MacBook Alu 2.0GHZ

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook Alu 2.0GHZ

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #151425
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ja som si precital ze pred rokmi , ale tie tehly mu prisli tiez pred rokmi

    chcel som tym povedat ze dnes je uz ina doba…..nie je ziadne pred rokmi , je teraz

    #151427
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Ale odrbkavat sa neprestalo. Chamtavych ludi, co chcu mat hned vsetko za nic najdes vsade. Ja sice nehovorim, ze tento eshop je podvod, ale osobne by som odtial tiez nenakupil. Radsej si priplatim a mozem kludne spat.

    #151428
    Sike1
    Účastník (Participant)

    neviem, hovoris tu o vlastnosti ktora je nejaka pohorsujuca a zriedkava. Myslim ze kazdy trochu inteligentny clovek chce predsa kupovat co najvyhodnejsie, teda vela za co najmenej. Dovolim si povedat ze keby si mal prilezitost nieco kupit za dobru cenu tak predsa neodmietnes ani ty. Neviem preco tu hovoris o ludoch, ktori chcu mat vsetko za nic ked je take v podstate cele ludstvo… Pardon za tak pesimisticky nazor

    #151429
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Ved samozrejme. Zo strany kupujuceho je to logicke, ale trosku zle si to pochopil. Mal som na mysli skor ludi, ktori zarabaju na nestasti inych.

    A ked uz chcem kupit nieco lacno, tak sa tiez nenecham opantat vyhodnou kupou, ale veci je v dnesnej dobe dobre preverovat. Lacny tovar ta moze nakoniec vyjst niekolko nasobne drahsie:) Ak by bolo vsetko ako ma byt, tak jasne, ze by som neodmietol :)

    #151432
    richardus85
    Účastník (Participant)

    Podla mna je ten obchod v pohode, skusim napisat dovody, ktore ma k tomu viedli:

    1. Vlastnik tejto stranky uz v minulosti predaval macbooky cez http://www.aukro.cz a mal same pozitvne ohlasy
    dokaz: http://www.aukro.sk/item533206186-macbook-2-0-ghz-aluminium-3-roky-zaruk.html
    2. Na tomto fore http://forum.mujmac.cz/read.php?120,2854142,2944415 su tak isto pozitivne ohlasy na tuto
    stranku
    3. Maju reklamu na tomto fore + na ceskej stranke http://maccast.cz/, s ktorou su ako spriateleny web a
    dodavaju im hardware na recenzie
    4. Na nete som nenasiel ani jeden negativny ohlas suvisiaci s touto strankou, a myslim, ze keby niekoho
    odzubali o taku sumu tak by to rozniesol kade-tade a nenechal by to len tak
    5. Na mail a otazky odpovedaju rychlo a ochotne
    6. Pisal som mail administratorovi na maccast.cz, budem citovat mail:

    Dobrý den,

    naše spolupráce je na takové úrovni, že Vám je můžu jedině doporučit. Sám mám jedině dobré zkušenosti, není se čeho obávat.

    S pozdravem

    #151449
    stranger
    Účastník (Participant)

    No dajme tomu ze ide o poctivych obchodnikov a ja by som chcel najvyssi MacBook Pro, tak si ho radsej aj tak idem kupit do SWP, tych 150 € mi nestoji za to. Tam si ho pekne vyskusam, prijemna obsluha mi odpovie na moje otazky, zaplatim ho a idem spokojne domov. Pri takom baliku penazi co dam za komp je pre mna dolezite, co v pripade reklamacie. Navyse ak o tom neviete, tak Vam prezradim jedno tajomstvo. Chlapci z prepravnych spolocnosti sem tam hraju s balikmi futbal. A Vy na to pridete, az ked ten balik otvorite…

    #151451
    wbear6
    Účastník (Participant)

    stranger: Lenze tie baliky chodia do swp taktiez cez prepravnu spolocnost. A ano hraju football s balikmi :-)

    #151455
    richardus85
    Účastník (Participant)

    inak Dakujem vsetkym za pripomienky a postrehy, tento tyzden si ho objednam a pripojim sa do Vasho klubu:) myslim, ze nebudem lutovat, od applu sommal zatial len ipod nano a teraz ipod touch, ale nikdy som nelutoval tu cenu naviac za kvalitu…

    #151483
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    tak v tomto prispevku som sa prvy krat docital o MS Office 2009. Oni ho maju skor ako ho vydal MS???

    #151553
    Hypnotize
    Účastník (Participant)

    na stranke je 2008

    #151556
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    tak uz si to konecne opravili.

    #152004
    richardus85
    Účastník (Participant)

    …takze dnes som objednal ten macbook z internetoveho obchodu http://www.kuptolevne.cz a odoslal peniaze na ich ucet,postupne budem informovat dalej o priebehu predaja…

    #152121
    Muerto
    Účastník (Participant)

    sice to sem nepatri ale nove 15 palcove macbooky pro maju taktiez 8 hodinovu vydrz baterie lebo na tej stranke kuptolevne to tak pisu ale na oficialnej apple to pisu iba pri 17 palcovom modely

    #152327
    Anonymný
    Neaktívny

    Blud. Preco by mali mat 8 hodinovu vydrz? Zato ze nejaky amateri si nevedia ani poriadne spravit popis veci ktore predavaju? Tych 8 hodin ti velice rychlo zmizne odtial ak kliknes na cely odkaz a nebudes pozerat len nahlad. klikni si na ten MacBook a uvidis ze sa tam zrazu zazracne zjavi 5.5 h.

    #153387
    richardus85
    Účastník (Participant)

    …takze slubil som, ze tu napisem ked mi dojde ten macbook, dnes dosiel tak pisem. Stranka je doveryhodna kazdemu odporucam, jednanie na vysokej urovni…

    #153393
    mike
    Účastník (Participant)

    diky za info… :)

    #153401
    Anonymný
    Neaktívny

    Tak nech Ti teda dobre sluzi. Gratulujem!

    #153405
    zero0x
    Účastník (Participant)

    Aj ja gratulujem :) Skoda ze MB Pro tam maju az za 1650 Eur ..

    #153409
    richardus85
    Účastník (Participant)

    Vdaka vsetkym prave si ho uzivam:) Inak viete mi poradit, problem je v tom, ze iPod Touch som predtym aktualizoval cez Windows, ako ho teraz zaktualizujem cez mac, ked celu kniznicu mam na PC, diki moc za radu

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.