iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,061 až 1,080 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #333160
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    bawy pojdem to dnes vyskusat a poviem ti :) ja som uz od spustenia predaja bol asi 5x :D

    #333181
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    bawy: takze ano maju na predajni 1ks iPhone 5 16GB white ale uprednostnuju zakaznikov na pausal a maju zakazane predavat za plnu sumu :) cize nic nove som sa nedozvedel…

    #333197
    Benne
    Účastník (Participant)

    ja neviem, mne sa po tretej tvojej vete nechce uz dalej citat ani, pretoze to neviem rozlustit tie hatlaniny :D Bodky, ciarky, gramatika, boze, zachran ho :D

    #333198
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Tiez som to vzdal. Neviem to precitat.

    #333200
    sairik
    Účastník (Participant)

    riesme tu iphone 5 nie kraviny … inac cloveku staci spravne umiestnit prve a posledne pismeno v slove a stred moze byt kludne poprehadzovany a clovek si to domysli ani neviete ako :) raz na FB som niekde taky text cital poprehadzovany a vyso nakoniec ztoho to co pisem :)

    #333205
    enko
    Účastník (Participant)

    pocujte, myslite si ze ten pristup operatora telekom, ze nedovoluje kupit si telefon za cash, ale uprednostnuje pausal zakaznikov je pravne v poriadku ? neviem, mne to akosi zavana…ked raz maju platny cennik v ktorom stoji v cashi tel XY eur a na predajni ten telefon maju, tak mi ho predsa nemozu odmietnut predat..

    #333207
    sairik
    Účastník (Participant)

    welcome to Slovakia :-D

    #333212
    bawy
    Moderátor

    enko, taktiež sa mi to nezdá..

    #333361
    polino
    Účastník (Participant)

    Tkaže moja objednávka z apple.cz od 4.10 konečne hlási Příprava k odeslání, takže dúfam že tak vo štvrtok už bude doma najneskôr :)

    #333399
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil a o 2 tyzdne predal a presiel na galaxy note 2 ( pre mna neporovnatelne lepsie)

    #333427
    Cibike
    Účastník (Participant)

    .

    #333450
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Speto:Ze som taky smely v com podla teba je lepsi note 2 od iphonu 5?

    #333461
    bawy
    Moderátor

    vlastr: odpoveď by mohla byť jednoduchá a jednoslovná, v dostupnosti :D

    #333480
    enko
    Účastník (Participant)

    bawy: po predajnach v KE sa prejdu pracovnici SOI :) tak uz len dufam, ze budu mat stastie a natrafia na predajnu kde im odmietnu predat telefon v cash-i.

    #333482
    sairik
    Účastník (Participant)

    to trebalo dat soike aj podnet kludne :) nech na to pozru :)

    #333485
    NaKeRiNo
    Účastník (Participant)

    Len tak pre zaujimavost vcera som sa nudil tak som bol v Auparku v KE a obehol som vsetkych operatorov len s jednou otazkou ze kedy sa uz toho telefonu dockame….tu su odpovede : Orange- koniec novembra az Vianoce, T-com-zasoby su vraj vypredane, cakacka cca 2 tyzdne, O2- ta holka ma najviac pobavila, povedala ze tak 4 mesiace :D, Apple store- ze nemaju potuchy….tak aspon vidme ake ma kto informacie…strasne sluzby toto…je mi tu z toho na grc…

    #333487
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 NAKeRiNo – ja cakam uz mesiac a v Orange mi vcera povedali, ze absolutne netusia kedy by mohli prist dalsie kusy (prvu varku par kusov vraj rozobrali “VIP” zakaznici a aj oni niektori este cakaju. U O2 ma to neprekvapuje – nemaju stale v online shope v ponuke len iPhone 4? Opakuje sa to rok co rok (skor mam pocit, ze to je rok od roku horsie) zaujimalo by ma ci to ma svedomi Apple (ako vravia v Orange) alebo neschopnost samotnych operatorov…

    #333505
    vlastr
    Účastník (Participant)

    bawy: na dobre sa podla mna oplati pockat… :)

    #333508
    memorexxx
    Účastník (Participant)

    Ja mam 5ku white 32gb už dva týždne cez Orange e-shop, som bežný zákazník, žiaden VIP. Musím pravdu povedať, predtým som mal 4s a rozdiel tu je. Nielen vo výkone, designe, ale aj v hmotnosti. Na mňa je až príliš ľahký, nejako si newiem nato zvyknúť oproti 4s, stále musím kontrolovať, či ho mám vo vrecku, aj ten hliníkový zadok je dosť náchylný na nečistoty a škrabance…4S je preto podľa mňa nadčasový. Poriadne si zvážte teda, či vysolíte za 5ku toľké peniaze, tak ako ja…

    #333588
    polino
    Účastník (Participant)

    Tak už som aj ja šťastný majiteľ iPhone 5 black 32gb :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,061 až 1,080 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.