iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 841 až 860 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #330611
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    Griever, no ked mi to fakt rozdeli podla albumov a interpretov tak si mi prave zmenil zivot :D
    ale neviem ci tomu verim, lebo nejake playlisty v iphone mam a zobrazuju sa mi len ako zoznam pesniciek…treba to nejako nastavit?

    dik moc

    #330613
    bawy
    Moderátor

    Filip Novak: Samozrejme to iPhone triedi podĽa interpretov/žánrov/albumov/etc aj keď máš všetko nahádzané v jednom playliste.

    #330620
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    to som nevedel…tak dakujem za info :)

    velmi mi to ulahci zivot :) ja som si vzdy musel oznacit to co som chcel pocuvat cez itunes, ak to nebolo v iphone…a sralo ma to strasne…

    este jednu vec mam… na iphone 5, ked pisem heslo na app store, tak mi cez klavesnicu blikaju take velmi divne pasiky, take zlto/zelene ako keby bol display pokazeny…ale robi to len pri to zadavani hesla a nie vzdy…nechapem tomu…mam s tym ist do telekomu? moc sa mi nechce, pochybujem ze budu vedet co s tym…

    #330623
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    btw. bawy…macbeth logo? :) nejsi nahodou jeden z mnohych co planovali ist na City Fest do Prahy na Blink? vratili ti peniaze? :D

    #330715
    wanted+
    Účastník (Participant)

    zdravim chcem sa spytat dájú sa nejak zmazať tieto dáta.

    http://postimage.org/image/hvmat0y8f/

    teda okrem toho že uplne vymaže aplikaciu a znova nainštalujem dik.

    #330717
    odklizec
    Účastník (Participant)

    vymazes a nainstalujes aplikaci ;)

    #330728
    magero
    Účastník (Participant)

    Boli ste niekto dnes v Poluse, ze ci maju ufona5?

    #330733
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Dobre, neviem či to tu už padlo (nechce sa mi úprimne čítať 43 strán…)

    Čierny alebo Biely?

    Čierny je dobrý kvôli filmom, videám, aplikáciam, ktoré ešte nie su aktualizované na 4″ (nevidieť tak tie dva čierne pásiky). Ale zas, na čiernej vidieť každý šrám a keď to je hliník, ak bez púzdra ich tam bude (asi) po dlhšej dobe požehnane. Čierna mi však príde decentnejšia, celé to je čierne spolu s displayom, zľadené. Na bielej zas nevidieť toľko toho čo iPhone utrží pri používaní.

    Niekto nejaké postrehy?

    #330743
    Benne
    Účastník (Participant)

    Ja neviem, ale keby som si kupoval telefon za 600E, tak si vyberam farbu podla seba, nie podla fora s nazormi anonymnych ludi :)
    ked to ale zavazi u teba, tak cierny.

    #330746
    brano L.
    Účastník (Participant)

    @magero

    mne povedala operatorka, ze maju nejake kusy, co su eventuelne volne v Poluse. Tak som tam utekal ako namydleny blesk a vysledok? Klasika – nemame – neviem kedy budeme mat – neotravuj. Uz ma to prestava bavit (najma po tom, ako som odtial videl odchadzat 2 ludi s 5kami)..

    #330748
    magero
    Účastník (Participant)

    @ brano L

    Ja to iste. Fakt ma uz seru.

    #330749
    brano L.
    Účastník (Participant)

    keby nezdraželi 4s, tak beriem ten a kašlem na päťku. Snáď v nejakej vianočnej akcii dostanú rozum…

    #330751
    magero
    Účastník (Participant)

    @brano L

    Mne sa to neoplati, ja mam 3G, radsej uz pockam na 5-ku.

    #330861
    Cibike
    Účastník (Participant)

    nahodou niekto nekupoval puzdro na iPhone 5? lebo by som chcel kozene puzdro od znacky Bugatti, konkretne toto:http://www.bugatti-mobilecases.de/de_apple-iphone-5-perfect-velvety-nubukleder-espresso_7121_7761.html# no nikde ho nemaju na slovensku + som nenasiel ani jemu podobne (okrem Belkin, ale to je prilis uzke a velmi tazko don ide ten iPhone, takze to by ma po par hodinach zacalo dost srat ako sa poznam)

    #330903
    manimam
    Účastník (Participant)

    ja som bol vcera v Telekome predlzovat pausal, na predajni priamo nemali ziadny Iphone 5, avsak dal sa objednat. konkretne mali podla systemu cca 70 kusov Iphone 5 32GB black na sklade, tak sme normalne spisali objednavku zo slecnou predajkynou, podpisal som predlzenie zmluvy a na buduci tyzden budem cakat kuriera s telefonom. dufam ze dojde cim skor :-)

    #330904
    memorexxx
    Účastník (Participant)

    V piatok poobede o jednej mi prišiel mail z Orange, že objednávka z 1.10.12 Iphone 5 32 GB White bola vybavená, takže v pondelok mi 5ka príde.

    #330910
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Memorexxx, objednával si cez eshop?

    #330920
    memorexxx
    Účastník (Participant)

    JFK – áno spolu s predĺžením paušálu, resp. zmenou a následnou viazanosťou na dva roky. Objednával som 1.10.12 okolo 15.00.

    #330967
    petto16
    Účastník (Participant)

    hmm ja som este 28.09 musel objednavat na predajni 32 gb black z orange a dodnes cakam, nik mi nic nevedel povedat uz som presiel niekolko krat vsetky predajne telekomu a orangeu v PO a nikde nic som sa nedozvedel

    #330968
    Nici
    Účastník (Participant)

    viete mi poradiť ? rozmýšlam že si kúpim telefón a neviem sa rozhodnúť či Iphone 4s alebo samsung galaxy s3 lebo idú bribližne v rovnakej cene, doteraz som používala Iphone 3gs a bola som s nim celkom spokojná tak ma to ťahá do toho Apple znova ale fakt neviem… v konečnom dôsledku som rozmýšlala už aj nad tou 5-kou ale sa mi zdá už príliš drahý… viete mi dať nejaké rady ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 841 až 860 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.