Iphone OS 4.0

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone OS 4.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 152 )
  • Autor
    Príspevky
  • #215100
    Baron
    Účastník (Participant)

    Zdravim:)…chcel som sa spytat ze po akom case priblizne sa mi v multitaskingu vypnu tie apps….Newadi ked ich tam mam otvorenych asi 8 ?..nezatazuje to iPhone?….neviem ci ich mam rusit alebo srat nato a nechat ich tak ci sa casom zrusia.

    #215101
    Macboook
    Účastník (Participant)

    m4x: a ako vypnem zalohovanie? diky

    #215102
    Benne
    Účastník (Participant)

    Baron, zrusia sa ak je RAMka priliz zatazena podla doterajsich info :) Mozes ich tam mat aj 30 ked to telefon zvladne…

    #215103
    Baron
    Účastník (Participant)

    Lebo je to lepsia praca s iPhonom ked mam napr v multitaskingu nastavenia, safari, ipod, mail…..sa mi potom pekne rychlo otvaraju tie apps ked robim z iphonom:)…takze vyborna vec:)

    #215104
    m4x
    Účastník (Participant)

    Macbook – google, ten ti pomoze. ja sam si to uz nepamatam, musis v nejakom xml prepisat nejaky kusocek pripadne dopisat, nepamatam presne

    Inak co sa tyka toho MultiTaskingu !
    – nezatazuje to potom aj viac baterku ak sa na to vykasleme ? V pripade 3GSka verim, ze to obstoji a clovek si nevsimne, ze tam ma tolko aplikacii v pozadi, ale co baterka ?

    #215106
    Tomas 11111
    Účastník (Participant)

    S prichodom multitaskingu som sa tesil ze budem plnohodnotne pouzivat skype,ale ako vidim tak zatial to nieje pouzitelne. Neviete nahodou kedy bude novy skype ktory bude podporovat mutitaskong v ios4?

    #215107
    swarovski
    Účastník (Participant)

    pre vsetkych, ktorym velmi dlho robi backup- cakajte- mne to robilo hadam 45 minut, potom sa to rozbehlo…

    #215108
    M@rtin
    Účastník (Participant)

    Hmm, ziaden wallpaper na 3G. #Fail

    #215109
    Anonymný
    Neaktívny

    Uz som sa pytal skor, ten jailbreak redsnow funguje aj na tuto ostru verziu os4? Pokusal sa niekto o jailbreak?

    #215110
    m4x
    Účastník (Participant)

    Dobre idem sa pytat znova,

    je uz odskusane JB pre tuto ofic iOS 4 verziu na iP 3GS ? Pod windowsom ? Pripadne postaci mi tool na JB ako na predosli iOS 4 co bol neofic (este pred tymto vydanim) a je to odskusane ? :-)

    #215112
    Benne
    Účastník (Participant)

    Tomas, nemozes predsa cakat,ze vsetky aplikacie sa hned prichodom noveho FW aktualizuju,za jeden den. Pockaj aspon do zajtra, urcite maju vyvojari pripravene updaty a bude urcite aj pre Skype,len vydrz. neda sa hned vsetko naraz v jednej sekunde celosvetovo okamzite… keby to tu nebolo aspon stokrat spomenute,nic nepoviem…

    #215113
    babo
    Účastník (Participant)

    vraj je to priamo GM build, co ma dost sklamalo. Funguje vam v Safari SSL (https)? Ake dalsie problemy mate, ktore aplikacie nechodia? :) iOS 4 mam stiahnuty, ale do telefonu zatial nejde.

    Co sa tyka tych otvorenych aplikacii, tak to nie je ziaden problem pre baterku, tak to Apple vymyslel. Ak nic nerobi na pozadi, tak proste len zabera istu cast pamate a ked je jej malo, tak najdavnejsie pouzita aplikacia je ukoncena systemom.
    Viac to moze vytazovat, ked je na pozadi pustene trebars API pre GPS

    #215114
    Tomas 11111
    Účastník (Participant)

    Mas pravdu Benne, len som trosku nedockavy :)

    #215115
    m4x
    Účastník (Participant)

    a s tym JB nikto nevie nic :-(

    Co sa tyka toho MultiTasking,
    bude mozne ho spojit aj s Backgrounderom ? – V pripade GPS aplikacie by som uprednostnil backgrounder, aby sa to neukladalo do pamate RAM a nekillo mi to rovno vsetko ostatne a nerobilo este aj nejake problemy – taktiez neviem, ci to da do pozadia ihned aj ked mi niekto zavola ( v tomto backgrounder chvalim!)

    #215117
    Benne
    Účastník (Participant)

    napriklad Navigon predstavil video, kde hovoril o novom update pre iOS 4 a tam pri navigacii ked niekto zavola,tak naviguje dalej, skonci sa hovor,automaticky sa aplikacia prepne do miesta,kde aktualne si a pokracuje dalej v navigacii :)

    #215118
    m4x
    Účastník (Participant)

    ja som to riesil cez backgrounder, sice som to este velmi nepouzil (najma, preto, lebo to papa baterku a neviem zohnat autonabijacku, ktora by ho stihala dobijat), no chybicka je, ze pri hovore je troska neprijemne ked do toho zacne kecat ta stara z tomtomu “zabocte doprava” :-D

    #215129
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    ako je mozne ze nevidim knihy v ibooks ked ich mam synchronizovane, stiahnute aj vsetko mozne?

    #215145
    Baron
    Účastník (Participant)

    Este som chcel sa spytat ako teras nahodim do iPhonu fotky ked ich tam chcem hodit cez iPhoto….Mam tam niake events….teda niake albumy…chcem ich prehodit do device kde mam iPhone ale nejde mi to…a v itunes nemam zlozku ze photos…Ako tam dostanem fotky alebo obrazky?…za pomoc dik:)

    #215149
    d0ffY
    Účastník (Participant)

    cel by som sa poradit mam i ifon z rakuska bol na nom 3.1.2 bol na nom JB a som ho blokol s upgrajtom na 3.1.3 a neviem ma ho teraz upgrejtnut na 4 ? bude fungivat ? bol kupovaní z o2 .vopred dakujem za radu

    #215161
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ludia vobec mi nechce cez exchange natahat kontakty a kalendare z gmailu. Vam to ide???

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 152 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.