Iphone OS 4.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone OS 4.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 152 )
  • Autor
    Príspevky
  • #215628
    dubak
    Účastník (Participant)

    no len ja mam 3GS tak neviem ci je problem v tom :(

    #215629
    babo
    Účastník (Participant)

    na 3GS ale mozes robit rovnaky postup. Len nesmies stahovat tu verziu iOS, ktora je v tom clanku.

    Ja som este iOS4 neinstaloval, ale asi to hodim cez DFU, pre istotu (problemy ale vacsinou byvaju, ked bol na telefone JB, alebo mal OS uz nejaky problem. Presne JB mal koleka na 3G, dal to cez DFU a uz mu to frci perfektne).

    #215752
    babo
    Účastník (Participant)

    tak dal som iOS 4.0 cez DFU na 3GS a funguje vsetko absolutne perfektne a system je zatial jasne sviznejsi ako 3.1.3 (aj ked mne 3.1.3 fungoval cel cas bezchybne).
    Kazdemu mozem instalaciu cez DFU len odporucit a myslim dubak, ze to pomoze aj tebe

    #215766
    dubak
    Účastník (Participant)

    ok dneska si na to skusim najst chvilku ale ma niekto link kde stiahnem tu konecnu ios4 pre 3gs lebo teraz mi ho itunes neponuka

    #215767
    Peko00001
    Účastník (Participant)
    #215768
    dubak
    Účastník (Participant)

    diki snad som vybral spravny typ

    #215800
    babo
    Účastník (Participant)

    je aj na oficialnej stranke, pokial viel. Na 3GS sa stahuje verzia co ma v nazve 2,1. (3G je 1,2)

    #215809
    jami
    Účastník (Participant)

    mne po update na iOS4 nesiel zapnut iPod prehravac a ani gpsko nefungovalo tak ako malo ale po DFU restore vsetko slape ako ma a pocitovo je to rychlejsie ako predchadzajuci FW

    #215812
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Je ale vidiet ze iPhone 3G na iOS 4 uz nestiha. Vyrazne sa predlzili casy reakcie napr. pri ikone NASTAVENIA, sms sa mi nacitaju za par sekund. Ked vypnem Navigon trva dost dlho kym sa iphone dostane do stavu ked sa da normalne pouzivat. Toto pri 3.1.3 nehrozilo. OS4 som daval cez DFU mod takze o zlej instalacii nemoze byt rec

    #215822
    monicqa
    Účastník (Participant)

    agree
    aj za pouzitia dfu..

    #215845
    dubak
    Účastník (Participant)

    ludia dal som robit ten upgrade na tu finalnu 4 na 3gs cez ten dfu mode ale robi mi to uz viac nez hodinu, je to normalne? nemam to zrusit?

    #215851
    m4x
    Účastník (Participant)

    a ide vam niekomu lepsie aj po JB a sprovozneni multi taskingu ? – ja som to robil cez DFU, ale mam pocit, ze je fakt o odst pomalsi, tak premyslam ci to skusim este raz alebo je to v tom multi taskingu :-? (btw 3g)

    #215857
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Vid vyssie.
    Multitasking je narocny na RAM preto ho apple spolu s wallpapers nepovolil. Ak chces mat multitaskig na 3G musel by si casto kontrolovat kolko app ti bezi na pozadi a manualne killovat tie ktore uz nepotrebujes. Inak hrozi ze sa iPhone rapidne spomali

    #215860
    palcifer
    Účastník (Participant)

    Rad by som sa tu spytal niekoho ci bude vobec niekedy mozne vydat JB aj pre iPhone 2g.. alebo ho nejakym sposobom presvedcit ze je iPhone 3G..? :D

    #215861
    EdDy
    Účastník (Participant)

    4.0 nie je na 2G

    #215863
    palcifer
    Účastník (Participant)

    2 EdDy.. ja viem ze nie je chcem len vediet ze ci by ho bolo mozne spravit…

    #215864
    EdDy
    Účastník (Participant)

    3.0 je myslím hranica :D … to by tam nedali asi ani folders, ani nič .. naprd

    #215865
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Nejaký postup ako sa iPhone dostane do DFU módu?

    #215866
    palcifer
    Účastník (Participant)

    no mne tam vlastne ide len o fw podporu pre aplikacie… vsetky vyhody ktore boli vydane s novou verziou uz mam aj na 3.1.3, ale napriklad mi uz nejde nainstalovat iBooks a tych aplikacii s postupom casu bude pribudat…

    #215867
    dubak
    Účastník (Participant)

    – Stiskněte tlačítko Power cca 3s
    – Stiskněte tlačítko Home cca 10s (tlačítko Power stále držíte)
    – Uvolníme tlačítko Power a samotné tlačítko Home držíme dalších cca 30s

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 152 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.