iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327689
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Nie, neokrádali by sa, iba by nevyužili príležitosť. Teraz ho ponúknu dvaja operátori a podľa mňa sa ani jeden neodváži takto extrémne dvihnúť cenu. Dúfam, že v Košiciach nebude viac takých šialencov ako ja, čo si pôjdu pre iPhone ráno – ešte skôr než ja! :D (bacha na to chlapci, Xavier by sa na vás hneval! :D)

    #327690
    Xavier
    Účastník (Participant)
    #327691
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ráno ti je zbytočne ísť, čo viem, tak ho nemajú naskladnený :D až niekedy okolo obeda… :)

    #327692
    palinho
    Účastník (Participant)

    :D myslis ze uz v piatok ho budu mat na predajni ?:)
    Bolo by fajn ja to pojdem vyskusat do trencina:) Snad nejaky rozumny pausal do 20 eur z doplatkom 600 bude stacit

    #327693
    Benne
    Účastník (Participant)

    JFK, jak mozes povedat, ze 600ks na 5.5mil. ludi ? Za vikend sa predalo 5milionov kusov, v amerike zije cca 400mil ludi, sak drzme sa aspon trochu pri zemi ;)

    #327694
    Jaem
    Účastník (Participant)

    macbloger – na centralach operatorov uz iP5 su, cierne 16ky. V piatok uz budu na pobockach v krajskych mestach (max 20ks), ale ako som pisal skor, tak na predajne sa dostanu mozno 1-2 ks.

    #327695
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Benne, moje výpočty :D
    USA,UK,DE,Singapore,HK,Can,Aus,Jap,FR Population: 719 000 000 a za víkend 5 mil. …to je každý 143. človek
    SVK Population: 5,440,000 … 600 kusov to je každý 9070. človek cca
    fair enough? :D asi nie

    #327697
    palinho
    Účastník (Participant)

    Ja len potrebujem zistit kde bude vyhodnejsi pausal to mi neveite nikto povedat?

    #327698
    max63
    Účastník (Participant)

    tak ako teraz? ist na predajnu alebo cim skor si objednat cez internet? ked sa objednava cez net tak ako rychlo zvyknu dorucit mobil ?

    #327699
    sairik
    Účastník (Participant)

    treba pocitat population UK, DE a ostatne krajiny z prvej vlny predsa, ci? :)

    #327700
    JFK.
    Účastník (Participant)

    sairik: opravil som to ty alkoholik :D

    #327701
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    max na nete este nic neobjednas,pretoze ten telefon tam neni v ponuke. na predajni som to skusal,pokial nemas znamych nic ti nedaju,tvrdia ze nic nevedia,nevedia kedy bude,za kolko bude,neda sa rezervovat, to iste aj na infolinkach

    #327702
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Možno toto je dôvodom doškriabaných iPhonov: http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/v-tovarni-na-iphone-sa-hromadne-pobili-robotnici/sc-4-a-1129211/default.aspx

    Robotníci ich hádzali po sebe! :D

    #327703
    max63
    Účastník (Participant)

    no ale som myslel ze piatok co bude najlepsie urobit

    #327705
    palinho
    Účastník (Participant)

    Asi najlepsie je stat hned rano prvy v rade

    #327706
    JFK.
    Účastník (Participant)

    palinho, žiadna rada/queue nebude :D … so 4S dopadli najlepšie tí, ktorí objednali hneď cez eshop.

    #327707
    palinho
    Účastník (Participant)

    Hned rano cez e shop? a na predajnu?

    #327708
    Benne
    Účastník (Participant)

    ne, das cez eshop a budes cakat doma, mozno doleti,tak nechaj otvorene okna :D

    #327709
    Jaem
    Účastník (Participant)

    JFK, zle pocitas, zabudol si na Kanadu, Japonsko, Singapur, HongKong, Australiu, Nemecko, Anglicko, Francuzko… To je dalsich 390 milionov
    sorry, uz si opravil

    #327710
    JFK.
    Účastník (Participant)

    In other words, na slovensko by malo príjsť cca 38 000 kusov aby to bol rovnaký pomer, čo je nereálne, ale aspoň 30% z toho, takže aspoň nejakých 10 tisíc by bolo fajn…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.