OS 3.0 a JB

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Autor
    Príspevky
  • #163100
    Jod
    Účastník (Participant)

    To, že je zakázané jailbreakovať je demencia applu. Nak ma ešte zavrú zato, že si odblokujem vlastný mobil. Sa čudujem, že si USA hovorí demokratická krajina, to sú také odrbávky.

    #163117
    raul
    Moderátor

    omg

    #163118
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Keby apple a pridruzene firmy robili poriadne aplikacie, tak netreba jailbreak. Ale ak mam iphone rok a potom mi az pridaju tethering a copy-paste a kopec zakladnych funkcii stylu mms tak nech sa necuduju, ze ludia to riesia inak, jailbreak – 3 strany aplikacie.

    A viz appstore. Vyriesil som jailbreak aby som mohol riesit databazu PDFiek na iphone co mam ako knihy. chcel som skusit viacero softwarov bez nakupu…. files, air sharing a podobne aplikacie …. stale kysnu pri citani PDFiek nad 20MB…. kopec penazi by som vyhodil sa shitovny software. Doteraz som nic funkcne nenasiel na velke PDFka. A to ani nevravim ze z 20.000 aplikacii v appstore je tak 20 kvalitnych a 200 relativne pouzitelnych.

    WTF ?

    Preco apple nevie spravit PDF reader do iphonu zdarma, ked v MAC OS je to nativne, preco je firmware az po roku s velkou slavou oznamovany, ze konecne mobil pojde ako ma ? Do haja aj s pristupom applu. Toto bola vysada mikrosoftu.

    #163119
    jveres
    Účastník (Participant)

    Presne ako pise Kompi. Buchaju sa do hrude s novymi funkciami v OS3.0 a su to veci, ktore tam mali byt uz daaavno :)

    #163120
    Jod
    Účastník (Participant)

    Ja sa smejem na nich ako o sebe hovoria akí sú inovatívny.

    #163121
    raul
    Moderátor

    kompi: nasiel si potom nieco na pdfka aspon cez JB?

    #163125
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    @Kompi: AppStore je (mikro)trh ako kazdy iny. Ponuka len to, po com ludia tuzia a po com sa trhaju. 15 rocnemu Amikovi je uplne jedno, ze vybieli tatovi kreditku za 20 hier…

    Len tak teoreticky – Preco dotycna PDF aplikacia, o ktorej hovoris, nie je dostupna oficialnou cestou? Aj Free, ak nic za nu vyvojar nechce.

    #165650
    Kusi
    Účastník (Participant)

    Ahoj, mam taky problem, na iPhone som nainstaloval ten novy OS 3.0. Avsak stale odo mna pyta SIM bez PIN kodu, avsak ako to na SIM karte vypnem? Pripadne co mam spravit? Prave som ho kupil z 2. ruky a som dost zufaly.
    Dakujem za rady.
    Kusi

    #165652
    EdDy
    Účastník (Participant)

    no tak pouzi redsnow kde zaskrtnes aj unlock :)

    #165671
    mi3_the_great
    Účastník (Participant)

    kusi: vypnes to idealne tak ze hodis SIMku do stareho phonu a zrusis ochranu PIN kodom niekde v nastaveniach, zalezi od modelu…

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 21 až 30 (z celkového počtu 30 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.