Nový MacBook vs MacBook Pro 13”

Domov Diskusné Fóra Ostatné Nový MacBook vs MacBook Pro 13”

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 114 )
  • Autor
    Príspevky
  • #180657
    R
    Účastník (Participant)

    monicqa: ďakujem.

    #180673
    igi-s
    Účastník (Participant)

    Pred dvoma tyzdnami som riesil podobnu dilemu. Novy MBW alebo MBP13. Uz druhy tyzden mam vsak MBP13. Aj ked sa mi stale viac paci biely, pre vsetko ostatne som kupil hlinikovy. Ma indikator baterie, SD citacku, firewire, podsvietenu klavesnicu a hlavne je hlinikovy. Mal som rukach aj novy biely, je pekny ale je to take redizjnovane ale obycajne – plastove. Ako by som drzal plastove VAIO, ci HP, jedonducho normalny notebook. Ked vsak manipulujem s hlinikovym MBP, otvaram-zatvaram, drzim v rukach, prenasam…, mam z toho uplne iny dojem. Akoby to bolo nieco vynimocne, netradicne spracovany notebook. To dno na novom MBW je podla mna dost divny inovacny pocin…

    #180680
    Macik
    Účastník (Participant)

    Potkan: “…pobehal som fora a apple.com proste vsetko co mi napadlo…” nedokážem dostatočne poďakovať. Skutočne nie len Tebe ale aj všetkým Vám ostatným. Za Vaše neoceniteľné rady, skúsenosti, postrehy… Mohol by som si aj 100x prečítať cely web Applu a aj tak by mi to bolo nanič.

    Vidím to teraz priam isto na nový MacBook Pro 13″ 2.53 GHz :)

    Toto vyzerá byt Book, ktorý by mi mal stačiť na.. no podľa toho čo tu čítam, na všetko :D Tých bezmála 1500 Eur bez problémov z robotky pokryjem :)

    Ak máte ešte nejakú radu, postreh, budem Vám samozrejme vďačný :) Ale dnes ste mi pomohli neskutočne :) Ďakujem!

    #180684
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    Môj hlas pre MBP. Nie je o čom.

    #180691
    macblogger
    Účastník (Participant)

    trosku na zamyslenie….
    ked je pro pre profesionalov ,tak preco ma podsvietenu klavesnicu ???
    profesional urcite pozna klavesnicu naspamat (aj ja to viem a nie som profik)

    #180692
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    Lebo nie kazdy profesional navstevoval obchodnu akademiu a ucil sa strojopis alebo nevyklepkava kazdych desat minut na fora, facebook ci pokec a tym padam si to nenatrenuje.. Ach jaj, take otazky, ako deti zo skolky…

    #180697
    macblogger
    Účastník (Participant)

    neverim ze profesional ktory sa zivi tym co spravi na pocitaci nepozna klavesnicu naspamat…..

    #180699
    potkan666
    Účastník (Participant)

    preco by mal napriklad nejaky profesionalny grafik poznat klavesnicu naspamat? nechapem…Macik: je to minimum co som mohol spravit,ale ty si mi dal do hlavy strasneho chrobaka a cely cas som nad tym rozmyslal pri navsteve rodiny :D tak som to teda kukol.Ak ti to aspon trosku pomohlo ,som nesmierne rad.Pevne verim ze sa book bude pacit :)

    #180700
    macblogger
    Účastník (Participant)

    preco grafik ??
    napriklad admin.

    #180701
    igi-s
    Účastník (Participant)

    … a grafik (napriklad), ktory sa zivi tym co spravi na pocitaci nie je profesional? Ja sa zivim tym co spravim na pocitaci a klavesnicu naspamat nepoznam. Naco. Viem, kde je zhruba dane pismeno/znak ale poslepiacky neviem pisat, resp. pisem s chybami.

    #180702
    potkan666
    Účastník (Participant)

    Pocuvas ma ? nejaky grafik potrebuje naspamat klavesnicu? To nemyslis vazne…A navyse a klavesnicu mozes poznat ale neverim ze si pamata vsetky znaky atd atd.Proste nema zmysel sa s tebou hadat.Nemas pravdu

    #180704
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ja spm profediomal a k;abesbicu sa,ozrej,e poynam nas[a,t!!! {odsvietemie je [re ;amy!!!

    #180705
    vlk
    Účastník (Participant)

    Prave som sa rozhodol že stihnem študentskú zľavu a v sobotu 14.11 v posledný deň akcie si kúpim Macbook White. Chcel som MBP no očaril ma aj biely. MBP by som asi nevyužil, FireWire ani neviem čo je – vysvetli mi to niekto ? A mam doma aj vymakaný PC takže na väčšiu prácu bude dobrý. Jedine čo mi vadí je že nemá podsvietenie klávesnice no daju sa kúpiť USB lampičky za 3€ a celkom pekne to vyzerá :D

    Ako je to s RAM ? na bazosi som videl inzeraty že predavaju 2 GB ram z MB za 20€ viem ich dať do mojho ?

    #180706
    SupraKonduktor
    Účastník (Participant)

    Nechajte ho tak, ved ho sami dobre poznáte, to je macblogger a to by nebol on keby do niečoho nepodrypne. Všade bol, všetko videl a počul, ale keď sa potom ráno zobudil tak mal ruku v šerbli. Ako bez urážky macblogger, ale niekedy by si si mohol naozaj zahriznúť do jazyka a nekomentovať do každej témy od veci. Pozri si históriu svojich príspevkov, všade len rýchlo pribehneš, namudruješ alebo dačo vyryješ a potom rýchlo odletíš ako vietor. Načo je to dobré? Naozaj, skús sa nad tým zamyslieť, či je vhodné aby sa dospelý človek (myslím že už na to máš roky) správal ako malé dieťa z piatej triedy, machroval pred ostatnými neustále (ako tí piataci – aha ja mám nový mobil, bébe, a ty máš starý, bébé bébé..) a do niečoho dobiedzal. Radšej keď nemáš čo hodnotného povedať, tak ako som už povedal radšej si zahryzni do jazyka a vydrž to a bude pokoj a nie zbytočne stále nafukovať hruď, mudrovať ako truhlík alebo stále niekoho podpichovať. Si skoro v každej téme, či niekto predáva iPhone, či sklíčko na iPhone, či MacBook, či hento alebo tamto všade si ale len zbytočne mudruješ.. Ešte raz neber to osobne, ale naozaj niekto ti to už musel povedať, tak dúfam že už prehodnotíš svoje správanie a prestaneš sa správať ako dieťa.

    #180712
    ygy
    Účastník (Participant)

    vlk : ano da sa to vymenit a v samotnom balebni dostanes navod ako previest vymenu podomtsky :D

    #180713
    vlk
    Účastník (Participant)

    ale prečo predaval RAMky tak lacno ?

    Kolko slotov ma MB ?

    #180714
    igi-s
    Účastník (Participant)

    2

    #180715
    vlk
    Účastník (Participant)

    a v zakladnom medli je 1x2GB ?

    #180716
    ygy
    Účastník (Participant)

    nie 2x 1gb

    #180723
    Striker
    Účastník (Participant)

    v zaklade je 2x1gb

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 114 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.