iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327016
    w4cko
    Účastník (Participant)

    Vy vyměníte iPhone 4S za 5, jen kvůli pár centimetrům? Tak doufejte, že vaše holka neudělá to samé… :D

    #327018
    majdy
    Účastník (Participant)

    :D :D

    #327024
    ygy
    Účastník (Participant)

    tiež som bol pevne rozhodnotý pre čierny model hlavne kvoli checkerboardu so staršími aplikáciami aby to nebolo vidno. a taktiež sa mi páči ten čierno matný look no na druhú stranu som perfekcionista a preto viem že keby sa mi to nejako škaredšie poškriabalo alebo by sa mu niečo stalo tak som chopný ho radšej predať a kúpiť nový pretože nenávidím estetické nedostaky tak teraz neviem či by nebolo múdrejšie radšej kúpiť bielu vrerziu na ktorej nebudú tie škrabance až tak vidieť no ale aj tak ma to stále láka k tej čiernej verzií

    #327041
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @ygy, som na tom podobne, ale tiež asi pôjdem do bieleho

    #327042
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ja si iPhone 5 nekupujem. Pri sucasnych pausaloch je to maximalne nevyhodne, kedysi som mal 3G pausal v orange a k nemu iphone za 150e…dnes nema zmysel platit za ich “3G” pausal skoro 80e mesacne ak mozem mat to iste v 30e pausali, rocna uspora 600e = 1200e za celu dobu viazanosti. Lenze v tej dobe som potreboval pausal za 80e kvoli internetu a neobmedzenym volaniam a za tu cenu to bolo slusne co vsetko ponukal a iPhone za 150e bol prijemny bonus, zial pri 30tich eurach mesacne je iPhone za skoro 500e zmrazenie, za taku cenu si ho mozem kupit rovno bez viazanosti z bazosu ked sa to po vianociach ustali, navyse mozem vybrat za 1e mobil ktory strelim za 200e na bazosi. Takze usetrim este viac a ked potom predam aj moju sucastnu 4ku, paradicka. Moje najvyhodnejsie 2 roky v Orange (teda ak nevybuchne zem 21.12.)

    #327181
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mňa to tiež láka ku čiernej, dizajn je jednoduchší a ten displej krásne splýva, no idem do bieleho tak ako som chcel už od začiatku :)

    No, tak to vyzerá, že nový iPhone bude dosť veľký problém zohnať. Operátori neráčia prezradiť ani len cenu, o online store je ticho a je otázne či vôbec bude a ak aj, počkáme si 2-3 týždňe od objednania, kým nám príde a ešte sa to zrejme predĺži :/

    #327185
    palinho
    Účastník (Participant)

    je to naprd vraj 28 ale ako vidim pochybujem, dufal som ze dnes zverejnia ceny ako v cz minuly tyzdena ani prd.

    #327187
    vlk
    Účastník (Participant)

    Ceny operatorov čakajte vo štvrtok tak ako každý rok

    #327188
    palinho
    Účastník (Participant)

    to je kazdorocne tak? Nakolko u 4 a 4s som to tak nesledoval.

    #327190
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    my musime byt vo vsetkom za susedmi..

    #327191
    majdy
    Účastník (Participant)

    YoImNewHere: asi tak :/ …jááj, nieže by som nevydržal ešte tie dva tri, nebodaj 4 týždňe, ale tešil som sa naň a sere ma to :D môj starý telefónik už zomiera každým dňom viac a viac :/

    #327192
    Bernard123456789
    Účastník (Participant)

    cawte nemate volado na predaj iphone 4/4s white ?

    #327206
    sairik
    Účastník (Participant)

    ta ja ho zoberiem urcite, 4S som uz predal :-D

    len dilema je na svete, cierny? biely? teraz som mal 4S biele apacilo sa mi ze som nebol tuctovy (vela ciernych beha po svete) a taktiez sa mi viac pacil

    no teraz inklinujem skor ku ciernej, zladili to pekne, avsak nepredpokladam, ze dam nanho folie ani nejaky bumper (jednak, ze chcem citit telefon a jednak pri predaji je ludom u riti ci je ako novy alebo so znamkami pouzivania, a predsa prst na skel je iny feel ako na folii) no ale po tych crash testoch sa obavam, aby sa to neosuchalo …. ale na dalsej strane som k takym veciam jemny a staram sa (4S mi nespadol ani raz napr :) )

    ako ste natom vy ? biely ? cierny ?

    #327209
    palinho
    Účastník (Participant)

    cierny s tenuckym krytom more a ochrannou foliou. :) len neviem ci 16 ci 32 4 som mal 16 a vystacilo mi to

    #327211
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja beriem čierny 16GB… :D Kašlem na cudzie škrabance, môj bude dokonalý!! :)

    #327217
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    som celkom zvedavy na ceny…v eshopoch sa da objednavat uz ale napr alza vystrelila peknu palicu za ten telefon.
    uvidime s cim pride telekom,kedze pri poslednych modeloch bol tusim najlacnejsi co sa hotovostnej ceny tyka.
    samozrejme dotacie mozme ocakavat minimalne ak si nechceme kupit 3G alebo iTariff ktore len tahaju z ludi peniaze a su prezitkom:)
    dnes som volal na infolinky pomaranca aj telekomu no samozrejme odpoved:
    “zatial nemame informacie ani o zaradeni daneho telefonu do nasej ponuky”/”neviem vam odpovedat na otazku dostupnosti alebo zacatia predaja”

    #327226
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    Ja prvy krat asi 5ku kupovat nebudem… Cenova politika applu uz zacina byt trochu strelena (950€ za najvyssi model je podla mna uplne chore). Kupoval som na pausal 4 roky dozadu 3Gcko ( co bola vtedy pecka)– mesacny pausal asi 25€ a doplatok okolo 150€. Pre dvoma rokmi som kupoval 4ku ( co bola vtedy tiez pecka) — pausal asi 39€ a doplatok 400€ ( uz sa mi to zdalo vela, ale musel som ho jednoducho mat). A teraz mi skoncila viazanost a ked chcem trocha rozumny pausal tak do 30€ (mimochodom 1000SK mesacne za pausal by par rokov dozadu zdvihlo mandle aj zbohatlikom) a chcem aj iphone… Tak 4Ska je za doplatok 570€ !!!!! a iphone 5ka bude minimalne za 670€ a viac (32gb model) a to vsetko s viazanostou !!! Nie je to uz trochu vela??? Ked za dva roky bude iphone 6, kolko bude stat 1500€ ??? Su to sice smarthphony ale mam pocit ze uz tie SMARTHphony z nas robia totalnych blbcov. Iphone 5 je urcite pecka, ale take iste boli aj predchadzajuce generacie a dal by niekto 950€ za uplne prvy model 2G? Asi nie.

    #327229
    palinho
    Účastník (Participant)

    Pomaranc je drahy

    #327230
    Benne
    Účastník (Participant)

    Imcheez, suhlasim !!! Ale je velky dopyt, tak nas okradaju a zvysuju cenu, bohuzial, s tym asi nic nenarobime… nelenze nas okradaju na nehoraznych cenach pausalov a hovorov, ale este daju take palky za telefon, ze cloveku sa hlava zatoci… Najlepsie je, ked ti ponuknu ako dlhodobemu zakaznikovi 30E zlavu, som sa smial :D

    #327232
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Najhoršia dilema je či čierny, či biely :D
    Čierny je krajší, no môže sa ušúchať…

    MobilManií vraj Telekom potvrdil spustenie predaja 28.(piatok), Orange a O2 sa nevyjadrili.
    Osobne si myslím ze to bude ako so 4S, 16GB kusy budú, 32 bude veľmi malo a len väčšie mestá.
    64 Orange podľa mňa nezaradí…
    Ale 16GB mohol stačiť do iPhone 4, 4S a 5 minimálne 32.
    Väčšie fotky, panorama, 1080p video, iCloud…


    @Benne
    ja som dostal k VIP 12-ročnému zákazníkovi tuším 20€ zľavu na 4S, tiež som sa smial :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.