Je mozne ze iPhone 4 je dostupny na orange e-shope?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Je mozne ze iPhone 4 je dostupny na orange e-shope?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #224755
    Laky
    Účastník (Participant)

    ja som objednaval v nedelu poobede a vo stvrtok mi prisiel. Prisiel by aj v stredu ale bol statny sviatok.
    Dodana microsim a aj redukcia….

    #224757
    vlk
    Účastník (Participant)

    Ja som objednal v piatok. Od vtedy svieti prvá kolkonka. Ak mi nepríde do utorka porušia svoje podmienky e-shopu ( dodanie do 7 prac. dní ) píšem mail že ak mi nedajú zľavu na paušál prechádzam ku t-mobile.

    #224773
    titinius
    Účastník (Participant)

    @vlk

    :D drzim palce ! :)

    #224774
    titinius
    Účastník (Participant)

    tak potom co mi Ta tetka klamala??? !!!
    ked pisete ze sa micro sim dodava s iPhonom, tak ako je mozne ze mi tvrdila, ze sa caka prave na micro sim a ze iPhone je uz na sklade?? !!

    dik

    #224784
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    @vlk
    hahah :D mno tak to si len myslíš ja som objednával cez eshop aj iPhone 3GS stále tam dodanie do 7 pracovných dní čakal som asi mesiac :D a ani sa neozvali, že čo …. tak som volal do orange narobil som poriadok, že čo a ako si to predstavujú …….. a oni sa ospravedlnili, že sa objednávka vraj niekam stratila ale na druhý deň už svietil 3 bod :D že dodané :D:D hh tak uvidíme hádam sa za rok polepšili :D

    #224786
    MooDy
    Účastník (Participant)

    @marianlapos (strana 2) – to by som chcel vidiet, ako ti mohol dojst 32GB, ked ani sami v orange nevedia, kedy ho zacnu predavat..

    #224901
    titinius
    Účastník (Participant)

    info o tych micro sim nahodou nemate niekto? nejaky pracovnik z orange napr :D :)

    #224941
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    pre MooDy v orange o iPhone 4 nevedia nič.Budú ho predávať až od 17.9. Zatiaľ sa predáva iba cez eshop.Zatiaľ platí stará ponuka mobilov ktorá platí do 16.9. Tak 32 som objednal 31.8. a došiel mi s micro sim zdarma 2.9.V orange ti povedia viec až po 16tom keď už budú fony predávať v predajniach.

    #224943
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    @ marianlapos

    lucky men ! :D hh ale nikde som nenašiel podmienky predaja eshopu a tak že dokedy ti ho doručia jediné čo napísali bolo že kuriér zvyčajne doručí tovar do 7 dní od kedy obdržíte potvrdzovací email . Ale tak ja som dostal iba 1 a to ten prvý že objednávka bola zaregistrovaná ….. fakt ma to začína štvať a orange k tomu píše, že iphonov objednali veľa a sú na centrálnom sklade ale nič sa nehýbe jáááj :(

    #224944
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    potvrdenie objednávky mi prišlo hned v sobotu a schvalenie v utorok.V stredu bol sviatok a vo štvrtok ma okolo 12tej potešil kurier. http://i54.tinypic.com/vzc2ee.jpg

    #224946
    rixi
    Účastník (Participant)

    no distribuuju to vselijako. ja som si to objednal okamzite ako sa dalo (v piatok 27. rano). akceptovanie objednavky je az v 2. kroku pricom mne po tyzdni na webu svieti stale 1. krok :D
    BA

    #224947
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    @rixi
    mno presne uplne nechápem ja som si dal budík v piatok ráno a o pol piatej som ho objednal a nič ! Fakt smutné ale tak orange nikde nemá tie podnienky alebo tak …. tak sa to nedá vyzistit a na info ti povedia že to býva štandartne 7 pracovných dní tak budem čakať a ak v utorok bude svietit 1 bod tak nastane v orange apokalypsa :D:D

    #224989
    MooDy
    Účastník (Participant)

    No to je zaujimave ze az po 17. septembri..moj je kupovany priamo na predajni 3.9 (16GB)..som zvedavy ako to nakoniec bude.

    #225050
    titinius
    Účastník (Participant)

    do rite ! ale mna to uz fakt serka, mohla by redakcia za vsetkych (aj tu nestazujucich sa) uzivatelov Orange napisat mail so ziadostou o vysvetlenie! ze ci nemaju micro sim, alebo telefony alebo najskor rozum a uctu k zakaznikovi !!!
    aspon poslat email, ze prepacte mily zakznik, ale mame problem, telefon vam dorucime vtedy a vtedy, budeme Vas ravidelne informovat !
    sráči su to…

    #225051
    titinius
    Účastník (Participant)

    je ale pozoruhodne, ze faktura mi neprisla ani jediny raz neskor ako mala !

    #225052
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    @titinius

    :D:D:D si dal :D:D hhhhh asi tak ja som bol dnes v orange a nič mi nevedeli povedať že cez víkend je systém mimo ……. a o mojej objednávke mi viac povedia v pondelok ….

    Podľa Orangeu ide o výpadky na individuálnych predajniach. „Nejde o plošný problém. Je plno predajní na Slovensku, kde majú iPhonov dostatok. Máme ich tiež na centrálnom sklade. To znamená, že aj predajne, ktoré sú momentálne vypredané, ešte budú môcť byť zásobené,“ povedal Peter Toth, hovorca spoločnosti Orange.

    Operátor vraj centrálne objednal podstatne viac kusov iPhone 4, ako tomu bolo v prípade modelu 3GS. „Fakt je ten, že Apple vždy dodá menej kusov, ako bolo objednaných,“ povedal hovorca Richard Fides. „Pri objednávaní iPhonov z Applu sme pamätali aj na to, že teraz končí našim zákazníkom s pôvodným modelom iPhone 3G viazanosť a predpokladáme, že si budú chcieť vymeniť telefón za modernejší iPhone 4,“ dodáva Fides.

    Tak neviem …..

    #225109
    titinius
    Účastník (Participant)

    no vsak ja som jeden z tych co menia z 3GS (rozpadol sa mi) a ja netvrdim ze je problem s iPhonom, ale so simkartami (micro) , aspon tak mi povedala teta v telefone, ze im chybaju :/ :/
    a nekupujem to niekde v Spiskych Vlachoch, aby im nieco chybalo, dal som si to dorucit do Avionu, a myslim si ze tam by to mohli mat !
    mna to nejako extra nerozculuje, ale som z toho smutny, fakt keby mi len ten debilny email poslali ze co sa deje,,, :/

    #225162
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    Tak objednávku som zrušil a urobil som novú ale vzal som si iPhone 4 16 GB bo 32 nemajú a vraj nevedia a bla bla bla však to poznáte a zasielka a bla bla bla tak už ma to nebavilo tak som to zmenil a uvidí sa …

    #225165
    Kaktus(Z)
    Účastník (Participant)

    napr. do Nových Zamkov dostali v den uvedenia na trh/orange/myslim to bolo 27 augusta,piatok ,2kusy 16gb,a dva kusy 32gb.ešte v ten den som mohol 32ku vyzdvihnut:)

    #225237
    titinius
    Účastník (Participant)

    no vsak moj kamarat (po mojom upozorneni) nabehol este den pred uvedenim iphone do internetovej ponuky, do jemu blizkej predajne orange, a tam mu chlapik (kamarat) povedal ze zajtra dojde 1ks 16Gb , a na druhy den ho mal uz v ruke funkcny (1 den co sa dal vobec objednat na NETE!!)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.