iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327461
    NapheX
    Účastník (Participant)

    ludia neprezivajte to tak, je to len telefon s jablkom :)

    #327471
    ygy
    Účastník (Participant)

    rezerváciu mám po známosti :)
    nejako to neprežívam. ja len že mi bolo pred nedávnom odcudzené moje 4s a už som si nehcel kupovať znova 4s tak som čakal na 5 . a momentálne žijem na hlúpom telefóne čo absolútne nepomáha môjmu wokflow a už chcem začať normálne fungovať.

    #327483
    MooDy
    Účastník (Participant)

    hm, dufam ze sa takto vychytaju po znamosti vsetky (alebo vacsina), a my zas ako krajina 3. sveta budeme cakat do vianoc na rozumnu dostupnost..

    #327485
    Jaem
    Účastník (Participant)

    MooDy, co trepes? Ideme v druhej vlne 21 krajin len tyzden po spusteni predaja! Dalsich 70 krajin ma prist na rad az koncom roka. Na dostupnost sa momentalne caka 3-4 tyzdne na celom svete, nie len u nas.

    #327497
    MooDy
    Účastník (Participant)

    hovorim o dostupnosti “prvej vlny”, ktora sa zrejme po znamostiach rozchyta..je mi jasne ze vsade je cakacka 3-4 tyzdne na dalsie naskladnenie

    #327501
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Nie ze sa zrejme po znamosti rozchyta. Urcite! A z vlastnej skusenosti viem, ze “kamarat na predajni” tentokrat nestaci, treba zatlacit vyssie… Mozno v krajskych mestach sa 1-2 kusy dostanu aj na predajnu, ak budu pritomne media.

    #327663
    wederko
    Účastník (Participant)

    Co viem tak telekom nebude mat v ponuke ani 32 ani 64GB verziu v prvej vlne. Tak neviem ako sa ti podarilo rezervovat 32GB verziu. Pre celu SR dostali 300 kusov, z toho 150 ostava priamo v BA. Zvysok je pre celu SR. Uspojit budu chciet hlavne VIP klientov, takze bude relativne velky problem sa k tomu dostat.

    #327667
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    wederko mas zakulisne info o poctoch kusov?:)
    tipujem ze vsetky pojdu aj tak pre velke firmy, sme,soho,ma a ka predajcovia si to rozoberu pre svojich zakaznikov

    #327669
    wederko
    Účastník (Participant)

    Ano mam zakulisne info. Orange dostal 300 kusov, telekom dostal 300 kusov

    #327671
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    a myslis ze ude predaj pre oby ludi ako my?:)

    #327672
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ceny ale aspoň za základný model nevieš čo? :)

    Inak na telekom stránke zmizol z ponuky iPhone 4, mohli by dnes prezradiť už ceny…

    #327674
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Do Orange dorazi zasielka s 300ks 28.9. a na pobocky ich rozoslu este neskor. 2 roky dozadu som presne 2.10. mal svoj iPhone 4, teraz zatial nemaju ani poriadne urcene ceny. Je v tom chaos ako vzdy ked pride novy model a nie len “S” upgrade.

    #327676
    palinho
    Účastník (Participant)

    To mate vsetko oficialne info?
    macblogger a ip 4 bola skorej uvedena ja som ho mal 17.9

    #327677
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ako nakoniec? Kupujete si čierny, či biely (kvôli škrabancom)?

    #327680
    palinho
    Účastník (Participant)

    Cierny snad budem mat stastie na dobry kus nasledne hned kupujem nejaky kryt

    #327681
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ja si uz iPhone nekupujem, len som zistoval info pre nas hood.

    #327683
    JFK.
    Účastník (Participant)

    600 kusov na 5,5 milióna je vážne na diskusiu :D

    en.wikipedia.org/wiki/Slovakia
    Slovakia is a high-income advanced economy with one of the fastest growth rates in the European Union and the OECD. The country joined the European Union …
    ^^
    zaslúžili by sme si viac :D

    Najrozumnejšie bude objednať čo najskôr z e-shopu zrejme však?? Kedže to pôjde priamo z BA skladu…
    Predajne podľa mňa dostanú tým pádom až 2. vlnu o 3 týždne :( …
    do pekla, tak som sa tešil a teraz hentak malo dojde, pravdepodobnosť klesá…
    -xavier, tiež stále nejsom rozhodnutý :D ale tak asi ten čo bude :D lebo kombinácia “vybraná farba + vybraná veľkosť pamäte” je tak na november možno :DDD

    #327684
    wederko
    Účastník (Participant)

    Ceny v telekome budem vediet zajtra rano.

    #327685
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja idem do bieleho. Ale nie kvôli škrabancom aj keď ma stále láka tá čierna.

    #327686
    hatto
    Účastník (Participant)

    inak sa este stale cudujete ze operatori davaju take vysoke ceny? nedostatok + obrovsky dopyt… jednoducha ekonomika. mozu dat cenu aj dvojnasobnu a ludia to kupia, este to ani na slovensko nestihne prist. ja by som tiez na ich mieste dal, ved keby nedali tak sami seba okradaju

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.