iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,001 až 1,020 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #332347
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Nie cena na akykolvek pausal Happy je 18€

    #332357
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Janko, zacinas byt svojim vychvalovanim otravny. Plus, skus nabuduce napisat vsetko co chces do jednej spravy. Ak Ta napadne nieco co chces dopisat, existuje funkcia ‘upravit’ prispevok.

    #332363
    ruidos
    Účastník (Participant)

    @Hurfo : no ja ho mam za 13€ mesacne

    #332384
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Ruidos: A dostal si aj zlavu na pausal?

    #332388
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    vcera vecer som bol v poluse a slecna bez toho aby dvihla oci od monitora a aspon odzdravila mi len odvetila “vypredane,2-3 tyzdne,treba sa chodit pytat”

    pretoze nemam co ine robit ako chodit po pobockach den co den ci nahodou nemaju,kedze infolinky nedokazu na tuto otazku vobec odpovedat.

    #332389
    Benne
    Účastník (Participant)

    Zakaznicky servis na urovni doby kamennej…

    #332395
    sairik
    Účastník (Participant)

    ale povedzme si pravdu, vas by to neotravovalo ked by sa kazdy mal pytat iba na to iste ? :)

    proste pokial nemate znameho, tak cakate :) mozte byt v poradovniku, tie sa preskakuju jedna radost :-D

    #332397
    Benne
    Účastník (Participant)

    sairik, na to tam su ne ? Co zakaznici sa pytaju stale na nieco ine ? Zmena programov, lepsi pausal, furt to iste… A ked si chce niekto kupit tel za 300E+, tak by som cakal pristup hodny tej ceny… Aj ked ja cakam taky pristup aj keby som si kupoval Aligator, ale toho sa tu asi nedozijem uz. V zahranici to je bezna vec, tu bohuzial nieje a dlho nebude.

    #332417
    NaKeRiNo
    Účastník (Participant)

    Po napisani mailu do orange som sa dnes dozil telefonatu z centraly v BA..nova varka by mala dojst zaciatkom novembra, ale ani tu vsak nemaju potvrdenu.Takze len cakat mi slecna odporucila…tak som jej podakoval za super radu, aj za to, ze uz druhy mesiac idem platit pausal k telefonu ktory nemam :D A mi povedala, ze mal som si objednat telefon z ich webu a nie na pobocke, lebo ked si ho objednate z webu, tak objednavka ide priamo do centralneho skladu a ked tam ten mobil maju, tak ho okamzite posielaju kurierom domov. Tak za to som jej druhy krat pekne podakoval, ze ked som ho objednaval na pobocke, tak ma na to nikto neupozornil ze tak by som sa k nemu mohol dostat skor…co uz…nas zakaznik nas pan :-)…tym sa asi uz davno nikto neriadi…

    #332418
    ruidos
    Účastník (Participant)

    @Hurfo. Nie. Pausal je hapy M

    #332477
    ruidos
    Účastník (Participant)

    mas pausal 7 za 28 eciek ?

    #332499
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Ked citam niektore prispevky fakt nechapem. Co je na tom tazke pochopit, ze Apple jednoducho iPhone nedodava. Vsetci to dobre viete a aj tak budete nadavat na operatorov alebo predajcov. Co ti maju na zakaznickej linke alebo predajni povedat? Telefony nie su v celej Europe a ak nejake pridu (par kusov), su hneď distribuovane do corporatneho segmentu. Priorita su firmy a az potom my ostatni. To je pochopitelne…Takze chce to len trpezlivost, nic ine nepomoze…

    #332508
    sairik
    Účastník (Participant)

    jak tak citam homolove prispevky, tak sa chytam za hlavu … ja mam 2 iphony a mozem ich mat kolko chcem … a idem si po dalsie … a podla seba 7 mozem mat za 28 eur ….

    boooze ludia nezerte mu to :-D niekde doma sa na vas ujebava, jak mu to bastite aj s navnadou :-D

    #332512
    ruidos
    Účastník (Participant)

    no neviem. ved ak si tda taky borec tak tu povedz ako sa da zobrat podla seba 7 za 28eciek.
    podla mna trepes

    #332566
    peterivanic
    Účastník (Participant)

    22.10. vecer mi bolo povedane, ze Orange caka 23.10. cca 450ks 16GB Black. 24.10. mi bolo povedane inym pracovnikom na zaklade info z centralneho skladu, ze telefony dostali (neviem aky pocet nakoniec) ale ze vsetky vratili, lebo boli chybne….16GB maju teraz chodit priebezne a 32GB vraj az december….

    #332568
    zitta66
    Účastník (Participant)

    …a nakoniec zistili ze objednali klony z Číny za 5korun..:-)))

    #332581
    racoste
    Účastník (Participant)

    Pochválim sa aj ja:
    Biely iPhone 32gb objednaný cez apple store cz, včera doručený :-)
    – krásny, tenký a strašne ľahký až nechápem
    – na vyššiu obrazovku sa straaaašne rýchlo zvyká (keď chytím starý iP4 tak mi príde dosť scucnutý)
    – neviem si akurát zvyknúť na tlačitka klávesnice po krajoch, nejako ťažšie reagujú (opisovalo sa tu už)

    PS: žijem v Prahe, preto Apple Store cz. Len tak mimochodom, iP5 je v Prahe dostupný v T-mob aj Vodaf, tak nechápem, prečo je na SK problém…

    #332596
    majdy
    Účastník (Participant)

    racoste:

    Ja som tiež objednával z Apple Online Store CZ a mám na teba teda dve otázky.
    Kedy si ho objednával?
    A prišlo ti to vo vopred vypočítaných dňoch applom, po uhradení faktúry (kedy odhadoval apple doručenie)? :)

    #332598
    polino
    Účastník (Participant)

    racoste:

    Odkedy si mal doručovaciu lehotu? Ja bývam v Brne, tak som si to tiež objednal cez apple.cz a už 30.10. mi začína ten termín, kedy by mal dojsť, tak som zvedavý kedyto asi mám očakávať :)

    #332602
    majdy
    Účastník (Participant)

    polino: mne až 5.-9.11. tak potom daj vedieť kedy ti došiel :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1,001 až 1,020 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.