Odblokovanie iPhone 5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Odblokovanie iPhone 5

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #91509
    yuzu233
    Účastník (Participant)

    Kúpila som iPhone 5 v zahraničí, v iStyle mi povedali, že s odblokovaním nebude problém, mám zájsť za operátorom u ktorého chcem pôsobiť a ten mi telefón “preblokuje” na svoju sieť…
    Vo všetkých predajniach- Orange, T-mobile, O2 na mňa pozerali ako na idiota…
    Pritom slečna ktorá mi o preblokovaní vravela tvrdila, že jej kamarátovi to urobili bez problémov v O2 a to mal mobil tiež zo zahraničia…
    Neviete niekto ako sa dopracovať k odblokovaniu bez toho, aby som stratila záruku…?
    V jednom servise mi ponúkli, že za 200 eur mi mobil vymenia za odblokovaný… (čo mi, ale príde dosť)
    Ďakujem

    #342810
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Oficialne ti telefon odblokuje iba ten operator na ktoreho je zablokovany cize v prvom rade sa treba obratit nanho.
    Ak to nepojde legalnou cestou, da sa odblok kupit aj cez Ebay kde jeho cena je zavisla od konkretneho operatora na ktoreho je blokovany.
    U nas ti ziaden operator mobil “nepreblokuje”, ak ti to niekto povedal tak ta ojekabatil ci uz vedome alebo nevedome.

    #342811
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Kamaratovi to urobili bez problemov -> tzn. bud mal iny telefon, nie iphone, alebo mal starsi iphone, nie 5.
    iPhone 5, pokial je blokovaný, tak ti ho moze odblokovat jedine operator, na ktoreho je viazany.
    Ak by si si kupila napr. iphone 5 od SK Telekomu, tak ti ho v O2 ani v Orange neodblokuju.

    #373693
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Zdravím

    Ako je na tom momentálne odblokovanie iPhonu 5? Viem, že všetky zariadenia z Telekomu, ktoré prejdú na iOS 7 sú autom. odblokované. Ako to je však u zahraničných operátorov ? konkrétne rakúsky Orange? Je vôbec nejaká možnosť ako ho odblokovať ? Či už gevey alebo hocičo, nech nezoberiem nadarmo iPhone a stane sa zneho veľký a predražený iPod :) VĎaka

    #373695
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Mobil sa dá odblokovať !!!! Je jasne že u slovenskeho operatora nie pretože prečo by ti ho mal odblkovať ked on s tym nič nemá . ale mobil sa da odblokovať priamo cez APPLE na dialku officialne len problem je že za 90eur no lepšie ako tých spominanych 200 eur. Dá sa to aj priamo cez apple stranku ale je to jednoduchšie cez mobilne servisy ktore to robia potom cez apple a ten to spravi cez imei kod. Mám stym vlastnú skusenosť ak budeš chciet pomocť napiš na marostrepan1@gmail.com

    #373696
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Pokud je telefon blokovany, existuje jen jedna spolehliva cesta jak ho odblokovat a to je u operatora. Pro nektere operatory se da koupit unlock na ebay. To je taky pomerne spolehlive, ovsem ne 100% cesta. Nicmene je to stejny zpusob unlocku jako dela operator. Zadna jina spolehliva cesta neni. Gevey je sranda, ktera obvykle prestane fungovat s nejblizsim ios updatem. SW unlock neexistuje.

    #373697
    EdDy
    Účastník (Participant)

    No u operátora to viem, ale nechce sa mi čakať rok na to aby som si ho mohol dať odblokovať. marostrepan1, píšem ti

    #373698
    iTuxx
    Moderátor

    na oficialnej stranke apple stoji odblokovanie 90€? kde?

    #373700
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    http://www.ifone.sk/odblokovanie-iphone.html momentalne som našiel tu kde je tvoj pripad rakusky orange až za 109 eur. Pohľadam ti ešte lacnejšie . A odkial si ? pretože u nás priamo v námestovo v servise stoji 90 eur

    #373701
    marostrepan1
    Účastník (Participant)
    #373704
    iTuxx
    Moderátor

    ale ved to nie je z oficialnej apple stranky. To su sluzby nejakych akozeservisov. A rad by som sa pozrel na to, ako mi za 70€ odblokuju iPhone 5 z Tmobile AT.
    Mimochodom, v tom druhom linku je nasledujuci text:

    ”Prečo platba vopred v prípade, že je možné odblokovať Váš telefón ?

    Platba vopred je potom už vyžadovaná z dôvodu, že IMEI odblokovanie je trvalé a odblokovanie vykonávame na ďiaľku, preto Váš iPhone nepotrebujeme mať fyzicky v rukách.”

    to mi vobec nezodpovedalo otazku, preco je platba vopred vyzadovana. Esteze si viem na tu otazku sam odpovedat. A makcen na ď v slove ”ďiaľku”, to uz je ina rozpravka.

    #373707
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    ale oni to dalej riešia officialne cez apple !! prečo platba vopred ? no prečo asi ? lebo odblokuju ti telefon vopred a potom budu čakat že im zaplatiš nie ? no jasne ! vravim z vlastnej skusenosti že som to už takto riešil a odblokovali mi ho!

    #373732
    EdDy
    Účastník (Participant)

    a co si myslite o tomto? http://myimeiunlock.com

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.