieje pre Slovensko ani Česko spustené

    #224432
    termix
    Účastník (Participant)

    Nie je ping zatial dostupny len k uctom v krajinach kde je mozna kupa hudby cez itunes?

    #224435
    Kuka
    Účastník (Participant)
    #224437
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    aj vam sa tak brutalne nepaci ciernobiely itunes ? :S kde zmizli farebne ikonky ? :S

    #224440
    Guess
    Účastník (Participant)

    mne sa to paci, je to teraz taky apple style :)
    iba jedina vec mi vadi a to su tlacitka na zatvorenie, minimalizaciu…. ze su takto naboku…
    inac je to velmi dobre

    #224443
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    tie tlacidla su hrozne, design az moc strohy a ikona v docku posoby otrasne.

    #224447
    pro
    Účastník (Participant)

    dost blbe ze nejde Ping aj nam:/

    #224448
    davo233
    Účastník (Participant)

    Jj mne ping ide aj ked nemam ani paru naco to je :D asi preto ze mam us ucet nechapem naco ste sa registrovali na slovensko :)

    #224450
    monicqa
    Účastník (Participant)

    preco to furt bezi ako 32-bit app?

    “mne by jenom zajimalo, kde udelali soudruzi z NDR chybu…”

    #224453
    dubak
    Účastník (Participant)

    mne sa na no najviac nepacia tie fajky pri pesnickach lebo su teraz moc viditelne, inak len tak pomimo viem ze uz boli aj v predoslom itunese ale naco vlastne sluzia ? :D
    a tu ikonku dost posrali no

    #224454
    yurayko
    Účastník (Participant)

    ludia ikonku zmenit je otazka par sekund, nechapem co tu placete stale nad ikonkou

    #224458
    petiar
    Účastník (Participant)

    No, nic moc.

    #224463
    MooDy
    Účastník (Participant)

    fajky sluzia na vselico :)

    zaskrtnute veci sa ti synchronizuju do iPodu (ak mas povolene synchronizovat iba zaskrtnute veci), takisto odskrtnute veci ti iTunes automaticky preskakuje ak ho nechas hrat.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 61 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.