mobily

Domov Diskusné Fóra Ostatné mobily

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 41 až 47 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #161184
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ak si pamatate tak som sa zariekla ze ifon nescem a nescem :D
    a nie ze by som bola pren zrazu nadsena (naozaj jedina nevyhoda je pre mna velkost)
    po mesiaci skumania ponuky a cakania na nieco lepsie, zrazu vidim ze ifony vypredavaju,
    a mozem ho teraz mat uz od 1 € pri pausali 100 viac.
    mala som vyhliadnutu nokiu N79, co je teraz od juna v ponuke, stoji neskutocnych 269 €
    a pritom okrem fotaka ma velmi podobne parametre.
    viem ze ifony teraz vypredavaju, lebo pride novy, ale tie budu zase drahe najskor (asi?)
    takze radite mi aby som isla do toho iphonu aj ked novy tu uz bude coby dup?

    #161185
    Jod
    Účastník (Participant)

    Za euro je to v pohode, ak tam upgradnu len ramku a procák a nejaké drobnosti tak ich kašlem. Predsa len keď porovnáš kolko ťa vyjde starý a nový (ktovie kedy u nás bude), tak s tým starým budeš za tú cenu nadmieru spokojná. Ja som si tiež kúpil 8GB 3G za pár šupov, lebo prdím dávať vyše 600eur za nový.

    Ale kludne si počkaj na WWDC, aby si nelutovala ,)

    #161187
    monicqa
    Účastník (Participant)

    akurat mi volala tetka z t-mobilu, tak mi vysvetlila, ze akcie sa sice nedaju kombinovat (som chcela vyuzit kupon na zlavu pausalu aj na ifone za euro), ale aj tak sa to asi oplati, pri pausale 20 € mesacne iphone za euro… ale je to na 36 mesiacov :(
    co myslite?
    a staci mi ten 8gb ked mam uz 16 gb ipod touch?

    #161189
    Jod
    Účastník (Participant)

    Stačí, ale ja by som sa nezaviazal u žiadneho operátora ani keby ma bili a dávali mi najnovší iphone s macbookom pro zadara :D

    #161356
    raul
    Moderátor

    Tak sa po case zda, ze si si vybrala predsa len ten iPhone :D

    Ja som vedel, ze ak ti ho budem 4x odporucat, zaberie to :D

    #161360
    monicqa
    Účastník (Participant)

    jasne, to len kvoli tebe ;)

    #161364
    raul
    Moderátor

    ja viem ;x)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 41 až 47 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.