iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327239
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Na druhej strane som aj rad ze zdvihnu ceny, zas by sa to mozno prefiltrovalo a z iPhonu by bol premiovejsi produkt ako kedysi, mat iPhone 3G bolo nieco skoro nadludske, ludia mali primitivne Nokie, skarede HTCcka, dnes kazde decko v MHD si tuka do svojho iPhonu, myslim ze aj kebyze ceny zdvihnu dvojnasobne, stale ludia ktory si MOZU chcu kupit by nanho mali a ludia ktory nemozu by svoje usetrene peniaze radsej vrazili do Samsungu Galaxy S3 za zlomok ceny.

    #327240
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ťažko povedať macblogger, tiež som sa nad tým zamýšlal, že aspoň nebude mať každý druhý človek na ulici to isté čo ty, ale čísla hovoria niečo iné, čím ďalej má iPhone stále viac a vaic ľudí. Pred rokom sa za víkend predali 4 milióny kusov, tento rok 5 miliónov a to nehovorím o predobjednávkach, kde sa za 24 hodín predali 2 milióny kusov.

    #327246
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Je to v podstate jedno akú dajú cenu; vždy sa nájde dosť ľudí čo si to kúpi (Reality Distortion Field).
    A aj tí, ktorým sa zdá tá cena prehnaná, si ho kúpia ak ho chcú (viď my :D).

    #327250
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: presne tak :D

    BTW: už to tu máme čo som hovoril pred pár minútami, už to sú 3-4 týždňe na oficiálnych stránkach. Apple prvykrát oficiálne oznámil, že vypredal nejaký iPhone.

    #327252
    sairik
    Účastník (Participant)

    dalsie minus pre cierny – ostavaju packy od prstov :-D

    #327253
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Co riesite vsetci s tymi odtlackami ??? Ked bol skleneny tak to nikomu nevadilo, zatial ho este nikto nema ale ten bruseny hlinik ma zacapkany asi kazdy..

    #327256
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    skor by som videl problem v tych obitych kusoch vybalenych priamo z krabice. na bielom to neuvidis az tak:)

    #327259
    majdy
    Účastník (Participant)
    #327261
    JFK.
    Účastník (Participant)

    :D :D 1350€ … Asi pozlátené :D

    #327262
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    skladom?? to nakupili v zahranici v aple storoch a idu to tu predavat ci co?:D
    dobre ceny zabili:D

    #327265
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Nechapem, co riesite – momentalne je iP5 exkluzivny a u nas oficialne nedostatkovy tovar. Ti chalani museli vycestovat do nemecka, ci anglicka, odstat si rad, a tu cestu aj cas si zaratali do ceny. No a kedze je na slovensku len par stovak kusov iP5 a dalsie pridu najskor o 3-4 tyzdne, tak nebudu mat problem ich predat aj za takuto cenu.

    #327294
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Boh žehnaj The United States of Europe, aby už pripísali Lisabonskú zmluvu a zrušili celu tú debilnú “suverenitu” krajín…

    #327307
    sairik
    Účastník (Participant)
    #327393
    ygy
    Účastník (Participant)

    mne sa už podarilo rezervovať jeden iphone5 32gb na piatokv žiline :) nevedeli potvrdiť farbu tak asi zoberiem čo bude :D už sa neviem dočkať akurát tam budem môcť zbehnúť až po práci tak dúfam že mi ho kvôli veľkému náporu nepredajú :D

    #327394
    sairik
    Účastník (Participant)

    a dozvedel sisa aj cenu ? u operatora? alebo evolution ?

    #327438
    ygy
    Účastník (Participant)

    ja berem od telekomu
    cenu nejako neriešim ale tipoval by som že to bude to isté ako to bolo so 4s iba ho nahradia nové telefóny

    #327443
    palinho
    Účastník (Participant)

    pomaranc bude zas drahy jak svina

    #327450
    MooDy
    Účastník (Participant)

    je nejaka moznost rezervacie? Ci len po znamosti na predajni?

    #327451
    petto16
    Účastník (Participant)

    Oranze – systemova udrzba.
    Zeby uz orange nahadzoval iphone 5?
    https://www.orange.sk/eshop/telefony.html?filterPayType1=0&filterManufacturer1=Apple

    #327452
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Minuly rok sme sa takto tešili zo systémovej údržby a veľké hoWno bolo :(

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.