iPhone 7: Pocuvanie hudby pocas nabijania ?!

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 7: Pocuvanie hudby pocas nabijania ?!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 61 )
  • Autor
    Príspevky
  • #486117
    Lemon84
    Účastník (Participant)

    Ja kazdy vecer pred spanim pichnem iphone 5s do nabijacky a rano ho vyberiem. Vacsinou ked zaspavam, tak si pustim hudbu na spanie, takze v mojom pripade pri prechode na novy iphone 7 a vyssie vznikne problem. No hold budem musiet zmenit rezim nabijania alebo zakupit redukciu. Som komplet na apple platforme, nehrozi prechod na inu, takze sa budem musiet prisposobit. Nasieranim nic nevyriesim.

    #486118
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    Som na tom v podstate rovnako. :(

    #486119
    dfx
    Účastník (Participant)

    Pozrite si to video k AirPods od Applu. Hned prva veta je “Verime v bezdrotovu buducnost”

    Na pocuvanie hudby doma je Apple TV. Sluchadla s 3.5 mm jackom sa daju pripojit cez redukciu. iPhone vydrzi stale dlhsie na baterku. Tak preco by mal Apple riesit nejake spolocne nabijanie iPhonu a zaroven pripajanie sluchadiel v rovnakom case, ked to pouzije minimum ludi? A aj nato existuje redukcia a aj stojan pre zopar ludi, ktori to naozaj chcu.

    #486120
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    No mne na tom dost zalezi, ale z pohladu “pre masy” je to zrejme pre nich uplne zanedbatelne. Dost som vytoceny, takze sa spiatocne ospravedlnujem za svoje vycinanie v tejto teme…

    AirPods by som potreboval pocut predtym, ako by som ich kupil. Obavam sa, ze zvukovo na tom budu ako drotove sluchadla za 50euro…

    #486122
    dfx
    Účastník (Participant)

    Este na tie AirPods staci dvakrat tuknut a aktivuje sa siri. Takze ani netreba vyberat iPhone z vrecka. Staci dvakrat zatukat a prikazat siri niekomu zavolat a funguje to. Znova to posuva pouzivatelky zazitok o krok dalej.

    a netreba zabudat, ze s rozsirenim iPhonov budu kadejaki vyrobcovia tiez vyrabat BT sluchadla. Samozrejme musia mat BT chip, antenu, DA prevodnik a baterku, ale ceny za rok az dva urcite klesnu.

    A co sa tyka AirPods, tak v cene je aj powerbanka. Za 15 minut nabije na 3 hodiny.

    #486123
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486124
    joer
    Účastník (Participant)

    To mudrnudl: K tomu obrazku o iphone a pripojení k prezentácii. Zase niekto riesil nieco lebo sa nevie odprostit starého a zastaraného konektoru VGA. Paneboze, dneska v dobe HDMI, DVI,mini DV v kazdom monitore, projektore, PC toto riesit? Vsak stací jedna jediná redukcia od Belkinu s Lightning konektoru na HDMI, DVI. miniDv a je pokoj. Na tom obrazku to riesil zase nejaky PC expert ktorý hladá problém tam kde nie je. To mi pripadá , ako ked Apple nasadil USB konektor a vsetci PC experti riesili zastaralí centronics konektor na pripojenie tlaciarne atd.

    #486125
    joer
    Účastník (Participant)
    #486126
    majdy
    Účastník (Participant)

    @mudrnudl: K prvému obrázku sa nejdem vyjadrovať ale k druhému je ešte jednoduchšie riešenie ako ponúkol joer a to je Airplay, načo káble a redukcie, jednoducho prezentáciu pustíš elegantne zo svojho sedadla zo svojho telefónu “vzduchom” a zároveň máš v ruke aj elegantný ovládač, je to práve jednoduchšie ako kedysi :)

    #486128
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486132
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486133
    JFK.
    Účastník (Participant)

    to je nahodou celkom v pohode, čakal som že to bude horšie :D

    #486134
    iTuxx
    Moderátor

    S30: 2,5mm jack tu bol za ery starych symbianovych nokii a stal za psiu ric, to radsej nic ako ten

    #486136
    iRaynor SK
    Účastník (Participant)

    Ono možno tu nejde až tak o to či mať alebo nemať jack konektor na iPhone. Stačilo by ak by mal iPhone dva lightning porty.

    #486138
    majdy
    Účastník (Participant)

    @s3030150

    No pozor, my sme na škole Meotar používali ešte v dobe, keď Apple vyhadzoval mechaniky, nieje to tak staré zariadenie(!) náš nemal ani VGA, takže sa zrejme jednalo o novší model ;) a teda od Applu by som ocenil nejakú tú podporu v portfóliu zariadení, ktoré predáva.

    #486139
    majdy
    Účastník (Participant)

    Lukáš a čo tak rovno 3 porty? žeby si si pripojil aj nejakú DVD/CD mechaniku, keď ju už Apple raz vyhodil.

     

    Alebo 4, na každú hranu jeden, aby si nemusel zariadenie otáčať, keď máš chuť zastrčiť nejaké príslušenstvo ;)

    #486141
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486143
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    Ale, ale… @s3030150 mudrejsi ako nikdy predtym. Zalozil som tuto temu, lebo sa v nej chcem venovat vylucne tomuto problemu. Nie su tu hodnosti? Tak to aby si prestal nahanat prispevky, nie?

    Dva porty su teda zrazu privela? Dobre, som zvedavy na vyplakavanie ostatnych, ked nechaju jeden port na macbook pro, air aj imac… Ci uz sa na to tesite?

    s3030150, hej prisiel som sa postazovat, mozno najst nejake riesenie.  Ziadne som nenasiel (ani tu, ani cez google, ani v komentaroch pod clankami na macrumors, ani nikde inde). Tesim sa na nasu dalsiu komunikaciu.

    #486145
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #486147
    dfx
    Účastník (Participant)

    mudrnudl: Riesenie je bezdrotova buducnost. Jasne to povedali na keynote. Pre ostatnych je tu lightning dock alebo lightning rozdvojka. Kto nechce drot tak su tu BT sluchadla alebo Apple TV.

    Mimochodom, som velmi zvedavy, ako to budu riesit ostatni vyrobcovia :-)

    Myslite si, ze 2 usb-c porty budu dost? Co ak niekto bude chciet naraz nabijat, pocuvat hudbu, pripojit si monitor, klavesnicu, mys, stylus, citacku pametovych kariet, ventilator, elektricku zubnu kefku, …?

    Dufam, ze dalsi Galaxy Note bude mat aspon 8 usb-c portov :-)

    Cim viac portov, tym lepsi mobil :-)

    BTW uplne vazne prehlasujem, ze som videl cloveka, ktory si vybral v tesku pocitac podla poctu portov vzadu. Podla pravidla, cim viac portov, tym lepsi pocitac. On si vybral ten najlepsi :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 61 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.