iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 881 až 900 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #331218
    Rob
    Účastník (Participant)

    aj niekto dostal od telekomu pri kupe iphone 5 na pausal nejake zvyhodnenie na pausal? ja som bral 2 roky spat na firmu a dostal som iphone za akciovu cenu + 50% zlavu na pausal, dnes som volal na linku zakaznikov a bolo mi povedane ze uz taketo zlavy neposkytuju, na vyber som dostal zlavu 50% bez telefonu, alebo bez zlavy a zvyhodneny telefon.
    ako ste dopadli vy?

    #331247
    adamll
    Účastník (Participant)

    podarilo sa niekomu kupit iPhone 5 v Orange za posledny tyzden?? neviete dake info kedy pridu do Orange black 16GB?

    #331250
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ani orange presne nevie, nemaju potvrdeny datum…Predpoklada sa ze koncom tohto mesiaca maju prist dalsie kusy (ale nieje to potvrdene)…Inak orange vypredal Ip 5 v prvy den predaja

    #331251
    wanted+
    Účastník (Participant)

    to Remm1 akurat mi prisiel kurierom iphone 5 black 32 gb ….idem rozbalovat:-D

    #331256
    midlet
    Účastník (Participant)

    Cize vcera si ho objednal a dnes prisiel? To je celkom fajn. Nuz to som v ocakavani aj ja, som bol vcera okolo 11tej v Avione, tak snad do zajtra bude.

    #331262
    wanted+
    Účastník (Participant)

    objednal som ho v nedelu naobed

    #331275
    Lamah
    Účastník (Participant)

    No volal som do Telekomu prave a v celej Ba dostupnost na predajniach nulova, o nejakom centralnom sklade ani pocut, nevedia zistit. Objednanie cez eshop alebo kuriera nemozne, len v predajniach. Odkial cerpate tieto informacie ? To uz aby clovek chodil kazdy den do predajne a zistoval ci ho nahodou nedostali…

    #331276
    midlet
    Účastník (Participant)

    Ja cerpam z tejto temy :-)

    #331277
    magero
    Účastník (Participant)

    @Lamah

    Som na tom uplne rovnako, to aby sme ako debili kazdy den chodili ci nemaju ten spiceny ufon

    #331278
    Remm1
    Účastník (Participant)

    Sprav si cestu do ZA v OC Mirage chod do Tmobile alebo tam zavolaj v Piatok tvrdil ze ma na sklade 16ks a v nedelu uz 30ks. Ja by som ho uz mal tiez len tmobile nema pre mna pausal, a ako mi bolo povedane ani mi ho nespravia :)

    #331280
    Lamah
    Účastník (Participant)

    @Remm1,

    problem je ze ja by som to na pausal nebral ale rovno cash bez programu. Moc nechu tie iPhony predavat takto, pausalovi zakaznici su uprednostneni. A ktovie, mozno aj maju nejake na sklade ale ked im vola niekto kto nechce predlzit program alebo sa zaviazat za aspon 30 eur mesacne tak nie je moc pre nich zaujimavy.

    #331282
    memorexxx
    Účastník (Participant)

    Mne prišiel z Orangeu Iphone 5 32 GB White včera kuriérom, objednávaný cez eshop spolu s paušálom Maximum 2 dňa 1.10.12. Bol som prekvapený, najmä keď nikde nie je k dostupnosti, ale kedže bol objednávaný s paušálom, bol som vybavený prednostne. Páni, superrýchly v porovnaní s 4s, jednoducho bomba, batériu som vcera nabíjal a teraz mám 60%

    #331287
    manimam
    Účastník (Participant)

    aj mne dnes prisiel kurier s mobilom z Telekomu, Iphone 5 32GB black je doma… objednaval som v piatok doobedu.


    @Rob
    – bral som ho na pausal 100Viac, mal som 50% zlavu doteraz a znova mi ju dali na dalsie dva roky + Iphone 5 32GB za cennikovu cenu.
    a kedze dnes prisiel, tak by malo byt vsetko v poriadku a som spokojny.


    @Lamah
    – ja som skusil minuly piatok ist do predajne u nas a dalo sa to objednat z toho centralneho skladu. preto som sa aj podelil tu do temy, aby to pomohlo aj ostatnym. Keby sa niektori nespytali na ten sklad, ani by o nom nevedeli a niektori predajcovia o nom doteraz asi ani nepoculi… ale je pravda ze cash ti ho asi tazko predaju, najskor pausalovym, aby mali istotu platby dalsich 24 mesiacov.


    @midlet
    – ty si to dobre vyriesil, vidim ze ti pomohlo spomenut ten cennik aj ten centralny sklad. prave preto som to sem dal, aby sa aj ostatni mohli informovat o tejto moznosti. tak som rad ze si uspel

    #331291
    JFK.
    Účastník (Participant)

    čo to sa tu dejú za nezmysly?! … majú vôbec nejaký poradnovník ??
    Myslím, že sme tu viacerí, čo objednávali cez predajne na paušál ešte 28.09 a zatiaľ nič…
    -demence ovlada svět

    #331307
    Rob
    Účastník (Participant)

    @manimam: cennikovu cenu si myslel akoze plnu tj 790e? dakujem lebo dnes mi na infolinke povedali ze to je nemozne.

    #331308
    dubak
    Účastník (Participant)

    5krát som bol na predajni v telekome, 5krát ma poslali do riti, že ho nemajú…žiaden poradovník nie je, len každému povedia, že je prvý na zozname

    #331312
    manimam
    Účastník (Participant)

    @Rob – nie 790€, myslel som cenu podla cennika na dany program, v tomto pripade pre 100Viac je to 549€…

    #331317
    petto16
    Účastník (Participant)

    Objednaval som v orange 28.9. 32 gb black. Do dnesneho dna cakam, uz mam toho cakania dost. Co je horsie nevedia ani nic povedat.

    #331325
    midlet
    Účastník (Participant)

    @manimam – Ja si tuto informaciu od teba velmi cennim, pretoze keby som toho predavaca nenavigoval, tak urcite nic nevybavim…

    #331326
    Rob
    Účastník (Participant)

    @manimam: kde si riesil na retencnom oddeleni? alebo ti dali priamo na predajni? hovoril si ze chces odist? dakujem za tvoje info

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 881 až 900 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.