iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 901 až 920 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #331341
    Remm1
    Účastník (Participant)

    To som fakt jediny ktory prisiel do predajne tmobilu ako zakaznik orange vyskusat vystavenu 5ku a na otazku “mate iphone 5 ” prisla pockajte pozriem to Ano mame 16ks v BA v centralnom sklade podte pozreme pausal a kurier vam ho dovezie :D:D smejem sa

    #331343
    magero
    Účastník (Participant)

    hej, asi si jediny :)

    #331346
    manimam
    Účastník (Participant)

    @Rob – pisal som cez stranku Telekomu ze mam zaujem pokracovat a za akych podmienok, obratom mi zavolali, povedali ze mozem pokracovat v tom, co som pozadoval a ze je jedno, ci to uzavriem cez telefon alebo na predajni. az potom som isiel do tej predajne Telekomu a tam som vybavil Iphone 5

    #331369
    Rob
    Účastník (Participant)

    @manimam: dakujem za tvoje informacie, mne dnes povedali z retencneho ze to nieje mozne, a poznacila si ze mi zavola ked budu nejake vianocne akcie ci ma neosovia. zaujimave. 2 roky spat mi tuto ponuku ponukol telekom sam teda telefon za zvyhodnenu cenu + 50% zlava na pausal. co by si doporucil zavolat im este raz?

    #331392
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Dnes na Poluse iPhone 5 neprisli…

    #331396
    magero
    Účastník (Participant)

    @koNa19

    A co ti povedali, ze kedy bude?

    #331399
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Nevedia vobec… Jednoduche je, ze pockame az na 26.oktobra, a uz budu na sklade. Dufam…

    #331400
    magero
    Účastník (Participant)

    otras toto uz.

    #331401
    magero
    Účastník (Participant)

    Jak za komancov na banany :) pizdec!

    #331411
    karci
    Účastník (Participant)

    Fakt ako za komancov. Ale v dnesnej dobe je rarita s niecim takym sa stretnut, pretoze vsetkeho je prebytok a vyrobcovia maju skor problem nieco predat ako nieco problem vyrobit, pretoze je neskutocny dopyt…

    #331412
    enko
    Účastník (Participant)

    Rob and all:

    ahojte, takze od kamarata (managera T-centra v KE) mam informaciu, ze retencna linka uz 50% zlavy nedava a ani sa neplanuje zeby davala s telefonom. upresnim:
    telekom retencna linka uz ponuka len tieto moznosti:
    1, 50% zlava z pausalu ( bez moznosti vybrat dotovany telefon )
    2, 30% zlava z pausalu ( s moznostou vybrat dotovany telefon )
    3, novy happy XL pausal stoji v telekome cca 45 € ak na nich pritlacite, daju vam ho za 35 €, tak ako ma orange ten najvyssi program. inac z programov happy sa zlavy neposkytuju a ani neplanuju. ide totiz o to, ze ludia sa nejak poblaznili a vyberaju tie happy pausaly, vela predajni telekomu totiz plnia predajne plany na 150-180% na mesacnej baze. je to az natolko dobre, ze si dovolili k pausalom happy zdvihnut ceny telefonov – tu cast telefonov, kt. si akoby splacate kazdy mesiac popri poplatku za samotny pausal/sluzbu. komu sa chce, skuste si porovnat ceny starsich cennikov a aktualneho, u beznych low-end telefonov, ktore mali poplatok 1-2 € mesacne, sa zdvihla cena na 4-5 €.

    ako sa vsade hovori..dobre uz bolo :)

    #331413
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    Otázka: mal by niekto záujem o iPhone 5 32 GB White? Budúci víkend si idem jeden taký kúpiť do UK (ak sa mi to podarí) a mohol by som taký jeden doniesť pre niekoho ďalšieho až by bol záujem. Alebo chcete čakať kým ich O a T na jar začnú ponúkať? Mňa už to čakanie (od júna) prestalo baviť a idem si radšej preň ho osobne.

    #331416
    iFiko
    Účastník (Participant)

    ak ma niekto zaujem o biely iPhone 5 tak v tescu lamac maju 2ks, prave som s nimi dotelefonoval. ja mam, bohuzial, zaujem o cierny

    #331417
    Lamah
    Účastník (Participant)

    @iFiko,

    myslim ze po tomto prispevku ich uz nemaju :) anyway, nejaky kontakt na ich predajnu?

    #331425
    iFiko
    Účastník (Participant)

    vsade maju len biele iphony, no je toto fer? zase diskriminacia… :D

    #331426
    Lamah
    Účastník (Participant)

    @iFiko,

    myslim ze vsade nemaju ziadne iPhony :D naozaj tych par kusov co tu je v ponuke – mozeme byt len radi :D

    #331430
    manimam
    Účastník (Participant)

    @Rob – tazko povedat co este spravit. este ku tomu aj info od uzivatela enko, tak neviem. aj ked mne tu zlavu, ako som uz spomenul vyssie, dali. tak som bol rad. ale myslim ze aj 30% spolu s telefonom je fajn.

    btw v Telekome v Trencine, dnes dostali par kusov Iphone 5 16GB black, ked som tam bol tak akurat som to tam zapocul. a ze mozno budu koncom tyzdna dalsie kusy.

    #331431
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Tak po 2 tyzdnoch behania po predajniach telekomu a orangeu (sem tam i na O2 som bol staveny pre istotu) som nakoniec zasiel do CR, do Hodonina, kedze byvam kusok. V T-mobile, som ihned kupil za full cenu 16GB Black, mali tam aj viac kusov a bola to len mala predajna. Telefon mam teda uz doma, zatial bez problemov. Len som este neskusal volat, nakolko som v O2 a este nemaju nano simky. Cesky T-mobile neblokuje telefony. 32GB/64GB mali len na objednavku. U Vodafone som sa tiez pytal, tam maju len na objednavku len 16 a 64GB verzie.

    #331435
    Rob
    Účastník (Participant)

    @enko:
    mne povedala pracovnicka z retencneho telekomu ze ani 30% ani ziadnu nizsiu zlavu poskytnut nemoze, sam som sa na to spytal ci je mozna, dala dve moznosti 1. 50% zlava na pausal bez telefonu, alebo 2. telefon za akciovu cenu bez zlavy na pausal, aj ked som skusilci je mozna nizsia zlava odpoved bola nie a este mi ponukla ze sa mi ozve az bude nejaka vianocna akcia, ale to myslim ze nebude ziadna zaujimava ponuka.
    enko vies nejaku radu ako sa dostat cez tvojho kamarata aspon k tej 30% zlave na pausal prosim a telefonu za akciovu cenu?

    #331438
    iFiko
    Účastník (Participant)

    ja som dnes volal s retencnym (telekom) a nedali mi nic… sice mam 2 mesiace pred koncom viazanosti ale chcel som predlzovat skor kvoli iphonu. neviem ci by dali nejaku zlavu keby som pockal do konca viazanosti

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 901 až 920 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.