Je mozne ze iPhone 4 je dostupny na orange e-shope?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Je mozne ze iPhone 4 je dostupny na orange e-shope?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71228
    Ivandk
    Účastník (Participant)

    skusal som to na http://www.orange.sk/e-shop naklikat si kupu noveho iPhonu 4, a pri poslednych krokoch vobec nenapisali zeby bol nedostupny… myslite ze je normalne dostupny ? DAKUJEM

    #224274
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    Ano je dostupný ale to iba 16 GB verzia a čo som zistil tak 32 GB verzia nebola v eshope nikdy dostupná ! Sice písali že dostupné ihneď a zmenili to až dnes tak ja som objednal o pol piatej ráno v piatok a nič ……. takže by som dosť pochyboval či vôbec boli 32GB dostupné :( ale orange sa neobťažoval ani mail poslať, že čo a ako …

    #224277
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Ja som objednaval v sobotu cez orange e-shop 32 GB.V utorok mi potvrdili objednavku a dnes mi prišiel mail že mam čakať na kuriera.Som z SB.Neviem včom máte problém

    #224279
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    no ja neviem to orange má asi problém …. :D

    Objednané 27.08.2010 o 4:49
    http://i51.tinypic.com/n5fsqe.png

    #224280
    Leryth
    Účastník (Participant)

    to sa nedá kúpiť niekde na pobočke? lebo som ho nikde nevidel vystavený…

    #224282
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    ja mám status objednávky taký mam čakať na kuriera http://i51.tinypic.com/2wpkmfl.png

    #224283
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    neviete nahodou ako je to s micro sim.To mi ju automaticky doručí kurier aj s fonom?

    #224286
    macblogger
    Účastník (Participant)

    BTW, 24.9. si beriem iPhone 4 z Orange, neviete ako presne to funguje so zarukou ? Kedze pisete ze cez eshop to chvilku trva, chcel by som stihnut este bumper zadarmo.

    #224288
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    Tak to asi nestihneš.Cez eshop je dodacia doba 7 dní.To si radšej kúp v predajni.Oficiálne sa budú predávať od 17.9.Zatiaľ len cez eshop.Mám na mysli orange.

    #224292
    Leryth
    Účastník (Participant)

    takze zbytocne som dnes siel do orange :D tak to objednam cez net skoda ze nebude polnocny predaj bola by sranda :)

    #224306
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    došiel už niekomu mobil cez eshop orange?Ako je to s micro sim?Bude pri fone?že vraj ak beriem mobil na paušal tak by som mal mať simku zdarma.Volal som aj na infolinku ale tam majú z toho hokej.Jeden mi vravel že simka bude free pri mobile a iny mi vravel že o sim mam požiadať v predajni za 23€.nevie niekto niečo o tom?

    #224379
    titinius
    Účastník (Participant)

    @marianlapos

    kamaratovi som povedal ze “zajtra” sa zacnu predavat (den pred uvedenim) a na druhy den ho mal kupeny v orange v Gelnici ;) v normalnom obchode, nie cez net

    #224381
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ja by som iPhone kúpil po 30 septembri, potom má prísť revízia a mierne poupravený model hovorí o tom aj to že bumper je zdarma do 30 Septembra

    #224382
    titinius
    Účastník (Participant)

    inac ja som si dal dorucit do predajne, myslite, ze moze nastat situacia, kedy v predajni moj iphone radsej predaju inemu cloveku a mne povedia ze ho tam mam az ked ich bude dostatok? verim ze je to hovadina :D ja len tak informativne

    #224405
    Xfire
    Účastník (Participant)

    nemysli ze bude opravena verzia iphonu…. apple tel neredesignuje.. umiestnenie anteny je zasah aj do designu.. takze max ze miesto toho hlinika bued at nejaku povrchuvu upravu alebo sa bumper bude dodavat uz s tefefonom…. ja problem zo signalom nemam prilozi prst na dead grip a nic… signal nepada a tak nechapem tohmm… tel mam z 2 varky v UK tj 2.7.2010

    #224417
    RioM
    Účastník (Participant)

    @Xfire

    Pokiaľ viem, tak Apple iba zmenil typ kovu a tym odstranil problem.

    #224725
    titinius
    Účastník (Participant)

    volal som z tetou z orange (po tom ako som im pisal email) a ta mi oznamila, ze vobec nieje problem s nedostupnostou telefonu, a ze ho mam dokonca uz davno na predajni (co som si urcil za miesto dorucenia) ale nemaju micro sim karty, a preto to tolko trva :/ :/ :/
    mate podobnu skusenost?.
    dik

    #224726
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    Ale treba si ujasniť kto hovorí o akej verzii bo 32 GB verzia je nedostupná aj na eshope (čoskoro dostupná) ale to s micro sim je dosť pravdepodobné bo ako som sa pýtav v orange , že micro sim to strašne spomaluje mno niž dnes mám 6 pracovný deň a nič tak háda hádam , že v pondelok už to bude :D:D

    #224731
    mikopedro
    Účastník (Participant)

    Ja som objednal IP4 16G cez eshop pred tyzdnom v piatok rano, doteraz sa od registracie objednavky veci nepohli, a po dnesnom telefonate na 905 som sa dozvedel ze sa caka na zasoby do skladov. Hlavne ze na webe “dostupný ihned”. A mini SIM vraj posielaju spolu s telefonom. Ale na “rychle” vybavovanie poziadavok som si u tych pomarancov zvykol. Naposledy som na predajni na reklamaciu telefonu cakal v “poradovniku” skoro 40 minut. Zjavne to vsetko zvladaju. Takto funguje orange v Presove.

    #224745
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    ja som objednaval cez eshop v sobotu a včera mi došiel 32GB aj s micro sim .

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 47 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.