MB air alebo pro 13″ ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MB air alebo pro 13″ ?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 61 až 67 (z celkového počtu 67 )
  • Autor
    Príspevky
  • #215155
    Leryth
    Účastník (Participant)

    *- Jalko -* pomer cena SSD? ved ale to je logicke kedze technologie napreduju a stale sa vyrabaju novsie a novsie SSD takze to ziadna vyhoda nieje je to proste ekonomika :)

    #215157
    Jalko
    Účastník (Participant)

    @Leryth pre teba nie je vyhodne, ked si mozes kupit ten notas lacnejsie a s vacsim diskom? Ok. Pre mna je. Noze, este ma za nejake slovicko potahaj.

    #215158
    Leryth
    Účastník (Participant)

    *- Jalko -* ziaden offense :) inak ked uz narazas na ten disk tak ja osobne by som MB AIR s uz osadenim SSD nekupoval lepsie je kupit samostatne SSD disk ktory si kazdy vyberire podla svojich potrieb/predstav …

    #215665
    Stanley1
    Účastník (Participant)

    parametre som porovnával, to mi moc nepovie.

    MBA bude samozrejem s SSD.

    ak nebude tlačiť čas počkám na iPad, pozrem som nejaké videá na YouTube a naozaj by mi to malo postačovať.
    Samozrejme 64GB s 3G verzia.

    takže ďakujem

    teraz to vypadá takto iPad 64GB s 3G + MBP 13″ 2.66 alebo ak sa zadarí, tak MBP 15″ i7 8GB RAM
    Variant dva iPAD 64GB s 3G + MBA

    Doma mám PC, ktoré mi postačuje naozaj neočakávam výkon

    #215670
    termix
    Účastník (Participant)

    No tak myslim ze ten MBP i7 s 8 GB Ram ma vykonu az, az :D Myslim ze by ti stacila aj zakladna i5 verzia :)

    #215676
    dubak
    Účastník (Participant)

    niekto ma vela penazi :D

    #216150
    Stanley1
    Účastník (Participant)

    nie, kamarát mi visí nejaké peniaze a zobral by to na firmu (chce zobrať aj pre seba) no a podľa toho ako sa dohodneme, tak sa rozhodnem.

    Aspoň som rád, že som si vyjasnil čo chcem, určite iPad a potom nejaké Pro a je jedno aké.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 61 až 67 (z celkového počtu 67 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.