iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 861 až 880 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #330969
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ak je rovnaká cena a máš s 3GS dobré skúsenosti a si zvyknutá na iOS, choď do iPhonu a neolutuješ. Ak chceš android a veľký displej tak samsung, no najprv si ho niekde poriadne vyskúšaj, android neni iOS, ale je to hlavne na tebe čo naozaj chceš :)

    #330972
    koNa19
    Účastník (Participant)

    manimam:
    Vazne? Ze ste objednali priamo na telekome iPhone 5 32GB? Lebo v piatok som bol tam, a povedal som si ze by som chcel mat novy pausal a chcem mat iPhone 5 32GB, a ze bohuzial nie je na sklade, ze nevieme kedy pridu… nic viac. A to ty ako? :))

    #330974
    manimam
    Účastník (Participant)

    koNa19

    ano, je to tak. mal som v piatok volno, tak som sa siel spytat ze ako to vyzera. bolo to doobeda, okolo desiatej…
    prisiel som tam, ze chcem predlzit pausal a ze by som rad Iphone 5. povedala mi ta slecna, ze este vcera keby som prisiel, nic by som nevybavil. ale ze dnes rano (ten piatok) jej ukazuje system tusim 68 kusov Iphone 5, ale len 32GB black verzia. ja som chcel povodne 16GB, ale tak prezijem aj 32GB :) povedala ze to skusi nahodit do systemu, vsetko preslo tak ako malo, podpisal som zmluvu o predlzeni a ze mam potom cakat uz len kuriera s mobilom.

    aj na stranke telekomu je momentalne aktualny cennik na stiahnutie, ktory je platny od piatku 12.10. podla mna tam pribudol prave Iphone 5 32GB. ked som mal cennik zo zaciatku oktobra, bola tam len 16GB verzia.

    http://www.telekom.sk/swift_data/source/Documents/na-stiahnutie/telefony_zariadenia/koz/osobne_2012-10-12.pdf

    tak dufam ze vsetko bude tak ako ma…

    #330976
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Petto16, ja som tiez takto objednával 32 a stále čakám ;)
    @koNa… Musíš rozprávať s niekym komepentnym zrejme, ja som bol najskôr sa 28. Ráno opýtať poslali ma do …, prišiel som naspäť ze chcem aj Novy paušál, povedal som ze to Mam na firmu(sro) a ked si ma nahodila so systému tak hneď bola zhovorčivejšia ;)

    #330978
    koNa19
    Účastník (Participant)

    manimam a JFK. dakujem Vam velmi pekne. A jednu malu otazku mam, ze kedze chcem novy pausal napr. Podla seba 3, a to mam aj vopred zaplatit to iPhone 5 32GB za 549eur, alebo az na fakturu? To by som chcel vediet. Dakujem

    #330988
    palinho
    Účastník (Participant)

    Ja som 28.9 za 16tku platil v hotovosti na pausal podla seba 3 470+10 uur karta.
    Ale spytala sa ma ze ci to nechcem zaplatit aj inak:) cize isto sa da aj kartou ci prvou fakturou z telekomu.

    #330993
    manimam
    Účastník (Participant)

    Podla mna je to na dohode. Mne prinesie mobil kurier, takze budem platit jemu. Keby ti davali Iphone na predajni, tak asi platis priamo tam. Neviem ci by to islo aj do faktury, ale podla mna sa netreba bat spytat :)

    #331021
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Zaujimave je ze sa vam to podarilo objednat to iPhone 5 s pausalom, ked ste boli na telekome… A ja som dnes isiel do Auparku, a spytal som sa ze chcem mat novy pausal podla seba 3 blabla, a ze aky mobil chcem? Ze ja iPhone 5 32GB, a ten mi povedal, ze nie je mozne objednat, kedze nemame na sklade. Ospravedlnil sa, tak som na to jebal, a odisiel… Omg, ze v Amerike 1 den vypredalo 2miliony fonov, a tu ?? Biedaaa!

    #331027
    wanted+
    Účastník (Participant)

    ja som bol dnes v ZA a k pausalu podla seba 3 so si objednal som iPhone 5 32 GB kurierom by mi mal prist…. bol som tam okolo 12:30 a povedala mi že maju okolo 30 na sklade. uplne pohoda

    #331028
    manimam
    Účastník (Participant)

    koNa19 – nechapem ci mas len ty take “stastie” alebo co. ked este aj dnes mali podla vyjadrenia wanted+ este 30 kusov na sklade…

    #331124
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Na koniec si pockam az bude dostupne, tak pojdem. Nebudem chodit ako blbecek, ze nemaju atd… A chcel by som od vas malu radu, ze stale vaham kupit bud 32GB alebo 16GB? (iPhone5) mal som 4 aj 4S so 16GB a bol som velmi spokojny, a ja hudbu nepouzivam, len nejake fotky, a ostatne picoviny, bude mi to stacit 16GB? Aby som nelutoval. Dakujem za radu.

    #331125
    Cibike
    Účastník (Participant)

    koNa19: ja by som do 32GB nesiel ak viem, ze tu kapacitu nevyuzijem, predsa len vyhodit 100€ naviac oproti uz aj tak dost drahej 16GB verzii len pre dobry pocit, ze ak by som chcel, tak tam môzem dat viac veci sa neoplati (moja logika).. ja som tiez mal 16GB 4ku a stacilo mi to, takze ak sa nechystas fotit ako o zivot, alebo hrat vsetky velke hry ala Rage, Infinity Blade a pod. na iPhone, tak ti bude 16cka stacit ..aktualne v nej mam vsetko co som v nej chcel mat (vcetne Garage Band a iMovie) a stale mam 8GB a nejake drobne volne

    #331131
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    4s ma rovnaky fotak ako 5, cize ak ti stacila 16gb verzia tak nekupuj 32gb.

    #331155
    Speto
    Účastník (Participant)

    DNes som si len tak pozeral rozne fora, niekde sa vravelo o dostupnosti 5ky koncom novembra, niekde dokonca ze v orange mu povedali ze koncom roka :) uz sa z toho zblaznim, objednany ho mam od 1.10. a rad by som ho uz mal v rukach

    #331157
    magero
    Účastník (Participant)

    Ja som na tom podobne, je to na posranie.

    #331176
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Uz se smirte s tim, ze zijeme v male uprdene zemicce, ktera pro Apple fakt neni ani trosku podstatna. iP5 je nedostatkovy vsude a VZDY se budou uprednostnovat trhy, kde se jich prodaji desetitisice a ne srandovnich par stovek. Chcete ho hned? Udelejte si vylet do nejblizsi zeme, kde maji Apple store. Mate pekny vylet a telefon hned. Samozrejme, i tady je riziko, ze zrovna nebudou mit? ;) Ale urcite mensi, nez jako paka cekat nekolik mesicu, nez mistni operatori uspokoji nejdrive zname, zname znamych, firemni zakazniky, zakazniky co hodne protelefonujou a az POTOM ten zbytek, teda vetsinu z vas, co tady brecite :)

    #331177
    Speto
    Účastník (Participant)

    Orange mi odpisal ze ocakava dalsiu varku koncom oktobra…Ale ze to nemaju na 100% potvrdene…tak len dufat

    #331189
    midlet
    Účastník (Participant)

    Ja som si dnes na zaklade informacii tu vo vlakne preniesol cislo z O do T. Ked sa spytal aky chcem telefon, tak ja ze iPhone 5 32GB, vyplestil oci, ze ich dlhodobo nemaju. Tak som skusil nanho, ze som volal na infolinku a ze ho maju na nejakom centralnom sklade a je mozne ho objednat. Vytiahol cennik, samozrejme stary, kde bola len 16GB verzia a hovori ze ho nema ani v cenniku. Tak som ho ponavigoval nech si z ich stranky stiahne novy cennik :-) A cuduj sa svete, lady sa pohli, cislo sa prenasa, SIM kartu mam a telefon mi prinesie kurier. Dokonca mam v zmluve jeho IMEI… Ked som sa spytal ze kedy mi pride aby som nebol bez telefonu, kedze nemam na nanoSIM adapter do mojej stvorky, ked mi Orange deaktivuje kartu po prenose, tak ze za 5-7 dni. No to by ma zaujimalo kde v riti maju ten centralny sklad…

    #331215
    Remm1
    Účastník (Participant)

    Podobne aj ja bol som v ZA v T kde som si iphone 5 vyskusal a predajca hned kumne priskocil ze ak mam zaujem ma info o 16ks iphone 5 na centralnom sklade v BA samozrejme som si sadol a zacal namna vytahovat tu trapnu magneticku tabulku a ukazovat. Po 5 min ked som mu povedal ze ked je iphone na sklade a posle ho kurierom tak ho chcem mat do 2 dni doma tam nastal problem koktacky dodacia lehota 5-7-14 dni tak som sa slusne rozlucil s majsa pekne taketo oje… Inac wanted+ zaujmave ze ked ja som tam bol v piatok tak mi basnil o 16ks iphone 5 16gb black white a tvrdil ze 32 a 64 budu mat az zaciatkom 11/2012. Potom napis ci naozaj prisiel ten kurier.

    #331217
    Bysto
    Účastník (Participant)

    dnes ešte okolo desiatej ráno bolo T-com na centrálnom sklade 18ks 5 32GB, len bohužial o tom nemali predajcovia šajnu, lebo ani nekukli do systému a asi im niekto natáral, že nie sú a budú až novembri (alebo mali nariadené o nich nikomu nehovorit :D), takže ešte je reálna šanca, že aj zajtra sa bude dať kúpiť

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 861 až 880 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.