Iphone OS 4.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone OS 4.0

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 141 až 152 (z celkového počtu 152 )
  • Autor
    Príspevky
  • #215868
    palcifer
    Účastník (Participant)
    #215878
    dubak
    Účastník (Participant)

    prosim vas pomoze mi tu niekto???
    napisem to este raz, nahadzoval som ios4 na 3gs cez dfu mode
    normalne mi to v itunes ked robilo restore software na konci zastalo a nic sa nedeje
    na iphone mi svieti jabllko a mam tam lodovaciu lajnu plnu po dve tretiny a len to stoji na mieste
    uz som to skusal dat treti krat a stale to iste dokola, prvykrat som to tak nechal viac nez cez hodinu a nepohlo sa ani o kusok, skusal som aj resetnut itunes a nic
    nejaka rada?

    #215882
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    nahadzujes iOS original, alebo custome fw? robis to na Win, alebo na Mac?

    #215887
    icefire
    Účastník (Participant)

    Dubak skus iny PC a zatvor vsetky programy beziace v pozadi, hlavne AV, mne to robil Kaspersky.

    #215888
    m4x
    Účastník (Participant)

    btw ten DFU mod, zdoraznim, lebo to nikto nikde nechce prezradit,
    treba robit pri zapojeni itelefonu na PC ci Mac a zapnutom iTunes inak mozme cakat do aleluja a pozerat co to robi za srandu :-)

    Co sa tyka spomalenia 3G a multitaskingu iOS 4 – vsetky appy mam vypnute a i tak sa mi zda byt dost mrzuty, takze nemal som este ani prilezitost to skusat dalej pri zapnutych app (navyse aj tak su prakticky dead, len sa opat nacitavaju, [mozno iba podpora, ale ak nie tak chcem spat backgrounder :-(])

    #215937
    babo
    Účastník (Participant)

    dubak: mas spravnu verziu iOS urcite, hej? Ak hej, fakt skus iny pocitac, obcas sa to proste stane. Niekto to uz paradoxne neuspel na macu a na Win sa mu zadarilo.

    #215942
    dubak
    Účastník (Participant)

    nahadzujem original co mi nakoniec ponukol nejak itunes
    robim to na macu
    skusal som to uz aj na wine ale vyhdoilo mi nejaky error
    tak kto by mal nejaky napad co s tym ?? potreboval by som ho spojazdnit kedze je to moj telefon

    #215945
    dubak
    Účastník (Participant)

    teraz som to znovu skusil na macu a uz vyhadzuje nejaky error 1604, vie niekto co s tym?

    #215984
    dubak
    Účastník (Participant)

    nikto?

    #216015
    dubak
    Účastník (Participant)

    vyriesene..

    #216032
    babo
    Účastník (Participant)

    a co bol problem?

    #216054
    dubak
    Účastník (Participant)

    sam neviem
    na kazdom pcoitaci to malo inu chybu ale na tretom sa mi podaril konecne nahrat ten softver a potom som uz len cez moj hodil backup

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 141 až 152 (z celkového počtu 152 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.