iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 961 až 980 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #331690
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @ Speto: 686,90 Eur za 16GB Black iPhone5 nový zabaleny neblokovany so 2 rocnou zarukou. Dohodneme sa?

    #331694
    magero
    Účastník (Participant)

    Ja kcem brat na pausalalulululu, nemozem si dovolit vyrazit 700e nasupu :)

    #331708
    Speto
    Účastník (Participant)

    Mam znameho on ma biely 16gb z telekomu kupeny 17.10 ale odbaleny aj ho vyskusal ale ostal pri jeho galaxy S3…chcel ho predat za 690e aspon tak ak by ste chceli niekto mozem to skusit dohodnut

    #331710
    ruidos
    Účastník (Participant)

    neskutocne ceny v anglicku na pausal s nasimi. to je sila ako u nas operatori kradnu

    http://store.three.co.uk/view/product/ql_catalog/threecatdevice/2505;jsessionid=748A6AF6AB8FE7C86BCF26ECC963BB12

    #331752
    MooDy
    Účastník (Participant)

    Je niekde momentalne moznost kupit akykolvek 32gb model bez pausalu?

    #331761
    petto16
    Účastník (Participant)

    hmm nakolko mne nepredali este ani na pausal od 28.09 tak predpokladam ze asi bude trocha mensi problem to zohnat :)

    #331762
    karci
    Účastník (Participant)

    Speto: no ja neviem, ale bral by som ten jeho biely… Len by som musel najst zaujemcu na moj black 16gb, predat a zobrat biely od znameho. Ak by niekto chcel, call me maybe :)))) ->> edokumenty@mail.com

    #331776
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Ak nejaky dobrak ma uplne novu ciernu 16tku z telekomu s nepouzitym prislusenstvom
    a zarucakom, a vymenil by ju za vcera kupenu bielu 16tku, bolo by to fine. Zarucak plus vsetko prislusenstvo samozrejmost. Ten vyssie spred mesiaca nechcem, idealne vybraty v tychto dnoch (vcera). Miskosvk@gmail.com

    #331777
    Speto
    Účastník (Participant)

    No tak ak predas kludne napis matejspetko@gmail.com …ak ho bude mat este dohodneme sa

    #331783
    macblogger
    Účastník (Participant)

    btw apple pribaluje stale tie 2ks nalepiek jablcka ?

    #331785
    karci
    Účastník (Participant)

    Miskosvk: ok, ale ak by si predsa len zvazil, tak daj vediet, neni na nom absolutne ani mikrovada. Noseny v kozenom puzdre od zaciatku… Mozme sa pobavit aj o doplatku.

    #331803
    Martin1982
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    pridam moju skusenost. Kupoval som si v Prahe pred cca 3 tyzdnami vo Vodafone iPhone 5. Po otvoreni som zistil ze ma v oblasti napajania na nabijacku odlupnute s eloxu a na zadnej hornej hrane ma skrabanec ktory bol vo farbe eloxu, cize usudzujem ze ten skrabanec sa stal pri vyrobe este pred striekanim..
    Ked som kontaktoval apple store cz , bolo mi povedane aby som to reklamoval u dodavatela (Vodafone) na predajni som vsak nepochodil s odovodnenim, ze mi predsa nemoze otvarat 5 krabic s iPhonom 5 a ja by som si vybral..
    Zvlastna odpoved nemylite??..iPhone som predal, a teraz premyslam ci si kupim biely, pripadne ci vobec budem teraz a nie az tak o 2-3 mesiace ked budu ine varky..Cital som na zahranicnych forach, ze si foxcomm tento problem uvedomuje a ucini v skorej dobe opatrenia..

    M.

    #331819
    sairik
    Účastník (Participant)

    presne tak, cital som, ze foxcon sa to uci vyrabat :-D takze hold prve varky :) ja sa zatial neponahlam :) ked som vyrzal mesiac, mesiac este vydrzim :)

    #331864
    vlastr
    Účastník (Participant)

    Miskosvk: mozem vediet dovod zmeny z bielej na ciernu? Mam totiz zaujem si biely zadovazit… Odkial ste ze by som pripadne bral cierny ak by sapostastiloa vymenili by sme si ich… Ja som z Trencina

    #331867
    sairik
    Účastník (Participant)

    cierny proste teraz vysiel, vyzera masakralne, ten stieborny ram pri terajsej ciernej 4S proste neladi :)
    o odreniny sa nebojte, telfon y musel ozaj fest spadnut, a pokial sa viete starat o elektroniku (nie nadarmo sa hovori, ku elektronike ako ku zene :) ) takze si myslim ze to bude v pohode :)

    ja som sa rozhodol pre cierny urcite :)

    #331874
    zitta66
    Účastník (Participant)

    jak pise sairik,za tri tyzdne pouzivania ani skrabanec,bezne som ho nosil po vreckach s klucami,mincami,atd..
    ked bola davka v krcme som pred kamosomi samsungacmi skrabal po skle a hliniku s klucami a nic..
    je ovela odolnejsi ako tie stare modely..

    #331885
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes kupil 16gb biely v Trnave na pesej. Vedla jednoty mi tie 15rocne dolezito sa tvariace dievcata iba oznamili, ze su iba na rezervaciu. Na pesej mi nastastie predali posledny kus co mali, takze som im vdacny :) Telefon je fajn, ale mimo z neho urcite nie som. Ak by mi neskoncila viazanost, urcite by som don nesiel, ostal by som pri 4S alebo kludne asi aj pri 4.

    #331903
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Yo – suhlas. Pre tych co maju 4s sa nic nove nekona. Ziadny dovod byt mimo, alebo co. Je to len zbytocna hysteria chcet nieco “nove” ktora vznikla len preto, ze sa dodava ‘naschval’ malo kusov – pre zvysenie chtivosti od zakaznikov.Jedine co je prijemne je vaha, ale zase si treba zvykat na vysku. Tiez som vymenil 4s len kvoli skonceniu viazanosti a potrebe vyssieho pausalu. Pruser je zatial len to, ze ziadny z kablov adapterov, nabijaciek, co mam nepasuje…no nic…:) Nechapem sialencov co si to kupia za 700+ euro…

    #331914
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    To miskosvk a Yo…: presne ako pisete, mam 4S s NFC iCarte od TB a staci mi, ked bude o rok iPhone 5S s NFC, tak kupim, dovtedy vychytaju muchy terajsieho iPhone 5 a vylepsia mapy.

    #331919
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    vlastr: jediny dovod je, ze som mal doteraz vzdy cierny a preferujem tuto farbu. Biely je tiez pekny ale je taky extravagantnejsi a mam pocit ze biely vyzera viac ‘bakelitovo’ :)ako cierny. Ak budete mat chut a stastie , mozte sa mi ozvat na mail :) Bratislava

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 961 až 980 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.