jailbreak

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97952
    kukuricudus
    Účastník (Participant)

    mam taký večší problém ja debil som si chcel zrobit jailbreak podla tejto stranky http://www.evad3rs.net/2013/12/jailbreak-704-703-702-701-70-with.html a niejak som zabudol predtým restorovat iphone a teraz mi asi 3 hodiny ukazuje len jablčko akože sa sa iphone zapína prosííím poradte mi čo mam robit uplne som v riti z toho nechcem koli takej somarine prist onho :( za každu radu budem vdačný

    #374007
    iTuxx
    Moderátor

    daj iPhone do DFU modu, nahraj cisty firmware cez iTunes a skus JB znovu.

    #374008
    kukuricudus
    Účastník (Participant)

    prave mi v itunes ukazuje že sa mi aktualizuje softwer t oje dobre nie? :D

    #374009
    iTuxx
    Moderátor

    lebo ho nemas v DFU mode. Tento mod by mal fungovat vzdy, pokial nie je telefon HW poskodeny.

    #374010
    kukuricudus
    Účastník (Participant)

    proste som podrazal home a power button po 10 sek som dral iba omebutton vyplo mi to dysplej na pc mi to ukazalo že najedny novy hardwe a v itunes sa ma spytalo či restorovat a aktualizovat a teraz mi stahuje aktuaizáciu no tak dufam že sa zapne iphone

    #374012
    iTuxx
    Moderátor

    najlepsie sa dostanes do DFU ak nebudes mat telefon pripojeny k PC. Proste ho resetom (10 sekund home + pwr) vypnes. Potom normalne podrzis 3 sekundy pwr, pridas na 10 sekund Home, a potom pwr pustis a budes drzat asi 15 sekund len Home. A az potom pripojis kabel.

    #374015
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    iTuxx a neni toto nahodou iba recovery? Do DFU sa ide predsa tak ze telefon pripojis k pc, najprv ho vypnes a az potom postupujes podla tvojho navodu. Hlaska itunes je stale rovnaka, aj pri DFU hlasi ze je v recovery takze nevieme ci v skutocnosti je v DFU :D

    Merry Xmas ;)

    #374016
    kukuricudus
    Účastník (Participant)

    yes ide všetko jak ma dakujem pekne taky som rád že mi ide iphonik :) šatstné a veselé :)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.