iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,121 až 1,140 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #334415
    Rob
    Účastník (Participant)

    zdravim chcem sa spytat ci neviete niekto ako je na tom teraz telekom s iphone 5 32GB black, ci sa da niekde zapisat do poradovnika (chcem predlzit pausal) dakujem za info

    #334430
    Io (:
    Účastník (Participant)

    sairik , v nastaveniach , hlasenia ich vypni

    #334445
    poper
    Účastník (Participant)

    ten posuvnik va nast. sa hybe sam?
    na iphone 4 je staticky
    edit: mozno je to verziou iOS

    #334453
    mst
    Účastník (Participant)

    akurat dneska mi prisiel iphone 5 :) skrabe sa dost? ci si mam radsej kupit niaku foliu?

    #334464
    sairik
    Účastník (Participant)

    ja foliu nedavam, :)


    @poper
    , jj asi je to v IOS 6 , skus si to, nechaj to otvorene a rozsvecuj a zhasinaj svetlo v izbe … samozrejme to neskoci hned, daj tomu par sekund :)

    #334480
    Benne
    Účastník (Participant)

    kup NIAKU foliu, t.z. ziadnu, chape, ze si to negujes ? Nejaku, NEJAKU foliu. A na hlinik by som foliu nedaval, radsej nech sa poskriabe ako na tom mat hnusnu foliu.

    #334501
    sairik
    Účastník (Participant)

    k tomu jasu este, vyzera to tak, ze sa daju nastavit tzv. “maxima”

    ak mate auto a ste v uplnej tme, tak si mozte posunut posuvnik do takej polohy, aky jas vam vyhovuje, ja som dal napriklad na minimum, no a stale ked som v uplnej tme, tak sa jas stiahne az na minimum ;) s druhou stranou je to obdobne, no samozrejme opacne :)

    … po tomto som vzdy tuzil :) nice work apple :)

    #334507
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Az na to, ze na 4s to vubec nefunguje. Kdyz si zapnu auto, tak bud se nedeje vubec nic, nebo se poooomaaaaliiickuuu posuvnik posouva az na uplne maximum. Nejak nechapu. Na 4ke to funguje tak jako predtim. Nekde je zkratka chyba.

    #334570
    sairik
    Účastník (Participant)

    da sa niekde nastavit “sila vibrovania” ? lebo sa mi zda, ze to “reve” jak svina na stole :) (5tka samozrejme)

    #334577
    karci
    Účastník (Participant)

    od ios6 si mozes vytvorit vlastne vibrovanie, ked das iba take jemne pulzovanie tak to hadam revat nebude :)))

    #334592
    JFK.
    Účastník (Participant)

    to vYbrovať s Y ste si mohli odpustiť :D
    -sairik, zdá sa ti že 5 vybruje ovela viac ako 4S? :D veď je tenší ešte lol

    #334597
    sairik
    Účastník (Participant)

    mam ho v tenkom obale a ked je na stole tak to je ako priamociara pila :-D a to je obal kozeny :-D

    ale to vlastne vibrovanie to vyriesilo, iba som jemne tukol po displeji a je to paraada :) dik

    #334600
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    JFK: opravuješ druhých chyby a ty si tiež napísal “vYbruje” :D

    #334617
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja si myslím, že to JFK napísal schválne :D Inak už ti prišiel ten iPhone JFK? :)

    #334648
    peeeto
    Účastník (Participant)

    dnes mi dorazil ip 64 black z orange objednavany cca pred 2dvomi tyzdnami cez eshop

    #334653
    illmatic105
    Účastník (Participant)

    Vcera vyberany Iphone 5 16Gb cierny na pausal cez telecom :)..nadmieru spokojny

    #334654
    sairik
    Účastník (Participant)

    vlastne vibrovanie som si sice na vsetky hlasenia nastavil, no problem je budik … tam vyberiem zvuk, a aj mi telefon vibruje mojim stylom no ked ho nastavim a pockam pokial zazvoni tak vibruje stale defaultne … a je to dost neprijemna pila na rano :( nejake riesenie ?

    #334763
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    sairik: Vstavat az poobede :) snad ti to vtedy nebude az tak vadit :)

    #335029
    McJobs
    Účastník (Participant)
    #335050
    Benne
    Účastník (Participant)

    Peterson, nieco tak neuveritelne som uz dlho nevidel, odhalenie storocia ! :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,121 až 1,140 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.