iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,141 až 1,160 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #335067
    MooDy
    Účastník (Participant)

    co robit, ak iphone objednany 28.9 v orange e-shope stale nedorazil? Chapem ze ich je malo atd..ale nemam ja ako zakaznik pravo na nejake vyjadrenie z ich strany?

    #335099
    denton
    Účastník (Participant)

    pravo mas, ale pravdepodobne by ti povedali to iste co mne:

    “Reagujeme na Vas e-mail ohladom informacii k Vasej objednavke uskutocnej prostrednictvom nasho E-Shopu.
    Momentalne stale cakame na zasielku od dodavatela spomenutych zariadeni, preto Vas touto cestou poprosime este o trpezlivost. Blizsie informacie o termine dodania neevidujeme. V pripade, ze ste si telefonu v nasej spolocnosti uz objednali, Vasa evidovana objednavka bude vybavena hned ako to bude mozne.

    Radi by sme Vas informovali o skutocnosti, ze pri akomkolvek type telefonov sa objednavky zakaznikov vybavuju chronologicky za sebou. Nakolko nam dodavatelia pokryvaju dodavky v ramci pozadovaneho mnozstva, nemame tu moznost obratom vybavit naraz vsetky objednavky.

    Cela vzniknuta situacia nas samozrejme uprimne mrzi.

    Dakujeme Vam za porozumenie.”

    #335100
    atrey
    Účastník (Participant)

    Včera som si kupil iPhone 5 v telekome. Po rozbaleni som natrafil na problem, že hŕka. Ako taká malá hrkalka. Utekal som dnes naspäť do telekomu a boli ochotní mi ho vymeniť za nový. Po rozbalení sme na predajni zistili, že aj ten hŕka. Tiež iPhone 5 biely 16gb. Má niekto podobnú skúsenosť?

    #335101
    ms
    Účastník (Participant)

    fotoaparát ti hrká :)

    #335103
    atrey
    Účastník (Participant)

    @ms – To si robis srandu :) Cierny iPhone5 nehrkal :P

    #335104
    ms
    Účastník (Participant)

    mne tak hrká aj 4s a aj 4ka hrkala

    #335106
    majdy
    Účastník (Participant)

    To je šošovka autofocusu, čo hrká. Ak čierny nehrkal, chyba bola skôr v ňom, že sa zasekla, alebo je nerozchodená, alebo už čo :D

    #335109
    atrey
    Účastník (Participant)

    Zaujimave. Dakujem za odpovede. Trosku ste ma ukludnili :)

    #335143
    dvd
    Účastník (Participant)

    @atrey: a mozem sa spytat kde si ho kupoval ? nechce sa mi verit ze niekde maju tolko kusov ze ti stihli aj vymenit :D

    #335161
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Je to tak, telekom dostava iphony na predajne 2x do tyzdna.

    #335179
    atrey
    Účastník (Participant)

    @dvd – telekom- kosice. Novy mi nedali lebo aj ten hrkal.
    Takze nema vyznam ist s nim do servisu?

    #335180
    bawy
    Moderátor

    atrey: to hrkanie je autofocus fotoaparatu – šošovka..nie je to chyba, vďaka tomu hrkaniu vie iPhone ostriť pri fotení.

    #335214
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    viete co ma zaujma? ako je mozneeeeee ze telecom dostava IP5 2x do tyzdna a orange nie.. tak kde je potom problem? v tom ze apple nestiha vyrabat? to by potom nezasoboval ani telecom ani ostatnych.. preco sa problem nedostatku tika len orangu???????

    #335215
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Myslim si ze ich aj dostava, ale sa stratia niekde medzi top klientmi.

    #335217
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Total nezmysel, Apple dodava len 16GB verzie a aj to v obmedzenom mnozstve. 32 GB verzie su celkovo problem… Tyka sa to Orange aj T-mobile…To ked ti poviem, ze mam iPhone z Orange, budes riesit, ze T-Mobile ma problem a naopak? U nas su operatori na tom rovnako…jednoducho je ich strasne malo…

    #335225
    ThinkPad
    Účastník (Participant)

    Raduz preco potom v t-come ten telefon dostupny je a v orange nieje? reagujem len podla toho co povedal morfy ze t-com dostava iphony 2x do tyzdna.. alebo co ostatny tuna pisali ze prisli do t-comu a odisli s iphonom.. ako napr atrey.. to sa v orange nestalo ani jednemu.. maximalne par stastlivcom cez eshop

    #335234
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Telekomu ich posúva Deutsche Telekom.
    V Telekome ich dostávajú každú stredu a piatok.
    V piatok dostali 300 kusov 64GB.

    #335243
    petto16
    Účastník (Participant)

    jednoznacne telekom ma viac iphonov ako orange, podla mojich info je v orange viac ako 10 000 objednanych, neviem co je na tom cisle pravdy (mne sa to zda privela), ale tyzdenne dostanu cca 300 kusov.
    Ja mam iP 5 z telekomu, chcel som cierny ale mali na predajni len biely a na sklade nebol ziaden, hned som presiel z orange (po mesacnom cakani na iP pricom mi pri objednavke slubovali ze do troch dni ho dostanem) do telekomu.

    #335265
    Cibike
    Účastník (Participant)

    @Raduz – nie je pravda to s tymi 32/64GB modelmy, vcera som rozpraval v telekome s tou zamestnankinou a okrem ineho, som sa pytal detailne co a ako, povedala mi, ze 32 čierne aj 64 čierne sú skladom (včera okolo 17:00), keď by som chcel, mohol som si ešte v ten deň vziať nový iPhone 5 (vyplácal som paušál k iPhonu 5 ktorý som predával) a ešte som sa mohol rozhodnúť že či 32, alebo 64GB a do troch dni by som ho mal doma :) ..co sa bielych tyka, tak tam ich aj menej dostavaju, lebo je o nich aj mensi zaujem (aspon na ich predajni), v ten den nebolo nic skladom a logicky najviac sa predavaju 16GB, tých je nedostatok.. ergo ja by som do iPhonu 5 uz druhy krat nesiel, velmi mi vadilo, ze mi zo par krat padlo safari stylom, ze black screen a o pár sekúnd naskocila len horná lista s casom, operatorom a stavom baterky, po stlaceni home button a vypnuti safari v multitaskingu, to už slo a v logu nebol ziadny crash.. ale to by som este prekusol, môze sa stat (aj ked za tie roky na iPhonoch sa nestalo, tak neviem kde je teraz chyba).. najviac ma odradilo a to musim povedat tak, ze som bol uplne znechuteny az som si vtedy povedal, ze tak toto uz nie, ked som asi desat minut upravoval ikonky na displeji, potom som stlacil home button, aby sa to ulozilo a padol cely ten soft, ktory sa stara o zobrazovanie menu telefonu, proste 5sek. black screen, potom to jablcko ako ked zapinam telefon a o cca 3sek. naskočil home screen ako keby sa nič nestalo.. to uz v logu chyb bolo, nepamätam sa ako sa to volalo, no to nie je podstatne, islo o to, ze na apple produkte, by som necakal, ze budem riesit, taketo veci, samozrejme som ho restorol cez iTunes, no nechce sa mi verit, ze to bol len môj problem, lebo sak vsetci co ich poznam co presli na novy iOS6 tak len nadavaju

    #335277
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Padani po reorganizaci ikonek jsem zazil i ja na ios6.0.1 a 4s. Fakt by mne zajimalo, jestli pred releasem 6ky propustili vsechny testery nebo co se stalo? Az do 6ky jsem nemel jediny problem s padanim ios.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,141 až 1,160 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.