MacBook Alu 2.0GHZ

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware MacBook Alu 2.0GHZ

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61563
    richardus85
    Účastník (Participant)

    Nazdar,

    potreboval by som poradit, chcel by som si kupit tento notebook http://www.kuptolevne.cz/eshop/index.php?productID=749, ale ten obchod nepoznam, ma s nim niekto skusenosti, respektive viete poradit nejaky iny obchod s lepsou cenou? Pisal som tam ohladne zaruky a dokonca na neho davaju 3 rocnu zaruku…

    #151218
    designme
    Účastník (Participant)

    Bude to dovezeny MB pravdepodobne. Radsej by som si priplatil a kupil to u autorizovaneho predajcu.

    #151221
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    vies len nie kazdy ma na to cash aby si kupil u autorizovaneho predajcu ja tiez preferujem lacnejsie riesenie lebo nie kazdy je prachac a moze si to dovolit…..niekto je rad ze si to moze vobec kupit

    #151224
    zero0x
    Účastník (Participant)

    No tak ked ti to riziko stoji za to tak nech sa paci :)

    #151229
    richardus85
    Účastník (Participant)

    priplatit si 9000sk navyse? to sa mi zda ako dost…

    #151231
    macblogger
    Účastník (Participant)

    aj do premium resellerov to niekto musi dodavat za menej – a oni to mozno odtial maju , ta ponuka vyzera dobre , MS Office zadarmo a 3 roky zaruky

    #151232
    mylanko
    Účastník (Participant)

    macblogger: premium reselleri to nemaju urcite odtial :) A ak to niekto predava takto, tak to urcite nie je z oficialneho zdroja:)

    #151235
    macblogger
    Účastník (Participant)

    ale za cenu white , mat unibody a k tomu office 2009 a 3 roky zaruky , je to super ponuka

    #151241
    mylanko
    Účastník (Participant)

    macblogger: No to je a prave preto sa mi to zda byt trosku podozrive. Hlavne preto, ze cena je este nizsia akoby bol kupeny v zahranici v ramci Europy. A od dodavatela oficialnych premium resellerov nemoze nakupovat len tak hocikto iny, takze tento predajca nemoze povedat ani, ze to ma priamo z oficialneho velkoskladu.

    Ak to ma 3 roky zaruky tak by k tomu mal byt aj Apple Care v cene. Ak nie je, tak neviem akoby sa reklamacia poriesila. Totiz u nas je to tak, ze v 1. roku zaruky nie je ziadny problem, ale 2. rok uz ide na naklady Apple IMC / Apple premium reseller => Apple Europe im reklamacie v 2. roku nepreplati, takze sa da povedat, ze nasi predajcovia to robia z dobrej vole a naklady beru na seba …a to iste plati aj v Cechach.

    #151251
    stranger
    Účastník (Participant)

    Stale to iste dookola. Kto uz len dnes posle zalohovu fakturu? A tento inzerat trochu inak pomalovany sa tiez uz riesil tento ci minuly tyzden….

    richardus85: skus im napisat, ze si pon prides osobne a zaplatis ho v hotovosti. Ani Ti neodpisu. Stavime sa?
    A skus si ho z ineho emailu objednat podla ich postupu a predstav….

    Napis potom Tvoje skusenosti….

    #151254
    richardus85
    Účastník (Participant)

    mylanko: 1 rok od Apple a dalsie 2 roky davaju oni, takze dokopy 3

    stranger: takze Teba sa to pozdava ako podvod, neviem, maju banner aj tu na macblogu dokonca maju aj spriateleny web http://www.maccast.cz, im asi dadavaju notebooky na recenzie, tak neviem, ta cena je fakt zaujimava,stranka vyzera dost doveryhodne

    #151255
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    Jiste kup to, nekdo to zkusit musi.

    #151262
    richardus85
    Účastník (Participant)

    akurat som natrafil na nieco take http://www.aukro.sk/item533206186-macbook-2-0-ghz-aluminium-3-roky-zaruk.html, predava na aukru, je to presne z toho obchodu, komentare ma pozitivne

    #151263
    richardus85
    Účastník (Participant)
    #151270
    macblogger
    Účastník (Participant)

    stranger , si trochu mimo , to nie je inzerat ale ponuka z internetoveho obchodu…

    #151293
    stranger
    Účastník (Participant)

    a co? ten inzerat bol presne taky isty… Staci si nakliknut kontakt na firmu a ostanes v pomykove. Dva zivnostaky, s presne rovnakym predmetom podnikania, dve rozne osoby. Tak teraz su majitelmi obchodu dve rozne firmy. Ktora to tam vlastne predava? Ohromne doveryhodne….

    #151406
    macblogger
    Účastník (Participant)

    sposob dodania je dobierka – nemyslim ze by ti to posielali na ich naklady z CR DHL kurierom len tak zo srandy…

    #151420
    stranger
    Účastník (Participant)

    Rob ako chces. Kup si to tam. Kamarat si takto na inzerat zariadoval net kafe, prve dve lacne masiny prisli v poriadku, miesto dalsich siestich drahych boli v krabiciach zabalene tehly. Bolo to uz pred rokmi, ale on dodnes vdaka tomu robi taxikara….

    Urcite by som nic nekupil od firmy, ktora ma tak spraveny web shop. Nakupujem aj ja cez net, ale len v zabehnutych e-shopoch, kde mam velku pravdepodobnost, ze mi tovar pride. No a vzdy nakupujem bud na dobierku, alebo cez PayPal…. Davat dopredu zalohu, sa mi zda skor ako vtip….

    #151422
    macblogger
    Účastník (Participant)

    net cafe je dnes uz mrtve , kazdy debil ma notebook a este vacsi netbook , a wifi dnes chytits uz vsade…..

    EDIT: ako sa ma asi webshop zabehnut , ked nikto nic nebude kupovat…..

    #151424
    stranger
    Účastník (Participant)

    Ty aj citaj. Bolo to uz pred rokmi som pisal. Co si chcel Tvojim prispevkom povedat?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.