iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 921 až 940 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #331439
    Lamah
    Účastník (Participant)

    iFiko: tak dnes v predajni Lamac v tescu nemali nic, ani nikdy iPhone 5 nevideli. Cize su 2 moznosti. Bud klames ty, alebo klamu oni a nechcu to predat.

    #331440
    Lamah
    Účastník (Participant)

    @howoarang: urcite ti ho predali bez viazanosti? pokial viem tak aj v CZ je ich endostatok, nechce sa mi verit ze by to tam mali len tak na sklade

    #331447
    iFiko
    Účastník (Participant)

    @Lamah: povedal mi to typek s ktorym som volal ze maju 2ks biele, kapacitu som sa nepytal

    #331449
    michaal
    Účastník (Participant)

    Mne povedali v telekom v poluse, ze ho budu mat az o dva tyzdne, a ci biely alebo cierny nevedia..mm

    #331450
    Lamah
    Účastník (Participant)

    @iFiko: vravim, ten clovek v lamaci mi povedal ze ho tam este nikdy nemali a ani nemaju.

    #331459
    iFiko
    Účastník (Participant)

    @Lamah: neviem ci sa mam smiat alebo plakat :D

    #331462
    magero
    Účastník (Participant)

    hahahhahahahahah, ja sa tomu uz smejem dva tyzdne :))))

    #331468
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @Lamah: mam ho za full cenu, 16.999,-CZK. Ak chces, poslem ti mailom pokladnicny blok.

    Orezal som si micro SIMKU z SK telekomu a taktiez som zostrihal aj velku simku z SK O2, obe funguju :)

    to je navod:
    http://www.technobuffalo.com/companies/apple/iphone/printable-guide-for-cutting-microsim-to-nano-sim-for-iphone-5/

    #331469
    Lamah
    Účastník (Participant)

    howoarang: pokojne, moj mail je lamahh@gmail.com ;) ocakavam ten blok z CZ konkretne Hodonina, nejako sa to tu totiz mnozi kadejakymi “zarucenymi” informaciami o dostupnosti resp nedostupnosti ;)

    Da sa to tej predajne aj nejako dovolat a zistit si dostupnost?

    #331470
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ja cakam na telefon z orange uz 2 tyzdne ale nemal som nervy tak som dnes jeden kus kupil za 640e biely od jedneho pana co ho vybral v telekome, telefon pekny ale ze by ma nejak ohromil nemozem povedat

    #331476
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @Lamah: mas to poslane na mail, adresa je na peciatke.

    #331488
    s.janicsekova
    Účastník (Participant)

    Ahojte sa som dnes kupila biely 16gb iPhone 5v telekome v Auparku!!!! A zajtra si idem po 32gb cierny iPhone 5 tiez do telekomu Aupark!

    #331497
    McJobs
    Účastník (Participant)

    k radosti stači malo :)

    #331503
    El_Diablo
    Účastník (Participant)

    janicsekova: A v piatok si chod do AT&T Medzilaborce po ruzovy 64gb

    Inak mam 5ku (16gb black orange) treti den ale ze by som nejak strasne ujukal od radosti. No neviem. 4S som mal sice kratko, ale bol to kus telefonu, takto mam strach ze ked mi padne tak je naveky po nom. Rozdiel v rychlosti nebadam nejak extremny, a neviem ovladat cely displej jednym palcom, musim zosuchnut telefon po dlani a to nemam male prsty, teda pravy palec. Earpody su paradne

    #331505
    s.janicsekova
    Účastník (Participant)

    Ja som mala naposledy 3gs takze si myslim, ze je velky rozdiel prejst z iPhone 3 na iPhone 5!!!
    Bola som snim spokojna az pokym mi nespadol do zachoda, dala som si ho opravit v Apple servise a uz rok mi funguje, medzitym muzovi spadol dva krat do polievky(kuchar) a stale ide!!! Neviem ci zneho nespravili vodotesny. :-)
    Takze som nadmieru spokojna. Tesim sa na 5 a uz inu znacku telefonu ani nechcem. A mimochodom ruzovu farbu nemam moc rada. :-))

    #331508
    basman
    Účastník (Participant)

    @s.janicsekova..ty si z nas robis trosku srandu,ze?

    #331509
    zlatkoapetka
    Účastník (Participant)

    s.janicsekova:brala si iP5 na pausal ci za full cenu?

    #331512
    s.janicsekova
    Účastník (Participant)

    Mam ho na pausal…happy m…

    a nie nerobim si srandu. Kupili sme dva v januari 2010 o rok v maji sa mi utopil v zachode potom mi pol roka lezal v supliku a na zimu sme ho dali opravit(medzitym muz rozbil ten svoj lebo mal nervy ze mu raz nesla siet)!!!A od vtedy si zaplaval dvakrat v polievke a dodnes ide. A od zajtra to uz bude len hracka pre nasu dceru (zboznuje Talking Teddy), ked budeme mat obidvaja 5-ky!!!!!

    Hura!:-)

    #331521
    Benne
    Účastník (Participant)

    z takychto hura prispevkov mam ja osobne husiu kozu :) Je to len vec, dnes je bohuzial doba, kedy sa miluju veci a pouzivaju ludia…
    Netreba to tak prezivat ;) Ale vela stastnych chvil s novou vecou ;)

    #331542
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Pri tejto siahodlhej debate : “Dostupnost petky T-mobile vs Orange” by som chcel vypichnut mega kvalitu displeja a celkovo materialov kedze moj pristroj letel o betonovu podlahu takou silou,ze som nevedel ci ratovat telefon,ci potrhane vezy v ramene a po odraze od zeme sa po tom betone suchal este asi 20m no na moje prekvapenie ostalo sklo bez jedneho skrabanceka,hlinik samozrejme na maderu,no pristroj funguje paradne dalej.

    https://picasaweb.google.com/109791045815170436029/IPhone5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 921 až 940 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.