iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 821 až 840 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #330487
    Cibike
    Účastník (Participant)

    no je to skoro tak ako som pisal, aktualne mam 4,4GB used a 9,1GB available.. tie appky mam hlavne veci ako angry birds, cut the rope atd. potom nejake srandy ako flight radar, flash light, facebook, instagram atd. – teda veci co nezaberaju vela miesta + tu hudbu a maily + teraz co som bol v tych tatrach, tak tak mam este 2 asi minutove videa, cca 15 fotiek, väcsina panoramy (aj tie dam do macu a v telefone ich nebudem skladovat) (no a samozrejme nefotim kazdu blbost, len preto aby som mal fotku, väcsinou su to take momentky, resp. ked ma nieco fest zaujme, mam kamosov co fotia ako ozivot vsetko mozne, no ked prechadzam ich galeriu, tak by som s cistym svedomim tri stvrtiny tych fotiek vymazal ako junk) + jeden projekt v iMovie (asi 1:20) + exportovany v 1080p v galerii…asi vsetko, hudbu pocuvam, no ako som pisal hlavne GNR + tam mam ten slashov album a este tie dva albumy velvet revolver, inak ostatne veci mam bud v aute, takze ich pocuvam na cestach (bob dylan), alebo v macu a to co je v macu pocuvam max. raz za mesiac, niekotre veci ani raz za rok

    #330488
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Cibike Ty nemas instalovanu ziadnu navigaciu? Napr. Sygic Europe s kompletnymi mapami vyse 5GB./Nastastie sa uz daju instalovat iba tie ktore treba/.

    #330501
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    ked ste sa bavili o tej kapacite, to vam nic nehovori iTunes match?? Vdaka nemu mam tisice skladieb v cloude , navyse na kazdom zariadeni mam pristup k celek kniznici, tym padom co sa tyka hudby vobec nevyuzivam kapacitu ufona..

    #330502
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    inak, kto vcera pozeral ten live Baumgartnerov skok na youtube ktory nakoniec odlozili, ja som nevedel ze to natacali s ufonom 5 :D vid obrazok…

    https://www.dropbox.com/s/rvod3efs375rhoi/Photo%209.10.2012%2017%2024%2051.jpg

    …takze, ten “problem” s fialovou je uplna blbost .. bulvar jak prasa, ja sa musim s 5kou veelmi snazit aby som nieco podobne dosiahol, obloha, slnko, okraje, ziarovky atd atd nic nikde ziadna fialova ..

    #330503
    juris
    Účastník (Participant)

    Staci pozriet tu panoramu z tatier co tu niekto postoval na 37 strane, v okoli slnka je jasny fialovy nadych, aj sucha trava na zemi je fialova.

    #330506
    Benne
    Účastník (Participant)

    juris, najdi si na google chromaticka aberacia ;)

    Jurooo, itunes match vraj nejak blbne na iOS6, je to pravda ? Vraj sa nedaju vymazavat pesnicky ako na iOS5…

    #330508
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Nie neblbne mi, uz som to testoval aj vo vsetkych iOS6 betach davno a pohoda, akurat to mazanie funguje trosku inak, treba vypnut iTunes Match v nastaveniach a nasledne uz vidis len skladby alebo albumy ktore su v telefone a jednoducho ich premazes ako potrebujes.
    V minulosti bolo trocha blbe ze vsetko co si pocuval sa aj stahovalo do ufona, ale v iOS6 je uz moznost vybrat si ci len stream alebo aj stahovanie..

    #330509
    Lamah
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    neviete niekto ci sa da webshopu http://www.mobilnyraj.eu verit ? Ponukaju zaujimave ceny ale zeby mali vsetky nove iPhony skladom sa mi ani verit nechce :)

    Dakujem za postrehy

    #330512
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    Majdy = myslim si ze to je nizkym limitom na Tvojej karte. Skus si overit v banke aky mas denny limit a pripadne ho zvys.

    #330514
    Griever
    Účastník (Participant)

    Filip Novak: Ja to riesim tak ze si priebezne nahadzem vsetko co chcem v iphone do jedneho playlistu a potom sa to synchronizuje uz samo ked treba ;)

    #330516
    majdy
    Účastník (Participant)

    miskosvk: máš pravdu je to tak, dnes ráno mi volali a o hodinu idem do banky zvýšiť limit a potom objednávam konečne :)

    #330521
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Co sa tyka iTunes Match, ako to presne funguje? Musim mat iTunes Library komplet pripravenu uz predtym nez to aktivujem, alebo tam mozem hocikedy veci pridavat?

    #330524
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Mozes tam pridavat dalsie veci a len aktualizujes .. easy

    #330535
    majdy
    Účastník (Participant)

    A objednané konečne iPhone 5 White/Silver 16GB :) len ma mrzí doba doručenia budúci mesiac 5.-9. ale zrejme by som sa k nemu rýchlejšie ajtak nedostal.

    #330567
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Pozor!!! Na Joj bola prave reportaz, stranka mobilnyraj.eu je PODVOD!!!

    #330569
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Kde, v novinach? Je to v archive?

    #330571
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Objednal si niekto iPhone 5 z ceskeho Apple Store?

    #330576
    majdy
    Účastník (Participant)

    howoarang: ja som objednával, na predošlej strane som to písal.

    #330592
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    Griever: ciže mozem oznacit celu itunes library (spominanych 50gb) a dat si synchronizovat do iphonu len jeden playlist?? a rozdeli mi to aj na aristov/albumy? ci budem mat len ze playlist a v nom vsetky songy?

    dik :)

    #330605
    Griever
    Účastník (Participant)

    Filip: no vytvoris si v itunes playlist, do neho nahadzes vsetko ako by si to daval do iphonu a potom uz len nastavis aby sa synchronizoval len ten jeden playlist, simple as that :) nemusis mat nic oznacene, a samozrejme ti to potom v iphone rozdeli aj podla albumov/interpretov.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 821 až 840 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.