iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,021 až 1,040 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #332609
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    @all – zlava z pausalu sa da dohodnut, ale iba ak mate vyssie faktury/program. Kazdopadne, neradi to robia a zalezi to na konkretnej osobe ktora to schvaluje na zaklade analyzy vasich platieb (predajca pri priecinku / agent na linke o tom nerozhoduje)

    #332611
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    jan- uz tu pls nespamuj, uz sa opakujes stale dokola. A nauc sa pouzivat ciarky a cele vety.

    #332617
    polino
    Účastník (Participant)

    majdy: dobre, snáď to bude čo najskôr :D

    #332619
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    No, čo dodať. :-)

    #332632
    racoste
    Účastník (Participant)

    Objednával som ho 28.9. hneď ako to na apple store sprístupnili.
    Doručenie bolo uvedené 3-4 týždne 24.10. – 28.10.
    Presne 23.10. mi prišiel od Apple email že iPhone expedujú.
    A TNT mi ho včera doručil do práce :-)

    Takže:
    – polino 30.10. ho máš asi doma…
    – majdy prišlo to presne ako apple informoval

    #332637
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ďakujem racoste, tak dúfam, že nebudem výnimka :D :)

    #332688
    polino
    Účastník (Participant)

    racoste, tak to si ma potešil :)

    #332701
    tomcatt
    Účastník (Participant)

    @racoste
    Ako je to pls so zarukou pokial by som chcel kupit 5ku v Cechach v T-mobile resp. Vodafone?
    Je zaruka rok ci dva?
    A je mozne takto kupeny iPhone reklamovat v CCC Bratislava?

    #332704
    majdy
    Účastník (Participant)

    Samozrejme, že záruka je u nás aj v česku 2. roky aj keby neviem čo sa dialo zo zákona. Môžeš myslím reklamovať, keďže je to autorizovaný apple servis a racoste ho kúpil cez oficiálny store, čiže nebral ho cez T-mobile alebo Vodafone, inak je to tak isto ako u nás, snáď len s tým rozdielom, že tam neni až taký problém ho zohnať ako tu, respektíve nebol.

    #332736
    basman
    Účastník (Participant)

    co keby sme si kupili toto..http://www.mojandroid.sk/android-telefony/goophone-i5-napodobenina-iphone-5-s-androidom uz som asi vzdal to cakanie v Pomaranci od 28.09.

    #332777
    miro r
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Pridám svoj príspevok do tohoto “päťkového šialenstva”. Všetci čo chcete 5ku a ste už z toho na nervy že sa nedá zohnať, videli ste ju vôbec na živo alebo držali v ruke ? No je dnes áno, čiernu v O2 predajni v O2 Aréne v Prahe. Ostal som tak sklamaný že sa s tým chcem podeliť. Telefón na mňa pôsobil ako plastová hračka, je moc tenký a moc ľahký. Fakt, ako lacná plastová hračka. Ten pocit keď držím svoj 4S sa nedá porovnať. To mám v ruke telefón. Takže som rád že som si ho nekúpil a samozrejme si 5ku ani nekúpim.
    To je môj subjektívny názor, takže rozhorčené anti reakcie si nechajte prosím pre seba.

    #332782
    petto16
    Účastník (Participant)

    Ja som ho dnes kupil, biely 16 gb aj ked som chcel cierny.
    PS Predam
    Je perfekty, siri je vyborna, trocha zlepsi vyslovnost :))

    #332792
    bawy
    Moderátor

    miro r: tiež pridám svoj názor, mám 4s, a 5 je dokonalý designersky skvost, na fotkách sa mi nepáčil, no naživo v ruke je to konečne dokonalý mobil, konečne ma ideálnu váhu a hrúbku..až budem raz veľký tak si taký kúpim :-)

    #332797
    racoste
    Účastník (Participant)

    tomcatt => pri kúpe v T-mob či Vodaf máš naozaj záruku 2 roky.

    iPhone som síce kupoval v CZ, ale distribútor je myslím v Írsku kde je ročná garantovaná záručná doba. Takže ja mám záruku len jeden rok.
    Neriešim to ale vôbec, keďže iPhone mením zhruba každý rok a potom ho zvyčajne darujem sestre :-)
    …a zatiaľ všetky iPhoney fungovali bezchybne do furt :-)
    Cena bola za 32 gb model “len” 18990 CZK, čo je 760 EUR cash, čo bol ďalší faktor prečo kupovať cez store. (Kontrakt našťastie v CZ nerieším, keďže mám unlimited od zamestnávateľa, čím ušetrím majetok za faktúry)
    Čo sa týka reklamácie, apple má na stránkach postup, ale neštudoval som ho a ani nebudem kým to nebudem potrebovať :-)

    #332821
    denton
    Účastník (Participant)

    Orange ma na eshope dostupny biely a cierny iPhone 5 64GB. Objednal som si biely :-).

    #332835
    mac_rookie
    Účastník (Participant)

    denton: aj ja som dnes pozeral na stranku Orange ci dobre vidim :) Bohuzial som medzi casom objednal cierny 16 GB na predajni a cakam a cakam a cakam … :/

    #332843
    denton
    Účastník (Participant)

    inak este zmenili datove baliky, ku Premium baliku (5GB) dostanete zadarmo Orange TV a Orange kniznicu, kazdy ma po 1GB a po prekroceni dat sa vdaka Orange TV spomali rychlost na 128kbps miesto klasickych 16kbps. Takze dokopy by ste mali mat 7GB, co je velmi dobra ponuka. Orange TV a kniznica su samostatne (pri aktivacii nizsich datovych balikov) po 2€.

    #332844
    re88ne
    Účastník (Participant)

    ak to takto bude ist dalej tak dalsi iPhone moze vyzerat aj takto :D

    http://imageshack.us/photo/my-images/94/picturexv.jpg/

    #332858
    Rob
    Účastník (Participant)

    nema niekto spravy ci nedostali aj do telekomu 32GB cierne verzie? dakujem

    #332880
    Marián Černák
    Účastník (Participant)

    Dneska sa dá už objednať v orange 64gb.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,021 až 1,040 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.