iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 981 až 1,000 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #331974
    ado4444
    Účastník (Participant)

    nie je to síce postreh ani skúsenosť, ale týka sa to aj iphonu 5, našiel som takúto stránku : http://www.iphone-usa.sk/, myslíte si že je to fake ?, prípadne má niekto skúsenosť ?, neskočil by to niekto z BA preveriť ? :)))

    #331979
    Hofo
    Účastník (Participant)

    Má niekto problém so signálom?(padajú hovory, nedostupnosť..) Po troch dňoch to už bolo na nevydržanie tak som sa musel vrátil naspäť ku 4s.

    #331987
    funky217
    Účastník (Participant)

    vie mie niekto poradit kde sa da zohnat iphone 5 v bratislave? lebo vsade kde som bol mi bolo povedane ze nieje a ze ani tak skoro nebude… mam zaujem o 32gb bielu verziu… ma niekto skusenosti s kupov? dakujem

    #331994
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Pribaluje apple nalepky jablcka aj k iphonu 5 alebo sa na tu tradiciu uz vykaslali ?

    #332001
    manimam
    Účastník (Participant)

    macblogger – ano, nalepky su aj v baleni Iphone 5.

    Hofo – ja som taketo nic nepostrehol, mam Iphone 5 pat dni.

    #332010
    howoarang
    Účastník (Participant)

    s hovormi nemam problem, skor sa mi zda, ze display resp. dotykove ovladanie nejde dobre ako na 4 ci 4S. Niekedy musim tuknut viac krat na to iste miesto, aby sa akcia vykonala.

    #332012
    mynick
    Účastník (Participant)

    @ado4444

    tvoja otázka tu padla už niekoľkokrát! Buď si pozri pár “listov” dozadu alebo použi vyhľadávanie!

    btw, okrem Číny a stránky kt. si sem dal nikde taký lacný iPhone nenájdeš..

    #332032
    Hofo
    Účastník (Participant)

    No mne každy hovor spadne minimálne 3x a telefonovať musím chodiť von lebo v budove nemám žiadny signál :D

    #332045
    Speto
    Účastník (Participant)

    Moja “päťka” tiež nema vobec problem s hovormi…

    #332099
    monicqa
    Účastník (Participant)

    Veľa ľudí sa ma pýta na môj nový iPhone 5 – kde sa mi ho podarilo kúpiť, ako som s ním spokojná a pod. Zhrnula som to na blogu:

    iPhone 5 je doma (prvé dojmy)

    #332102
    mynick
    Účastník (Participant)

    “Ouuu Twooo” zaradilo do predaja iPhone5

    #332166
    manimam
    Účastník (Participant)

    monicqa pekne napisane aj pekne foto… :-)

    #332206
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Tak opisem vam aj ja ako som si objednaval:
    Vo stvrtok rano 27.sep. som sa prihlasil cez Orange.ch login na moj ucet,zvolil som si kapacitu a farbu iPhone 5,poobede ten isty den som dostal SMS ze moja objednavka bola odoslana postou a v piatok rano 28.sep. o 10.00 mi zazvonil pri dverach postar a dal mi balicek do ruky.

    #332215
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Tak opisem vam aj ja ako som si objednaval:
    V piatok rano 28.sep. som sa prihlasil cez Orange.sk login na moj ucet,zvolil som si kapacitu a farbu iPhone 5,poobede ten isty den som nedostal ziadnu SMS, ze moja objednavka bola odoslana, a prakticky doteraz o sa s tym nic nerobi, je to v stave “pripravene na odoslanie”, pricom ako vsetci vieme, ip5 je na slovensku “dlhodobo nedostupny”.. milujem tuto krajinu

    #332223
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Moja skusenost s iP5 je iba jedina, a to na predajni v Telekome.
    Prijemny fonik, lahky, tenky…Rad by som ho vsak videl live aj v bielom.

    Zatial mi sluzi dobre moj biely 4S, avsak casom snad pouvazujem aj nad upgradom…

    Ostatnym pevne nervy pri nakupe :-)

    #332272
    NaKeRiNo
    Účastník (Participant)

    Moja skusenosť.. iphone5..ORANGE-KE….objednany pred viac ako 3 tyzdnami, napisany som v poradovniku ako 7 v poradi-vraj…do dnes sa mi nikto neozval, som z toho na nervy, chodim do orangeu ako na klavir a stale ma poslu prec s lacnou odpovedou ze nemaju potuchy kedy pride…uz ani neviem ci ho chcem… :-/

    #332286
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja som prvý v poradovníku a čakám a čakám (od 28.09 :D) už to není ani vtipné, že v tom Orange nič nevedia.

    #332312
    ruidos
    Účastník (Participant)

    je tu niekto kto objednal ten vecer cez web na telekom iphone 5 ?

    #332344
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    ruidos: Ja som v ten vecer objednal pausal aj telefon a samozrejme ako vsetci ostatny som bol odbity ze smola ale parada sa nekona. Bol som v telekome vyvolavala ked som si to rozmyslel ze ho nechcem tak zavolali ze mam pripraveny na predajni a kedy pridem pon. :-D

    #332346
    ruidos
    Účastník (Participant)

    takze aj tebe ho dali ? mne tiez ze nie,nie a nakonec mam ho pripraveny. na aky pausal si ho bral ? dali ti o za tch 13e? mesacne ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 981 až 1,000 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.