OS X 10.8.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software OS X 10.8.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87951
    peto01
    Účastník (Participant)

    aj vam chce sťahovať komplet cely system (cez 4GB) a nie iba update?

    #322814
    johanias
    Účastník (Participant)

    Mne sťahuje 7,28 MB

    #322815
    peto01
    Účastník (Participant)

    už som to vyriešil :) neviem prečo mi ponuklo stiahnuť aj cely system.

    #322822
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    akosi po prechode na 10.8.1. mi prestali ísť nejaké videá v QT playeri. Perian mám verziu 1.2.3

    #322829
    peto01
    Účastník (Participant)

    no pozeram že mne problemy s baterkou tento updat nevyriešil

    #322831
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Mne sa znížila priemerná teplota CPU na Mac Mini z 52 na 38°C :D

    #322842
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Neviem kde ste sa v popise aktualizacie docitali ze update ma zlepsit vydrz baterie. Ja som si sice precital iba ten strucny ktory mi ukazal app store a tam nic take nebolo.

    Kazdopadne by som chcel napisat svoju skusenost.

    Mam ML nainstalovany z instalacky ktora bola zakupena na ine apple ID, niekto tu pisal ze mi nepojde spravit update bez jeho prihlasenia ale nie je to tak. Update mi ponuklo bez problemov s mojim apple ID.

    #322878
    JFK.
    Účastník (Participant)

    10.8.1 nerieši nič ohladom baterky..

    #322889
    Kasper
    Účastník (Participant)

    akoze super.. nainstaloval som si aktualizaciu a odvtedy nejde wifi. vraj nemam nainsalovany hw.. apple ide dolu vodou asi…

    #322893
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    A mne sa ludia cuduju preco nechcem spravit upgrade na Lion resp Mountain lion… :)

    #322894
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    SL je kral a dlho nim ostane.

    #322895
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    Podelím sa aj ja o svoju skúsenosť….

    Včera večer som po dopozerani simpsonovcov mbp 15″ zaklapol ako vzdy.Vsetko fungovalo ako malo.Rano som ho otvoril a v notification centre som videl moznost update na 10.8.1, velkost bola 25mb, tak som to samozrejme potvrdil a dal spravit. Odvtedy mi prestalo ist wifi, ani jedna z 3 wifi siete nesla, resp. pripojil sa, nacital adresy ale internet bohuzial nesiel… Ethernet isiel bez problemov…
    A tak som nevedel co teraz, prv ako hned volat svojmu predajcovi som chcel vypnut a zapnut mbp. Aj som tak urobil no to som este necakal co sa stane. Po vypnuti mbp uz NENASTARTOVAL!!! okrem loga apple a zvucky happy mac sa stale len kruti koliecko dookola ako zblaznene a nakoniec zamrzne. MBP nejde vobec spustit do povodneho systemu, resp. MACINTOSH HD. A tak som si spustil recovery, kde som zistil cez disk utility ze je vsetko v maximalnom poriadku. Tak mi nic ine neostavalo ako len preinstalovat OSX. Tak si stlacim reinstall mountain lion. Vybehne upozornenie ze si to chce overit, vsak preco nie, potvrdim a dalsie neprijemne zistenie. System vypisoval nasledujucu spravu: System cannot find instruction for this machine, contact apple care < nieco v tomto zmysle, presne si to nepamatam. A tak som zostal uz naozaj zufaly ked to neslo ani na 4krat. ML som samozrejme zakupil cez app store a nemal som ziadnu zalohu ani bootovacie DVD ci USB a tak som v zufalstve vytiahol z krabici instalacku snow leaoparda a nainstaloval. Prekvapeny som bol znovu, ked po instalacia na Macintosh HD znovu mbp sa nevie spustit.Pri potlaceni klavesy cmd pred startom uz pise pod macintosh hd ze sa na nom nachadza snow leopard. Ale ako druhu moznost zase pise recovery 10.8 a ta nejde. Som v koncoch nakolko mbp pouzivam dennodenne a mam tam rozpracovane nejaky projekty, PS samozrejme ze som nic nezalohoval...:(:(:(:( Za akekolvek rady vopred dakujem

    #322896
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Som vážne zvedavý ako sa toto rieši, snáď niekto bude vedieť… ja k tomu viem povedať, len to, že to RIADNA SMOLA :(

    #322897
    McJobs
    Účastník (Participant)

    A to budu každy rok vydavať novu verziu, doplnene o ďalšie iOS sr*čky, takze ML bude mať tak 3-4 aktualizacie.

     Mac OS X 10.6.8 FOREVER 

    #322898
    Rudes_ZH
    Účastník (Participant)

    Este ak mozem poradit tak ak pouzivate osx ml server, na aktualizaciu urcite neprechazdajte nakolko klakne aj cely server a nebude ho mozne ani len spustit….

    #322900
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    nj, Apple v OS X opúšťa profesionálnu sféru a ide viac k bežnému uživatelovy + tie sr*čky z iOS. Aspon ze Apple (podla jedneho článku) bude mať iOS oddelený od OS X, u Microsoftu to bude naopak.

    #322915
    Benne
    Účastník (Participant)

    Nemate problem s Mail.app ? Mne blbne od updateu na ML, myslel som, ze update ML to vyriesi ale nic. Ked zapnem Mail.app, bere strasne vela CPU, co sa casom ako tak utrasie, no vacsi problem je, ze po case sa odpoji od gmail acctu. Proste prestanu chodit maily, bez dovodu nejakeho. Pouzivam gmail (IMAP), yahoo (IMAP). Nemali ste niekto podobny problem ? Pozeral som na webe, skusal som odobrat a znovu pridat account, skusal som restart app, restart MB, nic nepomaha.

    #322926
    murriik
    Účastník (Participant)

    Neviem ako vy chalani ale ja som s tým updatom zatiaľ spokojný. Konečne je preložená aj celá prihlasovacia obrazovka :-)

    #322934
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Teraz ešte sú iOS a OS X oddelené. Ale čo ak o dva roky Apple predstaví OS 11 a bude to jednotný systém na Mac aj mobilné zariadenia v štýle Windows 8? Alebo možno to bude 10.10, no na druhej strane sa míňajú aj mačkovité šelmy. Ale možno to bude po starom a ďalší systém sa bude volať OS X 10.9 Mačka domáca a po ňom príde OS X 10.10 Mačka divá. :D

    http://farm5.static.flickr.com/4100/4739636563_db1b6ddca8.jpg

    #322947
    majdy
    Účastník (Participant)

    No, mne sa zdá, že sa mi mac ešte rýchlejšie zahreje ako na 10.8 a zhruba po 10 minútach od zapnutia počítača po update mi padlo safari, shit happens :D

    A stále mi všetko podčiarkuje :(
    Aj problém s dockom pretvráva, čakal som viac od updateu :/

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.