iPhone blue screen error 14/9

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone blue screen error 14/9

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #485830
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    po kupe iphonu na bazosi sa mi stala taka nemila vec. Po trochu tvrdsom polozeni tefonu na stol (subjetivny nazor, lebo nic ine ma nenapada, iPhone mi nepadol ani nic ine) mi zamrzol, nedal sa restartovat a ked sa konecne sam od seba restartol, restartuje sa doteraz, pri nacitani systemu vyhodi blue screen a znova sa restartuje. Nasiel som navody na internete ze obnova cez iTUnes, co som skusil spravit ako cez PC, tak cez macbook, nepomohlo, vyhadzuje mi na PC error 14 na macu error 9. Radu Apple su nanic (skontrolujte USB port a kabel…). iPhone som po X skusaniach a precitani Y clankov rozobral, nemile prekvapenie, predavajuci ma neupozornil, ze tam bol meneni display, taka drobnost, naco by to spominal a preto som teda skusil este nastartovat iPhone bez pripojenia display, nepomohlo ani to…
    Jedna sa o iPhone 5s. Uz ma nic nenapada, iba ze ide o HW chybu na doske a nova stoji 300+ euro (nebudem si odpajat/napajat na dosku cipy, nemam nato ani vybavenie), takze nejake rady, ci ho mozem vyhodit po mesiaci rovno do kosa?

    #485900
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Môžeš vyhodiť.

    nabudúce prajem viac šťastia

    #485957
    iTuxx
    Moderátor

    error 9 moze byt sposobeny aj nekvalitnou/neorigo baterkou

    #485976
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    Parada, kupil som na bazosi macbooky, iphony, ipady, viem presne co skontrolovat, nikdy sa mi nic take nestalo a aj tak ma dobehol…Nech ma slak trafi

    #486072
    iTuxx
    Moderátor

    nic si z toho nerob, velmi tazko sa da zistit ze bolo nieco menene ked si nemozes telefon rozobrat. Pokial ti rukami nepresli tony tych mobilov, tak to podla oka nezistis.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.