Outlook 2010 synchronizacia

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Outlook 2010 synchronizacia

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74135
    nopl
    Účastník (Participant)

    Známy má nainštalovany Outlook 2010 32bit a najnovší iTunes 64bit na windows 7 64bit a nedokáže nastaviť synchronizaciu s outlookom. Pri kontaktoch mu vôbec neponúka možnosť synchronizovat s outlookom ma tam len možnosti Windows contacts a myslím Google contacs
    Čo som hľadal na Google tak jedine čo som našiel že problem by mohol byt ak ma outlok c2r tzn cez cloud ale to nemá. Niektorí písali že môže byt problem ak na Outlook 64bit ale to tiež nie je jeho problem.
    Stretli ste sa s niečím podobným?

    #242314
    nopl
    Účastník (Participant)

    Nikto?

    #278426
    fineca
    Účastník (Participant)

    Máme podobný, ak nie rovnaký problém. Pri synchronizácii sa iThunes 10 tvári, že synchronizácia prebehla, ale dáta z Outlooku (MS Office Pro+ 2010, 32bit.) nie sú v mobile aktualizované. Ostatné synchronizácie prebehnú v poriadku.

    #278630
    ind3xxvsdnb
    Účastník (Participant)

    Tak si dajte outlook 2007 a už by to malo ísť 10 som ešte neskúšal ale pri 07 mi to ide v pohode

    #292183
    Robik
    Účastník (Participant)

    keby este niekto potreboval …. treba v outlooku … v tool-och nastavit add-ins … aby itunes addin nebol zakazany a neaktivny, potom restartovat outlook …
    mne to pomohlo

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.